
VIDEO GRABER EASYCAP DC60+
ocena produktu 0/5 gwiazdki
Oceń jako pierwszy
VIDEO GRABBER EASYCAP DC60+ to nowoczesne urządzenie, które umożliwia zgrywanie oraz konwertowanie analogowego obrazu i dźwięku z kaset VHS na format cyfrowy. Dzięki niemu możesz łatwo przechwytywać materiały wideo z różnych źródeł, takich jak kamery, odtwarzacze VHS czy telewizory, co czyni go idealnym rozwiązaniem dla każdego, kto pragnie zdigitalizować swoje stare nagrania.

Ten konwerter wideo to doskonałe narzędzie do archiwizacji wspomnień. Dzięki wsparciu dla różnych formatów, VIDEO GRABBER EASYCAP DC60+ umożliwia łatwe zgrywanie materiałów wideo w wysokiej jakości, co sprawia, że Twoje stare filmy mogą być ponownie odtwarzane w nowoczesny sposób.

Urządzenie obsługuje standardy NTSC i PAL, co pozwala na zgrywanie materiałów wideo w różnych rozdzielczościach. Dzięki temu możesz cieszyć się wysoką jakością przetwarzania obrazu, z rozdzielczością NTSC 720x480 przy 30fps oraz PAL 720x576 przy 25fps.

VIDEO GRABBER EASYCAP DC60+ wyróżnia się prostym procesem instalacji i użytkowania. Stabilne połączenie USB 2.0 zapewnia szybkie przesyłanie danych, a do zestawu dołączone jest oprogramowanie na płycie CD, co ułatwia rozpoczęcie pracy z urządzeniem.

Urządzenie jest kompatybilne z systemami operacyjnymi Windows, co czyni je uniwersalnym narzędziem dla użytkowników. Minimalne wymagania systemowe sprawiają, że VIDEO GRABBER EASYCAP DC60+ może być używane na szeroką skalę.

Zamów teraz, aby cieszyć się najlepszą jakością przetwarzania wideo! Idealny do digitalizacji Twoich wspomnień – dostępny już dziś w Morele!
Pliki do pobrania:
Morele MAX to gwarancja darmowej dostawy od , możliwości zwrotu zakupów nawet do 30 dni oraz bezpłatnego zwrotu do Paczkomatów 24/7 i Punktów DPD Pickup.
Aktywuj pakiet już dzisiaj i zacznij oszczędzać!
Sprawdź, co zyskasz dla tego zakupu