Wentylator Thermaltake Luna 12 LED White (CL-F018-PL12WT-A)
ID produktu: 641098
Wentylator 120 mm firmy Thermaltake z podświetleniem LED cechujący się prędkością obrotową 1200 obrotów na minutę.
Wyróżnione przez eksperta
  • Liczba wentylatorów 1
  • Max. poziom hałasu [dBA] 20.7
  • Max. prędkość obrotowa 1200 obr./min.
  • Szerokość 120 mm
  • Wtyczka zasilająca 3-pin
Produkt
Kod producentaCL-F018-PL12WT-A
EAN4717964394781
Informacje podstawowe
KolorCzarno-czerwony
PodświetlenieBiałe
1
Techniczne
Nie
50.44
Max. poziom hałasu [dBA]20.7
Żywotność40000 h
Fizyczne
120 mm
Wysokość120 mm
120 mm
Głębokość25 mm
Zasilanie
12 V
Natężenie0.16 A
3-pin
5/5
ocena produktu 5/5 gwiazdki
100% osób poleca
ten produkt
5
100%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%