Wyłącznie w aplikacji - promocja z bestsellerami w najniższych cenach
Wybierz kod pocztowy
Udostępnij
Skomentuj

Recenzja Samsung Business TV

Nowy produkt Samsung Business TV to idealne rozwiązanie dla firm. Czym się wyróżnia profesjonalny wyświetlacz koreańskiego producenta?

Spis treści:

  1. telewizor Samsung Business TV" href="#nowy_telewizor_samsung_business_tv">Nowy telewizor Samsung Business TV
  2. 6 wersji Samsung Business TV
  3. Ile kosztuje Samsung Business TV?

Nowy telewizor Samsung Business TV

Inżynierowie i projektanci koreańskiej firmy Samsung zastosowali zaawansowane technologie do stworzenia zupełnie nowej kategorii wyświetlaczy. Połączyli cechy zwykłych konsumenckich telewizorów z profesjonalnymi ekranami typu Digital Signage. W ten sposób powstał produkt nazwany Samsung Business TV. Jak można przeczytać w opisie producenta, urządzenia te sprawdzają się przede wszystkim w użytku biznesowym. Sprzęt coraz częściej stanowi wyposażenie lokali usługowych, takich jak salony kosmetyczne, restauracje, kawiarnie, placówki medyczne.

Dlaczego wspomniany na początku system Digital Signage to idealne rozwiązanie dla firm? Głównie dzięki swojemu kompleksowemu zastosowaniu. Różnorodne narzędzia DS pozwalają na prezentację treści w sposób zdigitalizowany na wielu nośnikach i pod pełną kontrolą. Tak działają rozbudowane kampanie marketingowe. Samsung stworzył pakiet składający się z wielu elementów, a ekran stanowi jego najbardziej widoczną część. Oczywiście wyświetlacz musi wyróżniać się najwyższą jakością, ponieważ na to zwracają uwagę potencjalni klienci. Dlatego coraz więcej firm decyduje się na zakup Samsung Business TV z Smart TV.

Polecane telewizory

Czym się różnią proponowane przez koreańskiego potentata produkty od klasycznych telewizorów? W profesjonalnych modelach zastosowano niezwykle czułą i jasną matrycę, która sprawdzi się w bardzo nasłonecznionych miejscach, na przykład na sklepowych ekspozycjach. Tradycyjne urządzenia nie muszą mieć takich matryc.

Głównym zadaniem nowoczesnych monitorów ma być wyświetlanie biznesowych ofert danej firmy, prezentacji, filmików instruktażowych lub reklamowych. Oczywiście można użyć do tego celu klasycznych telewizorów. Nie są one jednak przystosowane do wielu godzin ciągłej pracy. Z drugiej strony wspomniane już profesjonalne wyświetlacze charakteryzują się bardzo wysokimi cenami, dlatego firmy nie chcą decydować się na taki wydatek. I właśnie dlatego powstało połączenie różnych monitorów. Telewizor 55 cali Samsung nowej generacji ma być odpowiedzią na rosnące zapotrzebowanie sektora biznesowego na wydajny monitor wysokiej klasy.

Telewizory Samsung 32 cale połączone z profesjonalnymi ekranami wyświetlają filmiki nawet 16 godzin na dobę. Są też bardzo proste w obsłudze. Zaawansowane modele koreańskiej firmy wyposażono w specjalny system Tizen. Aplikacja już wcześniej była wykorzystywana w innych telewizorach tej marki oraz urządzeniach typu digital signage. Program z łatwością obsłużysz z poziomu smartfona. Takie rozwiązanie pozwala zaprogramować prezentowanie określonej treści w wybranym przez Ciebie momencie. Masz zatem pełną kontrolę nad wyświetlanymi informacjami.

Dodatkowe ułatwienie stanowią specjalne szablony, dzięki którym ułożysz treści w swojej ofercie w sposób estetyczny i czytelny. Możesz także tworzyć własne karty. Oprogramowanie pozwala na zarządzanie treściami nawet na kilku telewizorach jednocześnie, co przydaje się w przypadku rozszerzonych pakietów sprzedażowych prezentowanych w różnych miejscach.

