Wyłącznie w aplikacji - promocja z bestsellerami w najniższych cenach
Wybierz kod pocztowy
Udostępnij
Skomentuj

Lost Ember – wymagania sprzętowe i najważniejsze informacje o grze

W tej przygodowej grze akcji z wilkiem w roli głównej drzemie duży potencjał. Czym zaskoczy nas Lost Ember?

Lost Ember – informacje ogólne

To bardzo oryginalna produkcja, która stawia przede wszystkim na eksplorację. Nie zabraknie tu również ciekawych zagadek logicznych i tajemniczej fabuły. Poznaj najważniejsze cechy gry. 

  • Producent: Mooneye Studios
  • Wydawca: Mooneye Studios
  • Data premiery: Grudzień 2019
  • Platforma: PC,PS4, Xbox One, Nintendo Switch
  • Tryby gry: singleplayer 
  • Ograniczenia wiekowe: brak ograniczeń

Za produkcję i dystrybucję gry odpowiada Mooneye Studios. Lost Ember pojawi się na Nintendo Switch, PS4, Xbox One oraz komputery osobiste. Premierę zaplanowano na grudzień 2019 roku. Gra oferuje zabawę w trybie dla pojedynczego gracza.

Komputery dla graczy

Komputery dla graczy

Warto wiedzieć!

Lost Ember to jedna z bardzo niewielu gier, jakie dostępne są dla każdej grupy wiekowej. Nie znajdziemy w rozrywce elementów strachu, czy przemocy, jakimi nacechowane są inne popularne produkcje. Specjalne oznaczenia dotyczące ograniczeń wiekowych znajdziemy w lewym dolnym rogu opakowania. Warto zwracać na to uwagę, aby nasze zakupy były rozsądne

Lost Ember – fabuła, mechanika, detale

W grze wcielamy się w postać wilka, który przemierza ruiny miasta o nazwie Machu Kila. Niegdyś te tereny zamieszkiwało plemię Inrashi, jednak zostały po nich jedynie budowle. Nasz czworonożny bohater będzie, więc poznawał tajemnice tego świata. Eksploracja jest niezwykle ciekawa, gdyż wilk został obdarzony mocą wejścia w skórę wszystkich napotkanych podczas wędrówki zwierząt. Dzięki temu w grze będzie można pływać, latać oraz pokonywać trudne przeszkody. Tak oryginalna mechanika sprawiła, że gracze chętnie wsparli finansowo projekt gry, która prezentowana była na platformie Kickstarter.

Każde z napotkanych zwierząt charakteryzuje się unikalnymi zdolnościami. Aby dotrzeć do wszystkich najważniejszych miejsc, należy wykorzystać zdolności przeróżnych zwierząt. W podróży pomocna będzie aura, która nie tylko zaprowadzi nas do celu, a także odkryje, co tak naprawdę stało się z Inrashi. Gra stawia na nowatorskie rozwiązania, których w gatunku gier akcji jeszcze nie widzieliśmy.

Tytuł prezentuje się znakomicie i został obdarzony niezwykłą bajkową oprawą. Przydoda przedstawiona grze została zaprojektowana z ogromnym przywiązaniem do detali. Gracz może poczuć się, jakby oglądał doskonałą kreskówkę. Lost Spear nawet na Nintendo Switch będzie wyglądał atrakcyjnie, pomimo że konsola nie dorównuje technicznie PS4, Xbox One, czy mocnym pecetom. Wrażenia z gry udoskonala również bardzo wciągająca ścieżka dźwiękowa. Śmiało można powiedzieć, że muzyka buduje tu wyjątkowy klimat.

Lost Ember – wymagania sprzętowe

Jakiego komputera będziemy potrzebowali, aby bez przeszkód móc bawić się z tą ciekawą grą? W tej chwili otrzymaliśmy jedynie przybliżone informacje o minimalnych wymaganiach sprzętowych. Te informacje przedstawiamy w poniższej tabeli.

Grafika prezentuje się bardzo dobrze, lecz nie zobaczymy tu efektów specjalnych rodem z najnowszych gier akcji. Dlatego zdecydowana większość naszych domowych komputerów powinna poradzić sobie z uruchomieniem rozgrywki. Według aktualnych informacji wystarczy do tego procesor o architekturze dwurdzeniowej oraz karta graficzna z niższej półki cenowej. Warto jednak pamiętać o zasobie 4 GB pamięci RAM i dostępności około 20 GB miejsca na dysku twardym. Lost Ember uruchomimy nawet na starszych systemach operacyjnych.

Uwaga!

Jeżeli możliwości naszego komputera okażą się niewystarczające, aby obsłużył grę, warto wybrać wersję konsolową tej produkcji. Lost Ember na Switch, PS4 oraz Xbox One będzie prezentował się bardzo atrakcyjnie. W przypadku konsoli marki Nintendo możemy również bawić się w trybie przenośnym. W pełni naładowana bateria z powodzeniem wystarczy na kilka godzin. 

Udostępnij
5,0
1 ocena
Oceń artykuł i Ty!

Komentarze (0)

Specjalista Morele | 15:01
Cześć!
Jeśli chcesz poznać czasy dostawy dopasowane do Twojej lokalizacji, wprowadź kod pocztowy lub nazwę miejscowości.
Kod pocztowy możesz zmienić klikając w ikonę lokalizacji
Poznaj czas dostawy

Jeśli chcesz poznać czasy dostawy dopasowane do Twojej lokalizacji, wprowadź kod pocztowy rozwijając menu “Więcej”.