Opis
Specyfikacja
Opinie (17)
Pytania i odpowiedzi (4)
Gwarancje
Raty

Urządzenie wielofunkcyjne OKI MC562dnw (44952244) 3 LATA GWARANCJI!

ID produktu: 574723
Zobacz produkty podobne
(17)
 • Automatyczny druk dwustronny: tak
 • Drukarka: Kolorowa
 • Maksymalny rozmiar nośnika: A4
 • Praca w sieci: WiFi
 • Rozdzielczość optyczna [dpi]: 1200 x 1200

Opis produktu


Gotowe do pracy w sieci kolorowe urządzenie wielofunkcyjne A4 dla małych i średnich grup roboczych

 

Dla firm, które wymagają urządzeń wielofunkcyjnych 4-w-1, zapewniających niskie koszty eksploatacji, wysoką jakość i wydajność dokumentów, możliwość zarządzania, MC562dnw stanowi mądry wybór. Łącząc szereg przydatnych funkcji i narzędzi biznesowych, urządzenie to oferuje doskonałą szybkość druku, elastyczność nośników oraz wysokiej pojemności tonery, które mają zdolność do obsługi większych grup roboczych.

 

MC562dnw oferuje w standardzie: gotowość do pracy w sieci bezprzewodowej, druk dwustronny, skanowanie/kopiowanie i faksowanie z automatycznym podajnikiem RADF, kolor najwyższej jakości (HD), a także drukowanie A4 mono. To wszystko umożliwia samodzielne tworzenie profesjonalnie wyglądających dokumentów.

 

Drukuj mądrze i samodzielnie, oszczędzając czas i pieniądze

Zarządzanie i drukowanie dokumentów jest dużo prostsze z MC562dnw. Urządzenie łączy wysoką rozdzielczość, kolorowy druk z narzędziami, które dają możliwość samodzielnego tworzenia pełnego zakresu dokumentów, co pozwala efektywnie zarządzanie tym, co drukować i kiedy. 

 

Obniżenie całkowitego kosztu posiadania

Urządzenie MC562dnw zostało zbudowane tak, by oferować znaczne oszczędności podczas okresu użytkowania. Łącząc wyjątkową wydajność energetyczną z wysokiej wydajności kasetami z tonerem oraz wieloma funkcjami oszczędzającymi papier, jest urządzeniem, które może podwyższyć efektywność biznesu.

 

Ostre, dokładne skanowanie z użyciem przydatnych funkcji zarządzania dokumentami

Zapewniając ostre, szybkie i dokładne skanowanie, MC562dnw pozwala na prostą i szybką digitalizację dokumentów. Umożliwia: skanowanie bezpośrednio do portu USB lub sieciowy sterownik TWAIN. LDAP zapewnia bezpośredni dostęp do kontaktów i wysłania e-maili z istniejącego serwera katalogów.

 

Wydajne, z funkcjonalnością oszczędzania kosztów

MC562dnw zbudowane jest na bazie wielokrotnie nagradzanej cyfrowej technologii LED firmy OKI, której cechą jest energooszczędność i wiele funkcji, które zmniejszają koszty bieżące. Należą do nich: tryb Eco i Głębokiego Uśpienia oraz tryb Automatycznego wyłączania, który zmniejsza zużycie energii do 0,5 W, gdy urządzenie nie jest używane.

 

Niezawodność druku z 3-letnią gwarancją w standardzie

Bardzo solidna, wielokrotnie nagradzana cyfrowa technologia LED, używana przez firmę OKI, korzysta z mniejszej liczby ruchomych części, co oznacza mniejsze zużycie oraz wyjątkową niezawodność. Dodatkowo, trwałe komponenty i solidny projekt pozwalają nam zapewnić użytkownikom spokój wraz z 3-letnią gwarancją w standardzie.

 

Wyróżniające się funkcje standardowe

 

MC562dnw jest produktem wielofunkcyjnym, gotowym do pracy w sieci bezprzewodowej, którym można drukować, kopiować, skanować i faksować, oferując dodatkowe możliwości i oszczędności dla małych i średnich grup roboczych.

 

Szybki faks z udoskonalonymi rozszerzeniami 
MC562dnw oferuje rozszerzoną funkcjonalność faksu Super G3, dostarczając intuicyjne sterowanie, które poprawiają efektywność zarządzania dokumentami. Możliwe jest: faksowanie dwustronnych dokumentów, automatyczne przekazywanie odebranych faksów na adresy e-mail lub do folderów i wysyłanie faksów bezpośrednio z komputera lub przez Internet.

 

Proste kopiowanie po jednym dotknięciu – doskonałe wyniki 
Łączenie skanowania i drukowania LED umożliwia otrzymywanie jasnych, ostrych i szybkich wydruków. MC562dnw oferuje doskonałe i proste kopiowanie dzięki łatwemu w obsłudze interfejsowi użytkownika, który obsługiwany jest za pomocą jednego dotknięcia przycisków – daje dostęp do wszystkich funkcji. Zalecamy zapisanie regularnych parametrów kopiowania  - np. kopiowanie dokumentów dwustronnych można wykonać na jednym dwustronnym arkuszu.

