Urządzenia wielofunkcyjne laserowe
darmowa dostawa Darmowa dostawa od 199 zł lub od 39,99 zł z Morele MAX  
Darmowa dostawa od 199 zł
 • dla produktów sprzedawanych i wysyłanych bezpośrednio przez Morele
 • obejmuje Kuriera 48h - Poczta Polska, Punkty Odbioru i Paczkomaty 24/7
lub
Darmowa dostawa z Morele MAX od 39,99 zł
 • dla produktów sprzedawanych i wysyłanych bezpośrednio przez Morele oraz innych wybranych sprzedawców
 • obejmuje Kuriera 48h - Poczta Polska, Punkty Odbioru i Paczkomaty 24/7 oraz Kuriera 24h

Urządzenie wielofunkcyjne Lexmark MC3426adw (40N9460)

ID produktu: 7550748
Zobacz produkty podobne
Zapytaj społeczności 0 pytań
 • Maksymalny format druku: A4
 • Prędkość druku - czerń: 24 str/min
 • Rodzaj: Kolorowe
 • Rozdzielczość druku - czerń: 2400 x 600 dpi
 • Wi-Fi: Tak
Opis
Specyfikacja
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Gwarancje
Raty
Leasing

Opis produktu

Kolorowe wydruki w wysokiej jakości

Urządzenia wielofunkcyjne drukujące w kolorze są doskonałym wyborem zarówno dla użytkowników domowych, jak i biurowych oczekujących wydruków o intensywnych barwach z czytelnym tekstem. Dzięki urządzeniu wielofunkcyjnemu drukującemu w kolorze, wydrukujesz nie tylko dokumenty ale również zdjęcia i grafiki w wysokiej jakości. Wielofunkcyjne urządzenia laserowe cieszą się niezwykła popularnością, ponieważ poza standardową funkcją drukowania umożliwiają również wykonywanie innych popularnych czynności biurowych, takich jak skanowanie oraz kopiowanie. Niektóre urządzenia posiadają funkcję faksu pozwalając użytkownikowi na przesyłanie tekstów i obrazów na odległość.

Format A4

Format A4 jest najczęściej stosowanym formatem druku - zarówno w środowisku biurowym jak i domowym, dlatego też jest standardowym wymiarem kartki do drukarki. Najczęściej wykorzystuje się go podczas drukowania dokumentów, wypracowań, oficjalnych pism, faktur, zdjęć, katalogów oraz ulotek reklamowych. Wymiary formatu A4 to 210 x 297 milimetrów.

Rozdzielczość druku w czerni wynosząca 2400 x 600 dpi

Rozdzielczość druku jest jednym z najważniejszych parametrów informującym o szczegółowości wydruków. Określana jest w jednostkach dpi, czyli w liczbie punktów obrazu przypadających na cal. Szczegółowość rośnie wraz w większą liczbą dpi. Przykładowo do drukowania dokumentów wystarczająca jest rozdzielczość 600 x 600 dpi, natomiast do drukowania zdjęć minimalna rozdzielczość wynosi 1200 x 1200 dpi.

Automatyczny druk dwustonny

Jeżeli często drukujesz dwustronnie, a ciągłe obracanie kartek na drugą stronę jest dla Ciebie żmudne i pracochłonne, to funkcja automatycznego druku dwustronnego została stworzona dla Ciebie! Urządzenia wielofunkcyjne umożliwiające automatyczny druk dwustronny zostały wyposażone w moduł dupleksu, do którego trafia kartka zadrukowana z jednej strony. Tam zostaje odwrócona i wraca do drukarki, gdzie jest ponownie pokrywana tonerem. Następnie gotowy wydruk trafia na tacę. Cała operacja pozwala użytkownikowi na szybkie przygotowanie potrzebnych dokumentów bez zbędnego ruchu.

