Wyłącznie w aplikacji - promocja z bestsellerami w najniższych cenach
Wybierz kod pocztowy
Udostępnij
Skomentuj

Klocki Lego Friends - jaki zestaw dla dziewczynki wybrać? Który najlepszy?

Klocki lego to znane i od ponad osiemdziesięciu lat uwielbiane przez dzieci duńskie zabawki do konstruowania przeróżnych budowli

Klocki serii Lego Friends

Pierwsze Lego Friends ukazały się 1.01.2012 roku w Ameryce Północnej. W skład serii wchodziły 23 zestawy i 5 bohaterek: Emma, Mia, Andrea, Stephanie i Olivia. Pierwsze zestawy zabawek oferowały dziewczynkom zabawę między innymi w salon piękności, kawiarnię, pracownię artystyczną czy basen.

Warto wiedzieć!

Najchętniej kupowanymi klockami są niezwykle popularne wśród fanek Lego Friends konie. Największa stadnina koni nosi nazwę: Lego Friends Letni obóz jeździecki i zawiera 3185 elementów.

Rosnąca na popularności seria doczekała się nawet serialu telewizyjnego oraz pełnometrażowego filmu, dostępnego do kupienia na DVD, pod tytułem: „Lego Friends: Przyjaciółki na zawsze”. Zarówno film jak i bajka opowiadają losy piątki głównych bohaterek przedstawianych w postaci figurek. W trakcie opowiadanych w filmie przygód dziewczyny muszą rozwiązać problem z nieuczciwą menadżerką, która kradnie skrypt piosenki. Cała sytuacja wystawia na próbę ich relacje i uczy bohaterki, że przyjaźń i oddanie są ważniejsze niż sława i pieniądze zdobyte w nieuczciwy sposób.

Postaci pojawiające się w serialu i filmie są uwzględniane również w zestawach klocków, z których część nawiązuje fabularnie do wydarzeń z telewizyjnych serii, dzięki czemu pozwala dziecku wczuć się w sytuacje z codziennego życia, poszerzając wiedzę o świecie i rozwijając kreatywne myślenie.

Od kiedy Lego Friends dla dzieci?

Klocki Lego Friends przeznaczone są w większości dla dziewczynek od lat sześciu, siedmiu bądź ośmiu, lecz istnieją również zestawy dedykowane młodszym dzieciom, na przykład: Lego Friends Imprezowe ciasta – piećdziesięcioelementowy zestaw, który pozwoli dziecku urządzić przyjęcie urodzinowe psu imieniem Mops – jednemu z przyjaciół bohaterek serii klocków.

Jaki zestaw LEGO Friends wybrać?

Oprócz piątki najpopularniejszych zestawów klocków istnieje jeszcze wiele innych, które z pewnością zaspokoją potrzeby każdego dziecka.

Lego Friends Park Rozrywki pozwoli dołączyć do wspólnej zabawy z postaciami. Wózek z przekąskami, dodatkowe atrakcje, kolejka i autka w parku rozrywki zapewnią wiele godzin niezwykłych wrażeń! Lego Friends hotel, autobus i budka z hot dogami również pomogą dziecku w przyjemny sposób poznawać codzienne życie wraz z ulubionymi bohaterami.

Dla chłopców od 7 roku życia warto polecić zestaw Domek na drzewie, którego 726 niezwykłych elementów wraz z trzema figurkami bohaterów z pewnością przysporzy mnóstwa radości w uwielbianej przez dzieci nadrzewnej bazie.

Udostępnij
5,0
1 ocena
Oceń artykuł i Ty!

Komentarze (0)

Specjalista Morele | 00:48
Cześć!
Jeśli chcesz poznać czasy dostawy dopasowane do Twojej lokalizacji, wprowadź kod pocztowy lub nazwę miejscowości.
Kod pocztowy możesz zmienić klikając w ikonę lokalizacji
Poznaj czas dostawy

Jeśli chcesz poznać czasy dostawy dopasowane do Twojej lokalizacji, wprowadź kod pocztowy rozwijając menu “Więcej”.