 

Funkcjonalność zarządzania siecią i dokumentami
MC562dnw posiada szereg przydatnych narzędzi, które pomogą zarządzać drukarkami, kontrolować wykorzystanie oraz ograniczyć interwencje użytkownika. Należą do nich: PrintSuperVision - kontrolowanie drukarki w całej sieci, Print Job Accounting - rozliczanie zadań drukowania, które pozwala kontrolować wykorzystanie drukarki oraz Nuance PaperPort and Omniport do konwersji dokumentów do druku w formatach cyfrowych.

 • 50-arkuszowy RADF.
 • Gotowość do pracy w sieć bezprzewodowej.
 • Cyfrowa technologia LED przy skanowaniu i drukowaniu. 
 • Automatyczny druk dwustronny (do 176g/m2).
 • Pojemność papieru - 350 arkuszy.
 • Klawiatura QWERTY - dla natychmiastowego wpisywania adresów e-mail.
 • Jednodotykowe przyciski funkcyjne.
 • Wyświetlacz graficzny LCD 3,5". 

 

Specyfikacja

Szary
Kolorowa
256 MB (RAM)
Dysk twardy
Możliwość rozbudowy
Papier zwykły
Podajnik na 100 arkuszy
Podajnik na 250 arkuszy
Pojemność podajnika głównego
350 arkuszy
Pojemność odbiornika głównego
150 arkuszy
Mac OS X 10.3.9
Windows 7
Windows Server 2003
Windows Server 2008
Windows Vista
Windows XP
Kabel zasilający
Płyta CD-ROM z oprogramowaniem

Opinie (17)

(17)
Najbardziej pomocna opinia
Opinia potwierdzona zakupem
Drukarka doskonale sprawdza się jako niezależne urządzenie, przy współpracy z komputerem oczywiście równie dobrze. Warto zaznaczyć, że pod linuxem, w moim przypadku Opensuse drukuje i co nie jest regułą również świetnie skanuje. Zamienników bez liku, również dostepność części zamiennych w wolnym handlu cieszy. Drukarka jest przystosowana do intensywnego drukowania, jeśli ktoś drukuje mało warto kupić model 362 dnw, jedyna różnica to obsługa tonerów o mniejszej pojemności.
 • ZALETY:
 • + Wydaje się bardzo solidnie wykonana, wsparcie dla linuksa, możliwość stosowania tonerów o wydajności 7000/5000 str.(black/color), łatwa w obsłudze, można spolszczyć menu, dwustronne drukowanie i skanowanie. Ponadto odnoszę wrażenie, ze płacimy tu za konkretny wyrób a nie za markę i cały ten balast marketingowy jak to ma miejsce w przypadku niektórych konkurencyjnych firm, jednym słowem urządzenie nie wykazuje cech wydmuszki jednorazowego użytku.
 • WADY:
 • - Skaner mógłby być lepszy ale to w końcu cis a nie CCD.
Posiadam ten produkt 3-6 miesięcy

Pytania i odpowiedzi (4)

Witam czy do tej drukarki OKI MC562dnw jest załączony toner startowy ? mono i kolor ?
Załączone sa wszystkie w rozmiarze rozruchowym (do 2.000 stron)

Gwarancje

Warunki gwarancji
Długość
36 miesięcy
Typ gwarancji
Producenta
Informacje o gwarancji producenta
Opis:
Gwarancja producenta
Gwarancje
szczegóły
szczegóły
szczegóły

Raty i leasing

Opis

Specyfikacja techniczna

Opinie (17)

Pytania i odpowiedzi (4)

Inspiracje (0)

Outlet (0)

Market

Zobacz również: Electrolux EOB3311AOX, Gembird HDMI - HDMI, 1, Czarny (CCHDMI41M), Amica RK 3011, Intellinet Network Solutions Światłowód krosowy LC-SC duplex 1m 9/125 OS2 jednomodowy (302679), ART 12VDC/230VAC 120W z portem USB (PRZET AZ-CAR-120W), Acme BH06 Easy (4770070874639), Novoflex adapter Canon FD lenses to Fuji X PRO (FUX/CAN), DXRacer Kółka Czarny (SP/0705/N), LG 22MB37PU-B, Asustor AS-1002T (90IX00L1-BW3S10), SilverStone 3x 3.5 cala HDD SATA (SST-FS303B), Pilot Pióro kulkowe Frixion clicker różowe (PIBLRT-FR7-P), Forever Szkło hartowane Forever Tempered Glass do Lenovo a6000 - GSM014371, Reflecta Crystal Line , elektryczny, bezprzewodowy, 156x117cm, 4:3 (87690), KOH-I-NOOR Flamastry 18 kolorów (WIKR-935934), Durable IDENTYFIKATOR DURABLE (8214)