Automatyczny podajnik dokumentów

Urządzenia wielofunkcyjne wyposażone w automatyczny podajnik dokumentów, umożliwiają użytkownikowi w łatwy sposób skanować, kopiować oraz faksować dokumenty bez konieczności ręcznego podawania każdej ze stron.

Wygodne drukowanie bezprzewodowe

Łączność Wi-Fi pozwala na wygodne drukowanie bezprzewodowe, umożliwiając połączenie urządzenia wielofunkcyjnego z lokalną siecią bezprzewodową lub urządzeniami mobilnymi. Jest to rozwiązanie, które znakomicie sprawdzi się w domu oraz w biurze, ponieważ łączność Wi-Fi nie wymaga zbędnych kabli. Wielką zaletą łączności bezprzewodowej jest oszczędność miejsca, ponieważ nie ma potrzeby ustawiania urządzenia wielofunkcyjnego w pobliżu komputera oraz routera.

Funkcja faksu

Urządzenia wielofunkcyjne wyposażone w funkcję faksu pozwalają użytkownikowi na odbieranie i przesyłanie na odległość obrazów i tekstów za pomocą sieci telefonicznej. Wprawdzie faks nie jest już szeroko stosowany w biurach, lecz producenci nadal chętnie umieszczają tę funkcję w swoich urządzeniach wielofunkcyjnych.

Praca w sieci przewodowej

Praca w sieci przewodowej jest przydatną funkcją pozwalającą połączyć urządzenie wielofunkcyjne z większą liczbą komputerów za pomocą przewodu Ethernet, który jest podłączony do routera. Takie rozwiązanie jest szeroko stosowane w korporacjach oraz urzędach, znacząco podnosząc efektywność pracy. Urządzenie wielofunkcyjne posiada swój własny adres IP, dlatego dostęp do niego ma każdy komputer podłączony w tej samej sieci lokalnej.

Kompaktowe, lekkie urządzenie wielofunkcyjne Lexmark MC3426adw umożliwia małym grupom roboczym wygodną pracę, zapewniając wszechstronność i wysokiej jakości kolory. Łączy drukowanie z szybkością do 24 str./min z automatycznym skanowaniem z szybkością do 90 obrazów na minutę, a także kopiowanie i faks. Możesz sterować urządzeniem za pomocą ekranu dotykowego o przekątnej 7,2 cm i połączyć się z nim za pośrednictwem sieci Wi-Fi lub innych opcji.

Kompaktowa, kolorowa wszechstronność

 • Uzyskuj żywe, bogate w kolory wydruki lub kopie z prędkością do 24 stron na minutę i korzystaj z automatycznego skanowania dwustronnego z prędkością do 90 obrazów na minutę.
 • Dwurdzeniowy procesor 1 GHz oraz 1 GB pamięci zapewniają niezwykłą wydajność podczas realizacji dużych zadań.
 • Dzięki kompaktowym wymiarom — 344,4 mm (wysokość) × 411,2 mm (szerokość) × 394,1 mm (głębokość) — urządzenie zmieści się niemal wszędzie.
 • Faks analogowy zapewnia dodatkowe opcje wysyłania i odbierania dokumentów.

Łączność i sterowanie

 • Możesz nawiązać połączenie za pośrednictwem sieci WiFi lub Gigabit Ethernet bądź kabla USB.
 • Uprość mobilne drukowanie za pomocą aplikacji Lexmark Mobile Print, Google Cloud Print, Mopria® i AirPrint.
 • Steruj ustawieniami urządzenia i monitoruj istotne funkcje systemu na kolorowym ekranie dotykowym o przekątnej 7,2 cm.
 • Wbudowane rozwiązanie Cloud Connector umożliwia bezpieczne zapisywanie skanów i pobieranie plików z popularnych usług w chmurze, takich jak Box, DropBox, Dysk Google i Microsoft OneDrive.

