Wentylator Lian Li Uni Fan SL120 V2 (UF-SL120V2-1B)
ID produktu: 13098761
Zoptymalizowana konstrukcja połączona z większą wydajnością
Naprawdę wszechstronny
Niezwykły design
Wyróżnione przez eksperta
  • Liczba wentylatorów 1
  • Max. poziom hałasu [dBA] 29.2
  • Max. prędkość obrotowa 2000 obr./min.
  • Szerokość 120 mm
  • Wtyczka zasilająca 7-pin
Producent
Nazwa producenta Caseking GmbH
Adres Gaußstraße 1, 10589 Berlin, DE
Adres e-mail [email protected]
Podmiot odpowiedzialny
Nazwa podmiotu Caseking GmbH
Adres e-mail [email protected]
Produkt
MarkaLian Li
Kod producentaUF-SL120V2-1B
EAN4718466012531
Informacje podstawowe
KolorCzarny
Podświetlenie
1
Techniczne
z regulacją obrotów
64.5
Max. poziom hałasu [dBA]29.2
ŻywotnośćBrak danych
Fizyczne
120 mm
Wysokość120 mm
120 mm
Głębokość28 mm
Zasilanie
12 V
Natężenie0.17 A
7-pin
5/5
ocena produktu 5/5 gwiazdki
100% osób poleca
ten produkt
5
100%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%