Opis
Specyfikacja
Opinie (33)
Inspiracje (2)
Pytania i odpowiedzi (1)
Gwarancje
Raty

Waga łazienkowa Huawei Smart Scale AH100

BESTSELLER!
ID produktu: 1699608
Zobacz produkty podobne
(33)
Rekomendacja eksperta
Dzięki analizie aż 9 czynników zbadasz nie tylko wagę, ale także strukturę i kondycję swojego ciała. Aplikacja HUAWEI Smart Scale zapewnia kompleksowy raport na temat stanu zdrowia i porady zdrowotne.

Opis produktu

 

 

Waga HUAWEI Smart Scale AH100

Jedna analiza za pomocą wagi HUAWEI Smart Scale pozwala na poznanie aż 9 czynników związanych z aktualnym stanem Twojego ciała:
 
  • Waga
  • Procentowa zawartość tłuszczu w organizmie
  • Ilość tłuszczu trzewnego
  • Wskaźnik masy ciała BMI
  • Wskaźnik przemiany materii BMR
  • Całkowita masa mięśniowa
  • Procentowa zawartość wody w organizmie
  • Całkowita masa kości
  • Zawartość białka w organizmie
Na postawie zebranych danych otrzymasz dokładny raport na temat Twojego stanu zdrowia oraz sugestie dotyczące jego poprawy. Wszystko dzięki łączności z dedykowaną aplikacją mobilną.
 
 

Łączność z aplikacją mobilną

Dzięki dedykowanej aplikacji mobilnej (Android i iOS) możesz połączyć się z wagą HUAWEI Smart Scale poprzez Bluetooth 4.1 i zapisywać dane na temat swojego ciała, a następnie zapoznawać się z postępami wyświetlanymi na wielu rodzajach wykresów. Potem z łatwością podzielisz się nimi ze znajomymi w mediach społecznościowych. Co ważne, waga posiada wbudowany wyświetlacz, który pokaże Ci odczyty wagi i zawartości tłuszczu w organizmie, gdy tylko nie będziesz mieć pod ręką swojego smartfona.
 
 

Nowoczesne technologie

Cztery, równomiernie rozmieszczone czujniki nacisku, zapewniają możliwie najdokładniejszy pomiar wagi Twojego ciała. Z kolei dzięki specjalnej, umieszczonej na szkle warstwie ITO (indowo-cynowej) otrzymujesz zwiększoną czułość urządzenia i tym samym dokładniejsze odczyty wszystkich parametrów organizmu, dokonane podczas pomiaru z wykorzystaniem BIA (bioimpedancji elektrycznej).
 
 

Stylowa i kompaktowa konstrukcja

Prosty i smukły design urządzenia doskonale wpasuje się do każdego domu. Biały, zaokrąglony panel z hartowanego szkła zapewnia wytrzymałość i bezpieczeństwo podczas pomiarów. Dzięki praktycznym, ruchomym nóżkom nie musisz obawiać się przekłamanych wyników podczas postawienia wagi na nierównym podłożu.

Specyfikacja

Biały
Elektroniczna
Płaska
Szklana
Pomiar wody w organizmie
Tak
Kontrola stanu naładowania baterii
Wskaźnik przeciążenia wagi
Pomiar BMI
Pomiar masy kostnej
Pomiar masy mięśniowej
Pomiar tkanki tłuszczowej
Zapotrzebowanie na kalorie BMR
Zastosowane technologie
Bluetooth

Opinie (33)

(33)
Najbardziej pomocna opinia
Opinia potwierdzona zakupem
Najbardziej wkurzająca waga na świecie. Wykazuje za dużo tłuszczu, za mało mięśni ale niestety pomiar jest prawidłowy wrrr...
Posiadam ten produkt 1-2 miesiące

Inspiracje (2)

Pytania i odpowiedzi (1)