Niezawodna wydajność i jakość

 • Zamienne kasety z oryginalnym tonerem Unison™ o bardzo wysokiej wydajności oferują bogate, żywe kolory i umożliwiają wydrukowanie nawet 4500 stron, dzięki czemu można zwiększyć liczbę wydruków i ograniczyć czas przestojów.
 • Jednoczęściowa kaseta upraszcza wymianę materiałów eksploatacyjnych, ograniczając przerwy w pracy.
 • Opcjonalne zasobniki wejściowe zwiększają łączną pojemność wejściową do 751 arkuszy, co umożliwia dłuższe drukowanie i zapewnia większą elastyczność w zakresie nośników.
 • Stalowa rama i niezwykle trwałe podzespoły obrazujące zapewniają długą żywotność i ograniczają do minimum potrzebę konserwacji.

Niezawodne, wbudowane funkcje bezpieczeństwa

Kompleksowa architektura bezpieczeństwa firmy Lexmark zabezpiecza Twoje informacje — w dokumentach, na urządzeniu, w sieci i w każdym punkcie pomiędzy nimi.

Oszczędzanie papieru i energii

 • Urządzenie ma w standardzie funkcję automatycznego drukowania dwustronnego.
 • Zintegrowane tryby oszczędzania energii wspierają klasyfikację EPEAT® Silver i certyfikację ENERGY STAR®.
 • Program zwrotu zużytych materiałów eksploatacyjnych Lexmarka (LCCP) i Program zbierania zużytych urządzeń Lexmarka (LECP) minimalizują ilość odpadów i wspierają recykling (dostępność różni się w zależności od kraju).
Rozwiń opis

Specyfikacja techniczna

Produkt
Producent
Kod producenta
40N9460
EAN
Informacje podstawowe
Rodzaj
Maksymalny format druku
Druk
Rozdzielczość druku - kolor
2400 x 600 dpi
Prędkość druku - czerń
24 str/min
Prędkość druku - kolor
24 str/min
75000 str/mies
Skaner
Rozdzielczość optyczna
600 x 600 dpi
Skanowanie dwustronne
Tak
Kopiowanie
Rozdzielczość kopiowania
600 x 600 dpi
Prędkość kopiowania - czerń
25 str/min
Prędkość kopiowania - kolor
25 str/min
Automatyczne kopiowanie dwustronne
Brak danych
Techniczne
Pamięć
1 GB
Wyświetlacz
Tak
Pojemność odbiornika głównego
100 arkuszy
Pojemność podajnika głównego
250 arkuszy
Tak
Komunikacja
Interfejs
RJ-45
USB
Bluetooth
Nie
Fizyczne
Wysokość [cm]
34.4
Szerokość [cm]
41.1
Głębokość [cm]
39.4
Waga [kg]
19.4
Kolor
Biało-czarny

Opinie

(0)
Produkt nie ma jeszcze opinii.

Pytania i odpowiedzi

(0)
Zastanawiasz się, czy produkt spełni Twoje oczekiwania?

Gwarancje

Warunki gwarancji
Długość
48 miesięcy
Typ gwarancji
Producenta
Gwarancje
szczegóły
szczegóły

Raty

Leasing

Opis produktu
Specyfikacja techniczna
Opinie
(0)
Pytania i odpowiedzi
(0)
Inspiracje
(0)
Outlet
(0)

Market

Zwykły zakup
Od 39,99 zł do 199 zł
Kurier 24h
0 zł
od 19,99 zł
Kurier Poczta Polska 48h
0 zł
od 15,99 zł
Paczkomaty 24/7
0 zł
od 9,99 zł
Punkty Odbioru
0 zł
od 9,99 zł
Od 199 zł
Kurier 24h
0 zł
od 19,99 zł
Kurier Poczta Polska 48h
0 zł
0 zł
Paczkomaty 24/7
0 zł
0 zł
Punkty Odbioru
0 zł
0 zł
CZAS NA ZWROT PRODUKTU*
Morele
30 dni
14 dni
Inni Sprzedawcy
14 dni
14 dni