Wybierz kod pocztowy
Udostępnij
Skomentuj

Gry dla pary w domu - jakie wybrać do wspólnej zabawy we dwoje?

Gry dla par to doskonały sposób na miłe spędzenie wspólnego czasu. Gry mogą zacieśniać więzi między Wami.

Gry doskonale zabiją nudę, która wkrada się do wspólnego życia i staną się miłą alternatywą od ciągłego grania na konsoli lub komputerze. Rynek pełen jest najróżniejszych gier przeznaczonych dla par o różnej tematyce, stopniu trudności, czy formie, dzięki czemu dobranie odpowiadającej obojgu gry nie powinno być większym problemem.

Jakie są gry dla par? Które wybrać?

W zasadzie pary mogą grać w każdą grę przeznaczoną dla dwóch graczy. Poza klasycznymi karciankami, czy planszówkami, możemy spotkać różne ciekawe gry dla zakochanych, w których pary odpowiadają sobie na intymne pytania, czy wykonują różne akcje. Możemy wybrać układanie dwuznacznych klocków, erotyczne gry w kości, czy karty.

Wybierając gry dla dwojga bez komputera, możemy liczyć na wiele propozycji - np. gra w Twister, w którym stawiamy ręce i nogi na wskazane przez partnera pola, Scrabble, w których układamy z pojedyczych literek słowa, czy klocki Jenga, z których układamy wieżę.

Jeżeli lubimy gry planszowe, oferta rynkowa nas nie zawiedzie. Istnieje bardzo wiele różnych planszówek przeznaczonych dla dwojga, np. Zakazana Wyspa, Król i Zabójcy, czy sławna seria Carcassonne. Gry dla par lub dwojga graczy mogą być rozgrywane zarówno w domu, jak i na zewnątrz.

Stawiając na gry karciane, również znajdziemy wiele ciekawych pozycji, na przykład Schotten Totten, czy Osadnicy z Catanu.

Dlaczego warto zdecydować się na gry i zabawy we dwoje?

Oderwanie się od ekranów telewizorów lub monitorów i wzięcie do ręki fizycznej gry w formie planszówki, karcianki lub jeszcze innej ciekawej formie pozwoli zbliżyć się do siebie, porozmawiać, wytężyć szare komórki, a przede wszystkim poczuć bliskość drugiej osoby.

W czasach ciągłego braku czasu, zabiegania i codziennej rutyny, warto czasem zatrzymać się, wziąć do ręki dobrą planszówkę fantasy (lub o innej tematyce) i zaprosić swoją połówkę do gry. Wspólna gra szybko pokona nudę i rutynę.

Udostępnij
5,0
1 ocena
Oceń artykuł i Ty!

Komentarze (0)

Specjalista Morele | 20:33
Cześć!
Jeśli chcesz poznać czasy dostawy dopasowane do Twojej lokalizacji, wprowadź kod pocztowy lub nazwę miejscowości.
Kod pocztowy możesz zmienić klikając w ikonę lokalizacji
Dowiedz się więcej o dedykowanych czasach dostawy.