Udostępnij
Skomentuj

Nowe inteligentne telewizory OPPO TV S1 z QLED 4K i OPPO R1

Chciałbyś wiedzieć, co oferują nowoczesne telewizory QLED OPPO? Poznaj ich specyfikację i doceń niewątpliwe walory.

Telewizory QLED firmy OPPO proponują szereg innowacyjnych rozwiązań, dzięki którym multimedialna rozrywka staje się prawdziwą ucztą dla wytrawnego kinomana. Inteligentne modele zapewniają imponujące pokrycie barw i widok realistycznych kolorów w obrazie wyświetlanym z doskonałą częstotliwością nawet 120 Hz. Ponadto do Twojej dyspozycji są ekrany o dużych przekątnych, co pozwala Ci rozkoszować się oglądaniem filmów we wspaniałej jakości.

Polecane telewizory

Technologia QLED w telewizorach OPPO

Wybierając odbiornik QLED OPPO, otrzymujesz równiez mozliwośc korzystanie także z wielu ciekawych dodatków takich jak moduł Wi-Fi 6 umożliwiający płynne połączenie z siecią domową oraz interfejs Bluetooth 5.0, zapewniający błyskawiczne udostępnianie plików na inne urządzenia. Jeżeli Twój budżet na to pozwala, możesz zdecydować się na OPPO TV S1 i cieszyć się niesamowitym dźwiękiem z osiemnastu głośników przestrzennych o łącznej mocy 85 W w technologii Dolby Atmos, która ułatwia między innymi dopasowanie poziomu barwy fonii do pomieszczenia.

Jeśli nie masz wystarczających środków, możesz zdecydować się na model OPPO R1, oferujący dźwięk płynący z głośników o mocy 20 W, co również pozwoli Ci na oglądanie filmów na przyzwoitym poziomie lub słuchanie ulubionej muzyki. Warto docenić bezramkową konstrukcję tego modelu, którą masz do wyboru na ekranie LCD 4K w dwóch wariantach: telewizor 55 cali bądź telewizor 65 cali z częstotliwością 60 Hz. Co więcej, pokrycie barw jest na poziomie 93%, co sprawia, że jakość obrazu jest jeszcze lepsza i przyjemna dla oka.

Telewizor 4K S1 to przedstawiciel wyższej klasy w rozmiarze 65" udostępniający kodowanie 8K i potężną pamięć RAM o pojemności 8 GB. W pakiecie z tym nowoczesnym modelem otrzymujesz także kamerę internetową do rozmów wideo i pokrycie gamy barw NTSC w 120%, co pozwala na odbiór obrazu ze wspaniałymi realistycznymi detalami. Producent zaopatrzył telewizor 65" QLED w swoją autorską nakładkę Color OS, która podniesienie wydajność oraz zapewni lepsze wykorzystanie potencjału RAM.

OPPO TV 55 czy 65 cali?

Rozważając wybór dużego ekranu odbiornika, możesz postawić na potężny telewizor 75 cali pozbawiony funkcjonalnych dodatków, którego cena wynika przede wszystkim z wielkości ekranu, lub zdecydować się na telewizor QLED S1 i zapewnić sobie tym samym najlepszą z możliwych specyfikację w rozsądnym budżecie. Jeśli wybierzesz to rozwiązanie, zapewnisz sobie nie tylko wspaniałe efekty dźwiękowe, lecz także zyskasz dużą pojemność 128 GB pamięci na niezbędne dane oraz do przechowywania ulubionych plików multimedialnych.

Decyzja o zakupie OPPO S1 to krok w kierunku nowoczesnej technologii, w której do Twojej dyspozycji jest układ MediaTek MT 9950 oraz grafika w standardzie Mali G52 MC2, co sprawia, że sprzęt doskonale wkomponuje się w zestaw innowacyjnego kina domowego. Z ciekawszych rozwiązań otrzymujesz moduł NFC, ułatwiający sprawne przechwytywanie widoku ze smartfona – parowanie obu urządzeń trwa zaledwie kilka sekund.

Jeśli posiadasz mniejszy budżet, możesz postawić na OPPO R1, który także oferuje wiele ciekawych dodatków takich jak chociażby asystent głosowy Breeno ułatwiający konfigurowanie za pomocą poleceń słownych. Zastosowano tu również szybkie złącze w standardzie HDMI 2.1, które z pewnością zadowoli graczy – podłączą gamingowe urządzenia zewnętrzne i niewątpliwie będą się cieszyć płynnym, niczym niezakłóconym obrazem.

Ile kosztuje OPPO TV?

Telewizory 55 cali o parametrach takich jak OPPO R1 kosztują przeważnie w granicach 3 tysięcy złotych, a w przypadku tego modelu producent wycenia go na niespełna 2 tys. zł. Wielu potencjalnych użytkowników zatem z niecierpliwością oczekuje na wkroczenie produktu do oferty polskich sklepów. Zakup sprzętu 4K w tak atrakcyjnej cenie to marzenie niejednego użytkownika starszych standardów. Co ważne, sprzęt nie nadszarpnie przesadnie domowego budżetu.

W kwestii OPPO TV S1 QLED również możesz być miło zaskoczony ceną – nieco ponad 4 tys., przy specyfikacji technicznej na poziomie dostępnych na rynku modeli, które kosztują w granicach 6-7 tys. zł. Stawiając na ten wariant, gwarantujesz sobie świetny odbiór dźwięku i obrazu wzbogaconego najnowszymi standardami technologicznymi, charakterystycznymi dla flagowców. Pojawienie się w ofercie obu modeli z pewnością spotka się z ogromnym zainteresowaniem.

Udostępnij
5,0
2 oceny
Oceń artykuł i Ty!

Komentarze (0)

Specjalista Morele | 08:33
Cześć!
Jeśli chcesz poznać czasy dostawy dopasowane do Twojej lokalizacji, wprowadź kod pocztowy lub nazwę miejscowości.
Kod pocztowy możesz zmienić klikając w ikonę lokalizacji
Poznaj czas dostawy

Jeśli chcesz poznać czasy dostawy dopasowane do Twojej lokalizacji, wprowadź kod pocztowy rozwijając menu “Więcej”.