
Verso Zestaw oświetlenia Verso 15 Chips przód + tył na baterie Uniwersalny
ocena produktu 0/5 gwiazdki
Oceń jako pierwszy
Zestaw oświetlenia Verso 15 Chips to znakomite rozwiązanie dla rowerzystów, którzy chcą poprawić swoje bezpieczeństwo podczas jazdy po zmroku. Dzięki przedniej i tylnej lampce, które emitują jasne i równomierne światło, zwiększysz swoją widoczność na drodze, co jest kluczowe dla bezpiecznej jazdy.

Obie lampki w zestawie są wyposażone w nowoczesne diody LED, które zapewniają wysoką jasność oraz efektywność energetyczną. Lampka przednia ma 15 białych mikro-diod LED, a tylna 15 czerwonych, co gwarantuje doskonałą widoczność zarówno z przodu, jak i z tyłu roweru.
Każda z lampek oferuje dwa tryby świecenia: światło stałe oraz pulsujące. Dzięki temu możesz dostosować oświetlenie do warunków jazdy, co dodatkowo zwiększa Twoje bezpieczeństwo na drodze.
Uniwersalne mocowanie lampki jest dostosowane do średnic od Ø22,2 mm do Ø31,8 mm, co sprawia, że zestaw można łatwo zamontować na różnych typach rowerów, zarówno miejskich, jak i rekreacyjnych.

Zestaw jest lekki i prosty w montażu, co czyni go idealnym rozwiązaniem dla każdego rowerzysty. Nie wymaga skomplikowanych narzędzi ani specjalnych umiejętności, co pozwala na szybkie i bezproblemowe przygotowanie do jazdy.
Lampki zasilane są za pomocą dwóch baterii CR2032, co eliminuje potrzebę ładowania. To praktyczne rozwiązanie, które zapewnia wygodę użytkowania, szczególnie podczas dłuższych tras.
Przepraszamy, czat na żywo w tej chwili jest już nieczynny. Jeśli masz jakieś pytanie lub problem, napisz do nas wiadomość lub odwiedź nasze centrum pomocy.
Czat na żywo jest do Twojej dyspozycji codziennie w godzinach:
poniedziałek-piątek: 9:00-17:00