
Vikan Wielofunkcyjna szczotka czarny TPE gummi/polyester/PP
ocena produktu 0/5 gwiazdki
Oceń jako pierwszy
Szczotka Vikan 524952 to niezwykle wszechstronne narzędzie, które doskonale sprawdzi się zarówno w domu, jak i w warsztacie. Jej przemyślana konstrukcja czyni ją idealnym rozwiązaniem do mycia felg, nadkoli, dywaników oraz wykładzin. Dzięki mocnemu uchwytowi i gumowemu rantowi, można skutecznie dociskać szczotkę, co ułatwia czyszczenie nawet w trudno dostępnych miejscach. Włosie szczotki jest gęste i miękkie, co pozwala na efektywne zbieranie wody oraz piany, czyniąc ją doskonałym wyborem do różnorodnych prac myjących.

Dzięki zastosowaniu ciętego, nierozdwajanego włosia, szczotka Vikan 524952 skutecznie usuwa nawet silniejsze zabrudzenia z felg i nadkoli, jednocześnie dbając o delikatność w stosunku do gładkich powierzchni. To sprawia, że jest to idealne narzędzie do utrzymania czystości w Twoim pojeździe oraz w innych miejscach, gdzie wymagana jest dokładność w czyszczeniu.

Wygoda korzystania ze szczotki Vikan 524952 jest niezaprzeczalna. Miękkie włosie nie tylko skutecznie zbiera brud, ale także chroni powierzchnie przed zarysowaniami. Solidny uchwyt zapewnia pewny chwyt, co ułatwia pracę i pozwala na efektywne czyszczenie bez zbędnego wysiłku.
Szczotka Vikan 524952 to także doskonałe narzędzie do prania tapicerki oraz czyszczenia plandek i wykładzin tekstylnych. Jej wszechstronność sprawia, że jest idealnym wyborem dla osób, które cenią sobie jakość i efektywność w codziennych pracach porządkowych.

Przepraszamy, czat na żywo w tej chwili jest już nieczynny. Jeśli masz jakieś pytanie lub problem, napisz do nas wiadomość lub odwiedź nasze centrum pomocy.
Czat na żywo jest do Twojej dyspozycji codziennie w godzinach:
poniedziałek-piątek: 9:00-17:00