Wentylator Phanteks PH-F140SP (PH-F140SP_BBK)
ID produktu: 829479
Wyróżnione przez eksperta
  • Liczba wentylatorów 1
  • Max. poziom hałasu [dBA] 19
  • Max. prędkość obrotowa 1200 obr./min.
  • Szerokość 140 mm
  • Wtyczka zasilająca 3-pin
Producent
Nazwa producenta Axpertec B.V.
Adres Sydneystraat 33, 3047 BP Rotterdam, NL
Adres e-mail [email protected]
Produkt
Kod producentaPH-F140SP_BBK
EAN0886523000808
Informacje podstawowe
KolorCzarny
PodświetlenieBrak podświetlenia
1
Techniczne
Nie
82.1
Max. poziom hałasu [dBA]19
Żywotność150000 h
Fizyczne
140 mm
Wysokość140 mm
140 mm
Głębokość25 mm
Zasilanie
12 V
Natężenie0.14 A
3-pin
4.5/5
ocena produktu 4.5/5 gwiazdki
100% osób poleca
ten produkt
5
50%
4
50%
3
0%
2
0%
1
0%
ocena produktu 5/5 gwiazdki
Opinia potwierdzona zakupem
Na 5V słychać lekki szum w przyzwoicie wyciszonej obudowie stojącej pod biurkiem więc producent mocno mija się z 19 dBA.
Wydajność i jakość wykonania są dobre.
Posiadam ten produkt 3-6 miesięcy
ocena produktu 4/5 gwiazdki
Opinia potwierdzona zakupem
Jeśli ktoś ma zamiar podpiąć go pod 5V to nie polecam bo mój nie startuje na tym napięciu.