Wiertarka Powermat WIERTARKA UDAROWA 1600W POWERMAT PM-WU-1600M
ID produktu: 11658321
Do najcięższych zadań - urządzenie z funkcją udaru
Duża korzyść - częstoliwość udaru
Dobór to podstawa - prędkość obrotowa
Proste i niezawodne rozwiązanie - uchwyt kluczykowy
c52e4f6c21d6b4aace45f12509a278c9.jpg
Wszystko, czego potrzebujesz
Elektryczna wiertarka polskiej marki POWERMAT o mocy 1600 W wyposażona płynną regulacje obrotów oraz przycisk umożliwiający pracę ciągłą, który znacznie ułatwia pracę. Przeznaczona została do wiercenia udarowego w murze, betonie i kamieniu oraz do wiercenia w metalu, ceramice, drewnie i tworzywie sztucznym.
5f103b9880d0240c74a9599113da602c.jpg
Lepsza ergonomia i solidna konstrukcja
W zestawie
0b585e016e661f6a8b5da55608993c1a.jpg
  • Wiertarka elektryczna POWERMAT
  • Uchwyt
  • Ogranicznik głębokości
  • Kluczyk do wiertarki
  • Zapasowe szczotki
  • Instrukcja obsługi
Specyfikacja
Zasilanie: 230V/50Hz
Moc maksymalna:1600 W
Obroty bez obciążenia:0 - 3000 obr / min
Częstotliwość uderzeń:44800 / min
Typ uchwytu:Zębaty
Maksymalna średnica wiercenia w betonie:13 mm
Maksymalna średnica wiercenia w drewnie: 25 mm
Maksymalna średnica wiercenia w stali: 10 mm
Poziom ciśnienia akustycznego Lpa K = 3 dB (A): 92 dB (A)
Poziom mocy akustycznej Lwa K = 3 dB (A): 103 dB (A)
Poziom wibracji K + 1,5 m / s²: Uchwyt główny (wiercenie w metalu) 5,02 m / s²
Poziom wibracji K + 1,5 m / s²: Uchwyt główny (wiercenie udarowe w betonie) 15,33 m / s²
Klasa ochronności: II
Długość przewodu sieciowego:185 mm
Waga urządzenia:1,6 kg
Wyróżnione przez eksperta
  • Częstotliwość udarów 44800 ud./min
  • Liczba biegów 1
  • Prędkość obrotowa 3000 obr./min
  • Rodzaj Udarowe
  • Typ uchwytu wiertarskiego Zębaty (kluczykowy)
Produkt
Kod producentaPM0858
EAN5902565278564
Dane podstawowe
Rodzaj
ZasilanieSieciowe
Moc1600W
Typ uchwytu wiertarskiego
Dane techniczne
Średnica uchwytu wiertarskiegoBrak danych
3000 obr./min
44800 ud./min
Liczba biegów1
Regulacja obrotówZ regulacją obrotów
Blokada stanu włączeniaZ blokadą
Ogranicznik głębokości wierceniaTak
Waga [kg]1.9
Wyposażenie
Akumulator w zestawieNie dotyczy
Pojemność akumulatoraNie dotyczy
Ładowarka w zestawieNie
Walizka w zestawieNie
Produkt nie ma jeszcze opinii.
Zastanawiasz się, czy produkt spełni Twoje oczekiwania?
Opis produktu
Specyfikacja techniczna
Opinie
(0)
Pytania i odpowiedzi
(0)
Inspiracje
Outlet
Market
Specjalista Morele |16:54
Cześć!
Wiertarka Powermat WIERTARKA UDAROWA 1600W POWERMAT PM-WU-1600M możemy dostarczyć do Ciebie już jutro!Jeśli chcesz poznać dokładny czas dostawy, wprowadź kod pocztowy lub nazwę miejscowości.