Wentylator Fractal Design Black (FD-FAN-DYN-X2-GP12-B)
ID produktu: 1076279
Wymiary: 120x120x25mm
Ilość łopatek wirnika: 7
RPM: 1200
Wyróżnione przez eksperta
  • Liczba wentylatorów 1
  • Max. poziom hałasu [dBA] 19.4
  • Max. prędkość obrotowa 1200 obr./min.
  • Szerokość 120 mm
  • Wtyczka zasilająca 3-pin
Producent
Nazwa producenta Fractal Gaming AB
Adres Victor Hasselblads gata 16A, 42131 Gothenburg, SE
Adres e-mail [email protected]
Produkt
Kod producentaFD-FAN-DYN-X2-GP12-B
EAN7350041084372
Informacje podstawowe
KolorCzarny
PodświetlenieBrak podświetlenia
1
Techniczne
Nie
52.2
Max. poziom hałasu [dBA]19.4
Żywotność100000 h
Fizyczne
120 mm
Wysokość120 mm
120 mm
Głębokość25 mm
Zasilanie
12 V
Natężenie0.18 A
3-pin
5/5
ocena produktu 5/5 gwiazdki
100% osób poleca
ten produkt
5
100%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%