Wentylator Cooler Master MasterFan Lite 121 RGB LED (R4-C1DS-12FC-R2)
ID produktu: 1685499
Prędkość wentylatora (RPM) 1,200 ± 150
Przepływ powietrza (CFM) 32 ± 10%
Poziom hałasu wentylatora (dBA) 25
Wymiary: 120 x 120 x 25mm
Złącze 3-Pin
Waga 90 g
Wyróżnione przez eksperta
  • Liczba wentylatorów 1
  • Max. poziom hałasu [dBA] 25
  • Max. prędkość obrotowa 1200 obr./min.
  • Szerokość 120 mm
  • Wtyczka zasilająca 3-pin
Producent
Nazwa producenta Cooler Master Technology Inc.
Adres 7F, No. 398, Xinhu 1st Rd., 114065 Taipei City, TW
Adres e-mail [email protected]
Podmiot odpowiedzialny
Nazwa podmiotu Cooler Master B.V.
Adres Lodewijkstraat 1b, 5652AC Eindhoven, NL
Adres e-mail [email protected]
Produkt
Kod producentaR4-C1DS-12FC-R2
EAN4719512064153
Informacje podstawowe
KolorCzarno-biały
Podświetlenie
1
Techniczne
Nie
32
Max. poziom hałasu [dBA]25
Żywotność40000 h
Fizyczne
120 mm
Wysokość120 mm
120 mm
Głębokość25 mm
Zasilanie
12 V
NatężenieBrak danych
3-pin
4.5/5
ocena produktu 4.5/5 gwiazdki
89% osób poleca
ten produkt
5
78%
4
11%
3
0%
2
11%
1
0%
Najbardziej pomocna opinia
ocena produktu 5/5 gwiazdki
Opinia potwierdzona zakupem
  • ZALETY:
  • + Cena
  • + Łatwy montaż
  • + Tylko 2 kabelki (rgb i 3pin)