Wyłącznie w aplikacji - promocja z bestsellerami w najniższych cenach
Wybierz kod pocztowy
Udostępnij
Skomentuj

Trine 4 – wymagania sprzętowe i najważniejsze informacje o grze

Trine 4 to gra platformowa z elementami logicznymi. Jakie wymagania sprzętowe będzie posiadała produkcja?

Trine 4 - informacje ogólne

Za produkcję odpowiada doświadczone studio Frozenbyte, które pracowało również przy poprzednich częściach tej serii, a także przy wielu innych ciekawych tytułach. Trine 4 pojawi się na PC, PS4, Xbox One i Nintendo Switch. Oznacza to, że grupa odbiorców gry będzie bardzo szeroka, co może przynieść duży sukces sprzedażowy.   

  • Producent – Frozenbyte
  • Wydawca –  Modus Games
  • Data premiery – jesień 2019
  • Tryb gry – singleplayer/multiplayer

Trzonem zabawy będzie tryb dla pojedynczego gracza, chociaż nic nie stoi na przeszkodzie, aby bawić się w kooperacji z towarzyszem naszej rozgrywki. To sprawia, że premiera Trine 4 jest coraz bardziej wyczekiwana. Na ostateczne wrażenia musimy jednak poczekać do jesieni.  

Według oficjalnych informacji cena Trine 4 będzie wynosić 30 dolarów. To świetna informacja, gdyż z reguły za premierowe tytuły musimy płacić dużo więcej. Warto dodać, że w cenie 50 dolarów możemy liczyć na edycję gry, która zawiera trzy poprzednie części serii. To świetna okazja, aby nowi gracze poznali całą sagę Trine, a ci bardziej doświadczeni przypomnieli sobie, jak ta marka ewoluowała.

Komputery dla graczy

Komputery dla graczy

Trine 4 - fabuła, mechanika, detale

W grze poznajemy księcia Seliusa, który w swych koszmarach spotyka przeraźliwe potwory. Moc Seliusa sprawia, że wszystkie bestie spotkane w snach przenoszą się do świata realnego. Książe znika w niewyjaśnionych okolicznościach, a trójka naszych bohaterów będzie musiała go uratować. Każdy z nich posiada swój unikalny charakter walki, co sprawia, że będziemy mogli korzystać z bardzo wielu ciekawych możliwości pokonywania wrogów. Amaedus jest magiem, Zoya to złodziejka, a Pontius to rycerz. W każdej chwili będziemy mogli wygodnie przełączać się między protagonistami.

Po drodze stawimy czoła wielu wrogom, wykorzystując w pełni indywidualne zdolności bohaterów. Te będziemy mogli rozwijać w miarę postępów w grze. Oprócz mniejszych przeciwników, których będziemy pokonywać bez większych problemów, w grze pojawią się potężne bossy. Walka z nimi to prawdziwe wyzwanie. Na naszej drodze spotkamy również wiele pułapek, przez które łatwo możemy wpaść w tarapaty. Nie sposób nie wspomnieć, że gra oprócz atakowania wrogów, wymaga również logicznego myślenia. Tego typu zagadki często będziemy rozwiązywać, celem pokonania poszczególnych odcinków drogi. Niektóre nie należą do najprostszych i wymagają wysilenia szarych komórek oraz umiejętnego przełączania postaci.

Grafika w Trine 4 została przygotowana z ogromnym poczuciem estetyki. Technika 2,5D buduje tutaj przepiękny, baśniowy świat. Dzięki temu gracz poczuje świetną atmosferę i zostanie pochłonięty przez ten wspaniały klimat. Taki zabieg sprawi, że gra może spodobać się zarówno młodszym, jak i starszym graczom. Kolejnym atutem tej produkcji jest wspaniała muzyka, która w pełni oddaje charakter rozgrywki i potrafi budować napięcie.

Trine 4 - wymagania sprzętowe

Grafika przygotowana przez twórców Trine 4 jest bardzo urokliwa. Oznacza to, że nasze pecety powinny być wyposażone w dość mocne parametry techniczne. Przed zakupem gry na PC warto dokładnie zapoznać się z wymaganiami sprzętowymi tej produkcji.

Trine 4 - minimalne wymagania sprzętowe

Poniższe wymagania sprzętowe pozwolą nam uruchomić grę. Są stosunkowo wysokie, jednak warto podziwiać tę niezwykle uroczą grafikę, która potrafi zachwycić gracza i wprowadzić go w baśniowy świat.

  • Procesor: Intel i7-4770 or AMD FX-8350
  • Karta graficzna: NVIDIA GeForce GTX 960 or AMD Raden R9 280
  • Pamięć RAM: 8 GB RAM
  • System operacyjny: Windows 10

Procesor Intel i7 wspierany pamięcią RAM o zasobności 8 GB powinna z powodzeniem wystarczyć do zabawy z grą. Należy również pamiętać o wysokiej klasy karcie graficznej.

Trine 4  - rekomendowane wymagania sprzętowe

Producent nie podał nam jeszcze rekomendowanych wymagań sprzętowych. W oficjalnych informacjach o grze możemy przeczytać jedynie o tych minimalnych. Jak zatem wyposażyć komputer, aby cieszyć się komfortową grą bez spadków animacji? Oczywiście im lepsza karta graficzna, mocniejszy procesor i wyższy zasób pamięci RAM, tym lepiej i szybciej gra będzie pracować.

Absolutnie pewni komfortowej rozgrywki mogą być posiadacze konsol. Trine 4 na PS4, Xbox One oraz Nintendo Switch będzie działał bez żadnych kłopotów. W przypadku tej ostatniej będziemy mogli zagrać przenośnie. To bardzo dobry ruch ze strony twórców, dzięki którym Trine 4 może liczyć na świetne opinie. W przypadku gry stacjonarnej należy mieć na uwadze, że najwyższą jakość uzyskamy dzięki wysokiej klasy telewizorom 4K, które są wspierane technologią HDR.

Udostępnij
5,0
1 ocena
Oceń artykuł i Ty!

Komentarze (0)

Specjalista Morele | 13:09
Cześć!
Jeśli chcesz poznać czasy dostawy dopasowane do Twojej lokalizacji, wprowadź kod pocztowy lub nazwę miejscowości.
Kod pocztowy możesz zmienić klikając w ikonę lokalizacji
Poznaj czas dostawy

Jeśli chcesz poznać czasy dostawy dopasowane do Twojej lokalizacji, wprowadź kod pocztowy rozwijając menu “Więcej”.