Wentylator Scythe Slip Stream (SY1225SL12SH)
ID produktu: 505846
Wentylator przeznaczony do obudów komputerowych, marki Scythe, należący do serii Slip Stream Kaze Jyuni. Wentylator pracuje z prędkością obrotową 1900 obrotów na minutę i generuje hałas na poziomie 37 dB/A. Przepływ powietrza jaki generują łopatki wentylatora jest na poziomie 110.31 CFM. Klasycznie czarny kolor wentylatora doskonale współgra z większością obudów, a opleciony kabel zasilający pomaga w utrzymaniu porządku w kablach oraz łatwo się układa. Wysoką kulturę pracy wentylatory serii Slip Stream Kaze Jyuni zawdzięczają nowoczesnemu łożysku sleeve bearing (łożysko ślizgowe). Napięcie wentylatora wynosi 12V DC a natężenie 0.53A. Produkt posiada następujące wymiary: 120 x 120 x 25 mm oraz wagę 115 g i jest podłączany za pomocą złącza 3-pin lub 4-pin z wykorzystaniem dołączonego adaptera. Żywotność wentylatora jest na poziomie 30.000 godzin co zapewnia długotrwałe użytkowanie produktu.
Wyróżnione przez eksperta
  • Liczba wentylatorów 1
  • Max. poziom hałasu [dBA] 37
  • Max. prędkość obrotowa 1900 obr./min.
  • Szerokość 120 mm
  • Wtyczka zasilająca 3-pin
Producent
Nazwa producenta Scythe EU GmbH
Adres Willinhusener Weg 5c, 22113 Oststeinbek, DE
Adres e-mail [email protected]
Produkt
MarkaScythe
Kod producentaSY1225SL12SH
EAN4571225041131
Informacje podstawowe
KolorCzarny
PodświetlenieBrak podświetlenia
1
Techniczne
Nie
110.31
Max. poziom hałasu [dBA]37
Żywotność30000 h
Fizyczne
120 mm
Wysokość120 mm
120 mm
Głębokość25 mm
Zasilanie
12 V
Natężenie0.55 A
3-pin
4/5
ocena produktu 4/5 gwiazdki
91% osób poleca
ten produkt
5
57%
4
33%
3
10%
2
0%
1
0%
Najbardziej pomocna opinia
ocena produktu 5/5 gwiazdki
Opinia potwierdzona zakupem
Dobre do wyciągania powietrza chłodzą przy okazji pokój, a w komputerze robi się próżnia :)
  • ZALETY:
  • + Jest w nim moc.
  • WADY:
  • - Głośny na max obrotach.
Posiadam ten produkt 1-2 miesiące
ocena produktu 5/5 gwiazdki
Opinia potwierdzona zakupem
Żałuję że nie ma mocniejszej wersji, bo robią robotę ale w gorące dni dobrze mieć zapas.
  • ZALETY:
  • + Brak wibracji
  • + Dobra wydajność (m3/h)
  • + Niczego nie brakuje w zestawie
  • + Ciche (w porównaniu do Delty, Sunona etc)
  • WADY:
  • - Brak silniejszego modelu
Posiadam ten produkt 1-3 tygodnie
Wentylator zamienił zużyty i terkotający 6 letni wentylator w zasilaczu XFX Core 550W. Kultura pracy lepsza nawet od tej stockowej mimo, dużego przepływu, wysokich obrotów oraz deklarowanego przez producenta poziomu hałasu. Nic się również raczej nie grzeje, bo działa i nie hałasuje.
  • + Wydajność
  • + Cisza
  • + Cena
Posiadam ten produkt 3-6 miesięcy
  • + Dobrze chłodzi
  • + Dobrze wykonany
  • -Na najwyższych obrotach trochę go słychać ale tragedii nie ma .
To nie wiatrak, to Tornado:), kupiłem dwa;)
  • + Bardzo duży przepływ powietrza. Spełnia w 100% oczekiwane zadania a ma tylko 120mm.
  • - Przy max. obrotach głośny ale coś za coś.
Posiadam ten produkt Od kilku dni
Wydajny wentylator ale ma strasznie uciążliwy dźwięk.
  • + Bardzo dobry przepływ powietrza.
  • - Na średnich-maksymalnych obrotach bardzo głośny
Spory Airflow i dobre chłodzenie
  • + Duży zakres obrotów, duży przepły7w powietrza, cena, wygląd, BRAK LEDÓW / innych oświetleń
  • - głośność
Bardzo wydajny kawałek śmigła
  • + Wydajność, wydajność i wydajność
  • - Trochę głośny
Świetny.
  • + Dobrze chłodzi.
  • + Cena przystępna.
  • - Głośny, jednak do zniesienia.
  • - potrafi być naprawdę głośny
Posiadam ten produkt Ponad pół roku
Na pełnej mocy to wichura a nie wiatrak :D
Działa i to jest najważniejsze.
Posiadam ten produkt Ponad rok
ocena produktu 4/5 gwiazdki
Posiadam ten produkt Ponad rok
Bardzo mocny wentylator mocno dmucha ,jest też głośny .
  • + mocno wieje
  • - głośny
Działa bez zastrzeżeń, głośny przy maksymalnych obrotach
Posiadam ten produkt Od dziś
Polecam, budżetowy idealny
  • + Wieje jak huragan
  • - Głośny :/
  • - głośny przy wysokich obrotach
działa
ocena produktu 3/5 gwiazdki
Wentylator o nadzwyczajnej wydajności (schłodzi każdy procesor z radiatorem pod wentylator 120 mm), niestety pracuje głośno jak suszarka do włosów