Wyłącznie w aplikacji - promocja z bestsellerami w najniższych cenach
Wybierz kod pocztowy
Udostępnij
Skomentuj

Brawlhalla: Adventure Time Crossover – wymagania sprzętowe i rozgrywka

Brawlhalla: Adventure Time Crossover to bardzo innowacyjna gra platformowa, która stawia na humor i zaciętą rywalizację.

Brawlhalla: Adventure Time Crossover – informacje ogólne 

Nasz poradnik dotyczy darmowej gry, która zgrabnie łączy w sobie gatunek bijatyki i platformówki. Oto najważniejsze informacje na temat tej niezwykle ciekawej produkcji.

  • Producent – Ubisoft
  • Wydawca – Ubisoft
  • Data premiery – 17 października 2017 
  • Tryb gry – singleplayer, multiplayer
  • Platformy – PC, PS4, XBOX One, Nintendo Switch 

Gra pojawiła się na rynku 17 października 2017 roku. Za jej produkcję odpowiada znana marka Ubisoft. Będziemy mieli możliwość gry w pojedynkę, lecz siłą tego tytułu jest zabawa wieloosobowa. W Brawlhalla: Adventure Time Crossover zagramy na komputerach osobistych oraz wszystkich popularnych konsolach. 

Komputery dla graczy

Komputery dla graczy

Warto wiedzieć!

To jedna z niewielu darmowych gier o takim charakterze. Producent zapewnia, że mikropłatności obecne w grze nigdy nie będą miały wpływu na rozwój bohatera. Możemy jedynie dokupić elementy kosmetyczne, które w żaden sposób nie pomogą nam w walce. To świetny ruch, który może znacznie poszerzyć grono odbiorców omawianego tytułu. 

Brawlhalla: Adventure Time Crossover – fabuła, mechanika, detale

Postacie znane z popularnej bajki przeniosły się do świata walk na arenach i rywalizują ze sobą o prym w dynamicznej rozgrywce. Już na tym etapie mamy do wyboru wielu bohaterów, a niewykluczone, że pojawią się następni. Dużym zaskoczeniem jest fakt, że w świecie gry umiesczono popularnego z innej serii – Raymana. Produkcja jest, więc bardzo rozbudowana. 

Mamy do czynienia z niezwykle dynamiczną bijatyką, która pozbawiona jest jednak jakichkolwiek elementów przemocy. To sprawia, że Brawlhalla: Adventure Time Crossover to tytuł przystępny dla każdej grupy wiekowej. Możemy bawić się w trybie dla pojedynczego gracza, lecz największy potencjał produkcji odkryjemy w szalonych walkach online. Każda postać posiada swoje unikalne statystyki, które okażą się kluczowe dla powodzenia w rozgrywce. Gdy nasi protagoniści trafią na areny, rozpoczyna się szalona i emocjonująca zabawa. Naszym celem będzie wyrzucenie rywali poza planszę rozgrywki. Wspomogą nas różnego rodzaju bronie, które spadną z nieba w losowych miejscach. Kto pierwszy do nich dotrze, ten uzyska dużą przewagę w rywalizacji. Do wyboru mamy wiele trybów gry, a nasza postać będzie rozwijać się w trakcie postępów rozgrywki. Gra ma duży potencjał e-sportowy, a najlepsi gracze mogą brać udział w profesjonalnych turniejach. 

Na uwagę zasługuje bardzo atrakcyjna oprawa graficzna. Takie przywiązanie do szczegółów nie jest często spotykane w przypadku darmowych gier. Wygląd postaci prezentuje się bardzo ładnie, podobnie jak areny, na których będziemy mieli przyjemność walczyć. Ścieżka dźwiękowa w grze również stoi na bardzo wysokim poziomie. Muzyka, którą słyszymy podkreśla klimat zaciętych walk między bohaterami. 

Brawlhalla: Adventure Time Crossover – fabuła, mechanika, detale

Czy do tak dynamicznej rozgrywki potrzebujemy sprzętu komputerowego z najwyższej półki cenowej? Pomimo, że grafika może się podobać, została naszkicowana w stylu bajki animowanej. Taka stylistyka z reguły nie wymaga mocnych podzespołów. Chociaż oficjalne wymagania przedstawione w serwisie Steam mówią jedynie o wymaganym miejscu na dysku oraz pamięci RAM, my zdecydowaliśmy się zaproponować kompletną konfigurację komputerową. Szczegóły znajdziecie w poniższej tabeli. 

Uwaga!

Jeżeli jednak Brawlhalla: Adventure Time Crossover okaże się grą zbyt wymagająca dla naszych pecetów, warto zainteresować się wersją konsolową. Rozgrywka z wygodnym kontrolerem w dłoni, na dużym ekranie telewizora będzie nadzwyczaj atrakcyjna. Konsola Nintendo Switch, na której również pojawiła się gra, oferuje możliwość zabawy w trybie przenośnym. 

Udostępnij
5,0
1 ocena
Oceń artykuł i Ty!

Komentarze (0)

Specjalista Morele | 08:46
Cześć!
Jeśli chcesz poznać czasy dostawy dopasowane do Twojej lokalizacji, wprowadź kod pocztowy lub nazwę miejscowości.
Kod pocztowy możesz zmienić klikając w ikonę lokalizacji
Poznaj czas dostawy

Jeśli chcesz poznać czasy dostawy dopasowane do Twojej lokalizacji, wprowadź kod pocztowy rozwijając menu “Więcej”.