Udostępnij
Skomentuj
https://www.morele.net/wiadomosc/jaki-tablet-do-aero2-jak-wybrac-najlepsze-tablety-do-aero-2/274/ 2016-06-14 12:11:21.000000

Jaki tablet do Aero2? Jak wybrać? Najlepsze tablety do aero 2.

Wybór tabletu do Aero2.

Sieć Aero2 zdobywa coraz większą popularność. Ten darmowy Internet umożliwia swobodne przeglądanie stron internetowych. Aby z niego korzystać musimy mieć specjalny modem, który będzie obsługiwał sieć w paśmie 900MHz. Niektóre telefony komórkowe i tablety posiadają modemy obsługujące sieć Aero2. Wystarczy po włożeniu do nich karty sim odpowiednio skonfigurować połączenie internetowe. Tablety mogą okazać się najlepszym wyborem do korzystania z sieci AERO2, ponieważ w przypadku telefonów komórkowych musielibyśmy skorzystać z dwóch kart sim gdybyśmy chcieli równocześnie korzystać z funkcji dzwonienia. Liczba różnych tabletów, która obsługuje sieć aero2 cały czas rośnie, a znaczna część nowych modeli tych urządzeń standardowo posiada możliwość łączenia się z siecią aero-2. Pierwszy na liście produkt to całkiem tani tablet do aero2, który posiada szereg możliwości takich jak obsługę wifi b/g/n, 1GB pamięci ram czy ekran o przekątnej 7 cali.

 

W większości przypadków warto jednak skorzystać z możliwości zewnętrznych modemów. W ten sposób nie tylko będziemy mieć pewność, że będzie uda nam się skonfigurowanie Internetu, ale również sygnał może być nieco lepszy w związku z lepszą anteną w takich urządzeniach.

 
Udostępnij
4,5
1 ocena
Oceń artykuł i Ty!

Komentarze (0)