Witam,
Z uzyskanych informacji wynika, że ta waga nie ma własnej pamięci do zapisywania pomiarów bez uruchomionej aplikacji w smartfonie. Czy to oznacza, że jeśli nie włączę aplikacji na smartfonie w trakcie ważenia kolejno dwóch lub więcej osób to wyniki pomiarów nie zostaną zapamiętane dla tych osób. Inaczej mówiąc zawsze należy się ważyć ze smartfonem w ręce?
Waga ma własną pamięć więc nie trzeba ważyć się z telefonem. Przy kolejnym ważeniu (tym razem z telefonem) aplikacja załaduje poprzednie wyniki z wagi. Nie wiem na ile jest to dokładne w przypadku ważenia się osób o podobnej wadze/tkance tłuszczowej, ale sprawdza się idealnie jeśli różnica jest znaczna np 5-10 kg.
dokładnie tak, nie musisz trzymać w ręce możesz kliknąć na smartphonie i odłożyć np na półkę po czym wejść na wagę :-) (coby nie doliczało ci wago smartfona)
łe a myslłąme że trza z phonem, musze to przetestować!!!
dzieki!
Z tego co zauważyłem to pamięta do czasu połączenia z telefonem, wtedy wysyła wszystkie dane które nie zostały wcześniej z niej pobrane. Natomiast po pobraniu danych na telefon na wadze ich nie ma więc np. po zmianie telefonu niestety wszystkie historyczne dane na aplikacji w telefonie zniknęły.
Tak dokładnie będzie jak Pan pisze, natomiast jest jedną wada i nie wiem czy we wszystkich tych wagach czy tylko w mojej, że pierwszy pomiar jest inny od drugiego ( na szczęście drugi pomiar jest niższy :-)) drudi zawsze jest adekwatny do obecnej wagi, ogólnie polecam
Nie trzeba trzymać zawsze tel w ręce. Można zrobić pełen pomiar z innymi parametrami (ale one nie pojawią się na wadze, bo na niej tylko waga w kg i % tłuszczu) i podczas najbliższego włączenia aplikacji na telefonie i sczytania danych na połączeniu bluetooth z wagi aplikacja aktualizuje dane offline - sprawdziłam specjalnie ;) Ogólnie waga mi się podoba. Pomiary dość wiarygodne, ale różnią się jak mamy pełen żołądek, czy coś wypijemy, więc lepiej w podobnych sytuacjach się ważyć.
Nie musi być telefonu w pobliżu. Można z nim połączyć co kilka dni i zaciągnie dane z wszystkich ważeń w tym okresie . A tak na wyświetlaczu podaje tylko wagę i % tkanki tłuszczowej.
Bardzo dziękuję wszystkim za odpowiedzi na moje pytania. Sugerowałem się obszerną recenzją zamieszczoną na ...90sekund... Cytuję fragment: "… ujawnia się tutaj druga wada, którą wyłapałem. Otóż Huawei Body Fat Scale AH100 nie ma własnej wbudowanej pamięci. Tzn. jest jakby tymczasowa, która przechowa ostatnie ważenie w trybie offline, gdy np. nie ma się telefonu w pobliżu, a później zsynchronizuje te dane.". Cena i możliwości wagi są zachęcające do zakupu więc chyba zdecyduję się na ten zakup. Pozdrawiam.
Bez korzystania z aplikacji podczas ważenia osobiście dostaje tylko wage ciała, więc raczej waga sama w sobie nic nie pamięta oraz nie ma żadnych ustawień profilu użytkownika. Myślę jednak, że jak na dzień dzisiejszy jest to ciekawe i wygodne rozwiązanie. Czysta wygoda, odpalasz apke, wybierasz profil jeśli ważych kilka osób i stajesz na wadze, a ta wraz z aplikacją sama wszystko obliczy, podsumuje oraz zapisze.
Mam już tą wagę. Faktycznie sama pamięta ważenia osób i po połączeniu z aplikacją wczytuje wyniki ważeń. Robi to dopiero po mocnym naciśnięciu wagi (bez ważenia). Sam aplikacja nie potrafi uaktywnić transferu wagi bez jej pobudzenia (tak jak to jest w przypadku innych urządzeń IT). Miałem problem z odczytem ostatnich pomiarów. Nie pamiętałem kto ostatni się ważył. Ustawiłem na siebie. Nacisnąłem wagę i w smartfonie ukazała się informacja, że zbyt duże odstępstwo od poprzednich wyników. Mogłem tylko anulować lub zatwierdzić. Anulowałem ale ciężar drugiej osoby poszedł w zapomnienie. Walałbym sparowanie z dwoma telefonami. a co by było gdybym rozłączył bluetooth mojego smartfona z wagą i sparował z innym smartfonem, - czy w mojej aplikacji wyniki dotychczasowych pomiarów znikną?

Gwarancje

Warunki gwarancji
Długość
24 miesiące
Typ gwarancji
Producenta
Informacje o gwarancji producenta
Gwarancje
szczegóły
szczegóły
szczegóły
szczegóły
szczegóły
szczegóły

Raty i leasing

Opis

Specyfikacja techniczna

Opinie (33)

Pytania i odpowiedzi (1)

Inspiracje (2)

Outlet (0)

Market

Zobacz również: 4World - stand (dwa ustawienia) dla iPad 2, czerwony 8190, Visible Dust Snapper (5801155), Gembird Bluetooth stereo BHP-BER-BK, Varta LED High optics 4W (+3xC) 300 lm (LAVA 18812), Sony SRS-X11 BLUETOOTH L (SRSX11L.CE7), Daiber Etui na portret dzieciecy 1x25 (13332), Hama HDMI Micro HDMI, 0.5, Czarny (74239), Datalogic Skaner kodów kreskowych Gryphon I GD4430 Kit, szeregowy, czarny GD4430-BKK2S, XBLITZ RAIDER (8957), Dresz etui Samsung Galaxy S4 (2104200001), Wallner - Argo Zszywki 23/17, MicroConnect DVI DisplayPort DisplayPort Mini HDMI, 0.2, Biały (MDPDVIHDMI), Bluewalker Yuasa NPW 36-12 (91010033), E5 Uniwersalna 3x USB Czarno-niebieska (RE02432_black_blue), Beeyo Beeyo Square do Sam J500 - GSM023142, JBL E25BT czerwone, Gemfan Śmigła Glass Fiber Nylon 3 Blade Bullnose 4x4.5 (PMGN4045-3BN-FreyBlue), PAPERBLANKS Kalendarz książkowy mini 2018 12M, Byzantium, Schneider Foliopis Maxx 224M (SR1208)