Wentylator Fractal Design Dynamic X2 GP-12 PWM Czarny (FD-FAN-DYN-X2-GP12-PWM-BK)
ID produktu: 6422959
PWM oznacza maksymalny przepływ powietrza i minimalny hałas
Piękna wydajność
  • Dostępne w rozmiarach 120 mm i 140 mm oraz w wielu kolorach, w tym czarnym, białym lub charakterystycznej kombinacji biało-czarnego Fractal Design
  • Indywidualny projekt zapewnia wydajną i pięknie wyglądającą konstrukcję
Wyróżnione przez eksperta
  • Liczba wentylatorów 1
  • Max. poziom hałasu [dBA] 32.2
  • Max. prędkość obrotowa 2000 obr./min.
  • Szerokość 120 mm
  • Wtyczka zasilająca 4-pin PWM
Producent
Nazwa producenta Fractal Gaming AB
Adres Victor Hasselblads gata 16A, 42131 Gothenburg, SE
Adres e-mail [email protected]
Produkt
Kod producentaFD-FAN-DYN-X2-GP12-PWM-BK
EAN7340172701880
Informacje podstawowe
KolorCzarny
PodświetlenieBrak podświetlenia
1
Techniczne
z regulacją obrotów
87.6
Max. poziom hałasu [dBA]32.2
Żywotność100000 h
Fizyczne
120 mm
Wysokość120 mm
120 mm
Głębokość25 mm
Zasilanie
12 V
Natężenie0.20 A
4-pin PWM
4.5/5
ocena produktu 4.5/5 gwiazdki
98% osób poleca
ten produkt
5
91%
4
7%
3
0%
2
0%
1
2%
ocena produktu 5/5 gwiazdki
Opinia potwierdzona zakupem
Opinia pochodzi z modelu: Wentylator Fractal Design Dynamic X2 GP-14 BLACK - FD-FAN-DYN-X2-GP14-BK
  • ZALETY:
  • + Taki sam jak jego brat Fractal Design Dynamic GP-14
  • + Zastosowane lepsze łożyska
  • WADY:
  • - Kabelek do połącznenia jest cienki, dla jednych to zaleta dla dla mnie to wada, wole oplot
Posiadam ten produkt 1-3 tygodnie
ocena produktu 5/5 gwiazdki
Opinia potwierdzona zakupem
Opinia pochodzi z modelu: Wentylator Fractal Design Dynamic X2 GP-14 (FD-FAN-DYN-X2-GP14-WT)
  • ZALETY:
  • + idealne do ciągłej pracy
  • + wydajne z dużą kulturą pracy, znacząco poprawiają przepływ w obudowie
  • + niedrogie w porównaniu do innych renomowanych marek
  • WADY:
Posiadam ten produkt Od kilku dni
  • + wygląd, dobra marka, nie ma się co czepiać na siłe
  • - CMF słaby lecz nie najgorszy
87,6 to słaby CFM? za tą cenę nie dostaniesz nic lepszego pod względem CFM. Chcesz CFM idziesz w NF-F12 3000rpm : 186 CFM - tylko 130-150 za sztukę. Chcesz jeszcze więcej CFM to zostaje ci 5500rpm przemysłowy wiatrak 120mm od firmy Delta.
  • + Dobry stosunek ceny do możliwości
  • + G-Sync
  • + 144Hz