Kolumny i głośniki

Vision Głośniki aktywne ścienne Vision SP-1800PBT 2 x 30W - 1SY033

ID produktu: 1636103
Zobacz produkty podobne
(1)
Zapytaj społeczności 0 pytań
  • Cena dotyczy: 2 sztuk
  • Kolor: Biały
  • Łączna moc zestawu RMS [W]: 60
Opis
Specyfikacja
Opinie (1)
Pytania i odpowiedzi
Gwarancje
Raty
Leasing

Opis produktu

Idealne do średnich sal lekcyjnych oraz konferencyjnych
Wbudowany wzmacniacz stereo 2 x 30W
Łatwy montaż i wygodne uchwyty
Pilot w zestawie


Wbudowany wzmacniacz stereo 2 x 30 W RMS, dwu-drożny wentylowany bass reflex oraz 4 calowy głośnik wysokiej jakości sprawiają, że głośniki te są idealne do małych i średnich&klas lekcyjnych, sali&konferencyjnych, a także do barów czy restauracji.

W&zestawie znajduje się pilot na podczerwień, który umożli

Specyfikacja

Biały
Aktywny
Dwudrożny
Łączna moc zestawu RMS [W]
60

Opinie (1)

(1)
4/5
(1)
100% osób poleca
ten produkt
5
0%
4
100%
3
0%
2
0%
1
0%
Opinia potwierdzona zakupem
Głośniki grają przyzwoicie, bardzo intuicyjnie się parują przez BT, czysty dźwięk.
Posiadam ten produkt 1-3 tygodnie

Pytania i odpowiedzi (0)

Zastanawiasz się, czy produkt spełni Twoje oczekiwania?

Gwarancje

Warunki gwarancji
Długość
24 miesiące
Typ gwarancji
Producenta
Gwarancje
szczegóły
szczegóły
szczegóły
szczegóły
szczegóły
szczegóły

Raty

Leasing

Opis

Specyfikacja techniczna

Opinie (1)

Pytania i odpowiedzi (0)

Inspiracje (0)

Outlet (0)

Market

Zobacz również: HP C9364EE#301, Ansmann Bateria CR3032 158mAh 1szt., Dell HD,2T,NL6,7.2K,3.5,S-MSK,E/C - R755K, V7 Antenowe 3m czarny (V7COAXCBL-3M-1E), Sharp Toner AL-214TD (black), Western Digital HDD My Passport Ultra 2 TB Biało-złoty (WDBTLG0020BGD-WESN), Asarto HP 336 , Asarto Toner AS-LH201BXN / CF400X (Black), Sanwa Odbiornik Sanwa RX-481WP 2,4 GHz FHSS-4 / FHSS-3, GiftWorld Kubek Pianino 250ml , GSM City ETUI FANCY BOOK SAMSUNG GALAXY S6 RÓŻ GRANAT, Mercury Goospery Etui Jelly Mercury SAMSUNG G930 S7 miętowe , nemo PREMIUM CLEAR SAMSUNG NOTE 3, Value VALUE UTP- Patch Cable Kat.6, LSOH, yellow, 10m (21.99.1082), HP Pavilion 15-bc402nw (5GV06EA) 8 GB RAM/ 256 GB M.2/ 512 GB SSD/, ExtraLink EXTRALINK PATCHCORD MM OM3 LC/UPC-LC/APC DUP 50/125 3M, Cartridge Web Toner C13S050189 Cyan