Wentylator Fractal Design Prisma AL-12 PWM 120mm (FD-FAN-PRI-AL12-PWM)
ID produktu: 5853075
Prisma AL-12
Niech zabłyśnie
  • Sześć indywidualnie adresowalnych diod LED RGB montowanych na piaście
  • Łańcuchowe kable RGB upraszczają okablowanie i pozwalają w pełni wykorzystać dostępne połączenia
  • Przewody zasilające z czarnymi oplotami zapewniają dodatkowy styl
  • Kontroler Adjust R1 RGB (sprzedawany oddzielnie) umożliwia fizyczną kontrolę kolorów i efektów
Wydajność aerodynamiczna
  • Aerodynamiczne kolumny stojana z wbudowanym okablowaniem zmniejszają hałas i turbulencje
  • Technologia Trip Wire wprowadza mikroturbulentną warstwę zwiększającą wydajność ostrza
  • Zintegrowane narożniki tłumiące drgania wykonane z wysokiej jakości kauczuku syntetycznego
  • Łożyska LLS (Long Life Sleeve) zapewniają cichą pracę i długą żywotność
Wyróżnione przez eksperta
  • Liczba wentylatorów 1
  • Max. poziom hałasu [dBA] 32.7
  • Max. prędkość obrotowa 2000 obr./min.
  • Szerokość 120 mm
  • Wtyczka zasilająca 4-pin PWM
Producent
Nazwa producenta Fractal Gaming AB
Adres Victor Hasselblads gata 16A, 42131 Gothenburg, SE
Adres e-mail [email protected]
Produkt
Kod producentaFD-FAN-PRI-AL12-PWM
EAN7340172701590
Informacje podstawowe
KolorCzarno-biały
Podświetlenie
1
Techniczne
z regulacją obrotów
85.71
Max. poziom hałasu [dBA]32.7
Żywotność100000 h
Fizyczne
120 mm
Wysokość120 mm
120 mm
Głębokość25 mm
Zasilanie
12 V
Natężenie0.30 A
4-pin PWM
4.5/5
ocena produktu 4.5/5 gwiazdki
97% osób poleca
ten produkt
5
81%
4
16%
3
3%
2
0%
1
0%
Najbardziej pomocna opinia
ocena produktu 5/5 gwiazdki
Opinia potwierdzona zakupem
  • ZALETY:
  • + Kompatybilność z MSI Mystic Light
  • + Wydajność
  • + RGB wygląda bardzo dobrze
  • WADY:
  • - Mocno przebijające się diody
Posiadam ten produkt 1-3 tygodnie
WItam, jak podłączyć je do MSI mystic light? Dodam, że posiadam płytę MSI B450 GAMING PLUS MAX
ocena produktu 5/5 gwiazdki
Opinia potwierdzona zakupem
Mogę z czystym sumieniem polecić ten wentylator.
  • ZALETY:
  • + cicha praca
  • + ładne podświetlenie RGB
  • + bardzo dobre odwzorowanie kolorów RGB
  • + standardowe złącza RGB
  • + ładny wygląd
  • WADY:
  • - jak na razie nie zauważyłem
Posiadam ten produkt Od kilku dni
  • + Wydajność
  • + Cichy
  • + Pwm
  • + ARGB
  • - Jesli montaz jest z tyłu obudowy to słyszalny
Posiadam ten produkt 3-6 miesięcy
  • + wydajność i RGB
  • - Cena
Posiadam ten produkt 1-2 miesiące
Dobry sprzęt, ciche działanie, jedyny minus to niewielka ilość LEDów (bodajże 8 diod LED).
Posiadam ten produkt Ponad rok
Świetny wentylator w obudowie deepcool matrex 55 v3 argb spisuje się znakomicie
super wiatrak, ładnie wygląda i dobrze działa
  • + super podwietlenie
  • + dobra wydajność
Opinia pochodzi z modelu: Wentylator Fractal Design Prisma AL-12 PWM (FD-FAN-PRI-AL12-PWM-WT)
Wentylatory są ładne, ciche i wystarczające do chłodzenia procesora i5-14400F.
Klasyczne RGB ładne, fajny oplot, głośne na wyzszych obrotach.
Cichy i bardzo wydajny wentylator z ładnym podświetleniem.
Dobra wydajność, ale podświetlenie jest słabe.
Posiadam ten produkt Ponad pół roku
Super wentylatory zajefajnie dmuchają
Super jakość pod każdym względem.
Nie ma się do czego przyczepić.
BARDZO DOBRY PRODUKT ALE DROGI!
oddałem szybko, bo kupiłem zle
Posiadam ten produkt Ponad rok
idealny do wszystkiego
-ładny
-cichy
-wydajny
Git
Spoko i wogule
Masz pytania?
Masz pytania?
u
un...ed
Jak włączyć w nich podświetlenie
A
AskSpot Expert
A do czego jest podłączony?
Zgłoś nadużycie
A
AskSpot Expert
Zgłoś nadużycie
wentylator ma dwa kable, jeden od zasilania 4 pin by się kręcił a drugi od podświetlenia. wszystko mupisz podpiąć do płyty głównej lub hubu wentylatorów jeśli posiadasz.
Jeden jest podłączony 4 pin do płyty główniej , hubu nie posiadam chce je podłaczyc bez tego . 2 wentylatory sa podpienie a z tamtyumi kabalmi sa złączone ? jakąś instrukcje dasz
Warunki gwarancji
Długość
36 miesięcy
Typ gwarancji
Producenta
Opis produktu
Specyfikacja techniczna
Opinie
(31)
Pytania i odpowiedzi
(9)
Inspiracje
Outlet
Market
Specjalista Morele |20:40
Cześć!
Wentylator Fractal Design Prisma AL-12 PWM 120mm (FD-FAN-PRI-AL12-PWM) możemy dostarczyć do Ciebie już jutro!Jeśli chcesz poznać dokładny czas dostawy, wprowadź kod pocztowy lub nazwę miejscowości.