Wyłącznie w aplikacji - promocja z bestsellerami w najniższych cenach
Wybierz kod pocztowy
Udostępnij
Skomentuj

Surviving the Aftermath – wymagania sprzętowe i ważne informacje

W tym poradniku przedstawimy szczegóły na temat ciekawej strategii ekonomicznej – Surviving the Aftermath.

Surviving the Aftermath – informacje ogólne

Mamy do czynienia z kontynuacją ciepło przyjętej gry z 2018 roku o nazwie Surviving Mars. Co należy wiedzieć o nadchodzącej produkcji? Oto garść szczegółów:

  • Producent: Haemimont Games
  • Wydawca: Paradox Interactive
  • Data premiery: 2020
  • Platformy: PC, PS4, Xbox One
  • Tryby gry: single player
  • Ograniczenia wiekowe: Od 12 lat

Grę tworzy studio Haemimont Games, a wydawcą jest Paradox Interactive. Premierę zaplanowano na 2020 rok. Dokładną datę powinniśmy poznać w najbliższych miesiącach. Surviving the Aftermath trafi do właścicieli komputerów osobistych, PS4 oraz Xbox One. Produkcja oferuje tryb dla pojedynczego gracza.

Komputery dla graczy

Komputery dla graczy

Uwaga!

Gra została przeznaczona dla użytkowników powyżej 12 roku życia. Specjalne oznaczenia, które mówią o ograniczeniach wiekowych zostały umieszczone w lewym dolnym rogu opakowań z grami. To klasyfikacja PEGI. Na odwrocie pudełka znajdziemy również informacje na temat rodzaju treści niecenzuralnych, jakich możemy spodziewać się w rozgrywce.

Surviving the Aftermath – fabuła, mechanika, detale

Chociaż producent nie udostępnił jeszcze materiałów z rozgrywki, znamy już wiele szczegółów na temat Surviving the Aftermath. Mars, który mogliśmy kolonizować w  Surviving Mars został zniszczony przez wielką katastrofę. Akcja gry przenosi się, więc na Ziemię. Gracz będzie zarządzał kolonią ludzi, którym udało się przeżyć. Naszym zadaniem będzie budowa zaawansowanej i dobrze funkcjonującej infrastruktury.

Jakich mechanik możemy się spodziewać? Pierwsza część gry była city builderem zlokalizowanym na Marsie. Musieliśmy zadbać o potrzeby mieszkańców i rozwój technologiczny Czerwonej Planety. Producent nie zdradził jeszcze, czym dokładnie będziemy zajmować się w najnowszej odsłonie serii. Możemy jednak przypuszczać, że ponownie uzyskamy dostęp do zaawansowanych technologii i będziemy musieli zapewnić byt mieszkańcom. Spodziewamy się bardzo rozbudowanej produkcji, w której żaden miłośnik strategii ekonomicznych nie będzie się nudził. 

Już w Surviving Mars mogliśmy cieszyć się miłą dla oka grafiką. Twórcy wykonali projekty lokacji oraz budynków z dużą dokładnością i przywiązaniem do detali. Na szczególną uwagę zasługują doskonałe pomysły, które przyniosły grze futurystyczny charakter. Najnowszą produkcję zobaczymy w 2020 roku. Możemy spodziewać się jeszcze bardziej zaawansowanej grafiki, która z pewnością ucieszy graczy. Liczymy również na atrakcyjną ścieżkę dźwiękową.

Surviving the Aftermath – wymagania sprzętowe

Nie znamy jeszcze oficjalnych wymagań sprzętowych. Możemy jednak przypuszczać, że gra będzie wyglądać nieco lepiej od poprzedniej części. Na tej podstawie zaprezentowaliśmy przypuszczalną konfigurację komputera

Minimalne wymagania sprzętowe tej produkcji powinien spełnić każdy gamingowy komputer. Warto pamiętać o odpowiednio szybkim procesorze oraz zasobie 8 GB pamięci RAM. Karta graficzna ze średniej półki cenowej wystarczy aby uruchomić grę. Jeżeli jednak zależy nam na wysokich detalach graficznych i płynnej animacji, warto pamiętać dużo mocniejszych parametrach, w tym karcie graficznej nowszej generacji. 

To oczywiście informacje oparte na przypuszczeniach. Oficjalne wymagania Surviving the Aftermath powinniśmy poznać wraz z kolejnymi informacjami od producentów. 

Warto wiedzieć!

Jeżeli jednak nasz komputer nie poradzi sobie z obsługą gry Surviving the Aftermath, można rozważyć zakup wersji konsolowej. Rozgrywka na Xbox One, czy PS4 będzie bardzo komfortowa. To zasługa dużego ekranu telewizora oraz wygodnego kontrolera. Gracze komputerowi będą musieli zapoznać się z nowym sterowaniem, lecz na pewno warto.

Udostępnij
5,0
1 ocena
Oceń artykuł i Ty!

Komentarze (0)

Specjalista Morele | 15:47
Cześć!
Jeśli chcesz poznać czasy dostawy dopasowane do Twojej lokalizacji, wprowadź kod pocztowy lub nazwę miejscowości.
Kod pocztowy możesz zmienić klikając w ikonę lokalizacji
Poznaj czas dostawy

Jeśli chcesz poznać czasy dostawy dopasowane do Twojej lokalizacji, wprowadź kod pocztowy rozwijając menu “Więcej”.