6 wersji Samsung Business TV

Warto także wspomnieć o tym, że oferta Samsunga nie ogranicza się tylko do jednego typu telewizora. Na rynek wprowadzono aż 6 wariantów Samsung Business TV. Dzięki temu każdy użytkownik może dobrać produkt idealnie dopasowany do własnych potrzeb, budżetu oraz przestrzeni, którą dysponuje. Różnorodność dotyczy przede wszystkim rozmiarów od 43 do 75 cali. Masz zatem szansę wybrać, która opcja najbardziej spełni Twoje oczekiwania: telewizor Samsung 55 cali czy Samsung 65 cali. Mniejsze modele, na przykład telewizor Samsung 32 cale, nie wchodzą w skład oferty. Niezależnie od tego, na jaki model się zdecydujesz, dostajesz rozszerzoną, 3-letnią gwarancję.

Zaawansowane telewizory Samsung obsługują najnowocześniejsze technologie. Tak też jest w przypadku serii Samsung Business TV. Wszystkie produkty oferują doskonałą jakość obrazu. Gwarantuje to rozdzielczość 4K. Co dokładnie oznacza ten tajemniczy skrót? Telewizor 4K to nic innego jak szerokość obrazu wynoszącą 4 tysiące pikseli. Tym samym Samsung telewizor 4K ma 4 razy więcej pikseli niż popularne model Full HD. Dzięki temu prezentowane treści mają też niesamowite barwy. System 4K jest w stanie wyświetlić aż 17 milionów różnych kolorów.

Wszystkie modele Samsung Business TV wyposażono także w standardowe gniazda, w które posiadają telewizory konsumenckie, czyli porty HDMI, USB czy tunery TV. Dodatkowo możesz skorzystać również z bezprzewodowego łącza Wi-Fi i opcji Bluetooth. Koreański potentat stworzył produkt, który ma podlegać pełnej kontroli użytkownika. Za pomocą aplikacji Tizen zaprogramujesz, o której i w jakich dniach sprzęt ma pracować. Wszystkie opcje ustawiania dostępne są z poziomu urządzeń mobilnych z systemem Android 7.0 i iOS 9.0 oraz ich nowszymi wersjami.

Ile kosztuje Samsung Business TV?

Oczywiście istotna jest także cena oferowanego przez Samsung produktu. Oczywiście wszystko zależy od rozmiarów wybranego ekranu. Telewizor Samsung 55 cali 4K będzie tańszy niż jego większy odpowiednik Samsung 75 cali. Koszt pakietu utrzymuje się poziomie od 3000 do 4000 zł. W to wchodzi także bezpłatna aplikacja. W ofercie Samsung Business TV znajdują się także inne monitory: telewizor Samsung 50 cali, telewizor Samsung 65 cali. Za najmniejszy model (32 cale) Samsung Business TV trzeba zapłacić niecałe 3000 zł.

Wydatek do najmniejszych nie należy, jednak biorąc pod uwagę korzyści, które dają zaawansowane technologie, warto zainwestować w nowoczesny system reklamowy. Na uwagę zasługują przede wszystkim łatwa instalacja i prosta obsługa interfejsu. Dzięki temu pracę z ekranem można zacząć już w dniu kupna. Długi i wieloetapowy proces wgrywania całego oprogramowania to już na szczęście przeszłość. Dużym atutem jest sposobność całkowitego spersonalizowania oferty. Pozwalają na to wgrane szablony.

Wbudowany tuner TV sprawia, że w każdej chwili zmienisz wyświetlane informacje na programy telewizyjne. W ten sposób Samsung Business TV staje się idealnym rozwiązaniem do knajpek czy pubów, które chcą zaoferować swoim klientom na przykład oglądanie meczu. Nowa propozycja koreańskiego producenta sprawdzi się także w centrach naukowych, kompleksach konferencyjnych, gdzie podczas różnych wydarzeń prezentowane są treści dotyczące programu odbywającego się aktualnie wydarzenia. Telewizory pracują zarówno w pionie, jak i w poziomie. Tym samym dopasujesz urządzenie do rodzaju i wielkości powierzchni, którą dysponujesz.

Udostępnij
0 ocen
Oceń artykuł i Ty!

Komentarze (0)

Specjalista Morele | 18:35
Cześć!
Jeśli chcesz poznać czasy dostawy dopasowane do Twojej lokalizacji, wprowadź kod pocztowy lub nazwę miejscowości.
Kod pocztowy możesz zmienić klikając w ikonę lokalizacji
Poznaj czas dostawy

Jeśli chcesz poznać czasy dostawy dopasowane do Twojej lokalizacji, wprowadź kod pocztowy rozwijając menu “Więcej”.