Wentylator Tacens MARS MF12 (TACMARS-MF12)
ID produktu: 714272
Wentylator marki, Tacens MARS MF12, podświetlany na Czerwono, i o wymiarach 120x120x25mm.
Wyróżnione przez eksperta
  • Liczba wentylatorów 1
  • Max. poziom hałasu [dBA] 14
  • Max. prędkość obrotowa 1200 obr./min.
  • Szerokość 120 mm
  • Wtyczka zasilająca 3-pin
Produkt
MarkaTacens
Kod producentaTACMARS-MF12
EAN4713105963021
Informacje podstawowe
KolorCzarno-czerwony
PodświetlenieCzerwone
1
Techniczne
Nie
48.12
Max. poziom hałasu [dBA]14
Żywotność50000 h
Fizyczne
120 mm
Wysokość120 mm
120 mm
Głębokość25 mm
Zasilanie
12 V
3-pin
4.5/5
ocena produktu 4.5/5 gwiazdki
91% osób poleca
ten produkt
5
68%
4
23%
3
0%
2
9%
1
0%
Najbardziej pomocna opinia
ocena produktu 5/5 gwiazdki
Opinia potwierdzona zakupem
Bardzo ciche i wydajne wiatraczki.
  • ZALETY:
  • + Specjalne gumowe piny do mocowania w obudowie.
Posiadam ten produkt Od kilku dni
ocena produktu 5/5 gwiazdki
Opinia potwierdzona zakupem
Wentylator wart swojej ceny
  • ZALETY:
  • + Cichy
  • + Dobry przepływ powietrza
  • + Czerwone łopatki
  • + Podświetlenie led
  • + Antywibracyjne silikonowe kołki montażowe
  • WADY:
Za taką cenę nie mam najmniejszych uwag, bardzo ładnie świeci, jest cichy i wystarczająco wydajny. Łożysko nie hałasuje i na 7V nadal jest bardzo dobre oświetlenie i wydajność.