Urządzenie wielofunkcyjne Canon Pixma 3650S (0515C106AA)

BESTSELLER!
ID produktu: 5801654
Zobacz produkty podobne
(15)
Zapytaj społeczności 4 pytania
Kolor:
 • Czarny
 • Biały
 • Czerwony
Opis
Specyfikacja
Opinie (22)
Pytania i odpowiedzi (4)
Gwarancje
Raty
Leasing

Format A4

Format A4 jest najczęściej stosowanym formatem druku - zarówno w środowisku biurowym jak i domowym, dlatego też jest standardowym wymiarem kartki do drukarki. Najczęściej wykorzystuje się go podczas drukowania dokumentów, wypracowań, oficjalnych pism, faktur, zdjęć, katalogów oraz ulotek reklamowych. Wymiary formatu A4 to 210 x 297 milimetrów.

Rozdzielczość druku w czerni wynosząca 4800 x 1200 dpi

Rozdzielczość druku jest jednym z najważniejszych parametrów informującym o szczegółowości wydruków. Określana jest w jednostkach dpi, czyli w liczbie punktów obrazu przypadających na cal. Szczegółowość rośnie wraz z większą liczbą dpi. Przykładowo do drukowania dokumentów wystarczająca jest rozdzielczość 600 x 600 dpi, natomiast do drukowania zdjęć minimalna rozdzielczość wynosi 1200 x 1200 dpi.

Automatyczny druk dwustonny

Jeżeli często drukujesz dwustronnie, a ciągłe obracanie kartek na drugą stronę jest dla Ciebie żmudne i pracochłonne, to funkcja automatycznego druku dwustronnego została stworzona dla Ciebie! Urządzenia wielofunkcyjne umożliwiające automatyczny druk dwustronny zostały wyposażone w moduł dupleksu, do którego trafia kartka zadrukowana z jednej strony. Tam zostaje odwrócona i wraca do drukarki, gdzie jest ponownie pokrywana tuszem. Następnie gotowy wydruk trafia na tacę. Cała operacja pozwala użytkownikowi na szybkie przygotowanie potrzebnych dokumentów bez zbędnego ruchu.

Wygodne drukowanie bezprzewodowe

Łączność Wi-Fi pozwala na wygodne drukowanie bezprzewodowe, umożliwiając połączenie urządzenia wielofunkcyjnego z lokalną siecią bezprzewodową lub urządzeniami mobilnymi. Jest to rozwiązanie, które znakomicie sprawdzi się w domu oraz w biurze, ponieważ łączność Wi-Fi nie wymaga zbędnych kabli. Wielką zaletą łączności bezprzewodowej jest oszczędność miejsca, ponieważ nie ma potrzeby ustawiania urządzenia wielofunkcyjnego w pobliżu komputera oraz routera.

PIXMA MG 3650S

Korzystając z tego kompaktowego urządzenia wielofunkcyjnego Wi-Fi, można łączyć się bez problemu z urządzeniami inteligentnymi. Korzystaj z szybkiego drukowania, kopiowania i skanowania w wysokiej jakości dzięki funkcji drukowania dwustronnego i opcjonalnym kasetom z atramentem XL.

 • Tworzenie i drukowanie atrakcyjnych zdjęć bez obramowania
 • Drukowanie z i skanowanie do smartfona lub tabletu
 • Łatwe łączenie się z pamięcią masową w chmurze dzięki usłudze PIXMA Cloud Link
 • Więcej wydruków za tyle samo dzięki kasetom z atramentem XL
 • Zabawa w tworzenie własnych kart okolicznościowych

Łączenie się, drukowanie, kopiowanie i skanowanie w dowolny sposób dzięki urządzeniu wielofunkcyjnemu Wi-Fi, które zapewnia szybkie, wysokiej jakości wydruki bez obramowania

Dzięki systemowi kaset FINE firmy Canon i maks. rozdzielczości druku na poziomie 4800 dpi można drukować bez problemu niesamowite zdjęcia bez obramowania, zawierające mnóstwo szczegółów, i profesjonalne dokumenty z wyraźnym tekstem. Dzięki szybkości drukowania na poziomie 9,9 obrazu/min (mono) i 5,7 obrazu/min (kolor) wg standardu ESAT ISO druk zdjęcia 10 × 15 cm bez obramowania zajmuje około 44 s.
 

Bezproblemowe drukowanie i skanowanie za pomocą urządzeń inteligentnych i aplikacji Canon PRINT dzięki trybowi punktu dostępu nie jest potrzebne połączenie internetowe

Użytkownik i drukarka we współpracy ze smartfonem Wystarczy pobrać aplikację Canon PRINT, aby zacząć drukować i skanować za pomocą smartfona lub tabletu i mieć bezpośredni dostęp do usług w chmurze. Tryb punktu dostępu pozwala tworzyć sieć bezprzewodową w trybie ad hoc, dzięki czemu można drukować i skanować bez potrzeby łączenia się z siecią Wi-Fi czy korzystania z Internetu.
 

Poznaj twórczą swobodę drukowania i skanowania w chmurze dzięki usłudze PIXMA Cloud Link

Ulepszona usługa PIXMA Cloud Link pozwala w kilka sekund drukować zdjęcia z serwisu Facebook, Instagram i internetowych albumów fotograficznych, drukować i skanować dokumenty w usługach w chmurze, takich jak GoogleDrive, OneDrive i Dropbox, a nawet załączać i wysyłać zeskanowane pliki i obrazy pocztą e-mail wszystko bez użycia komputera*.
 

Więcej wydruków za tyle samo dzięki opcjonalnym kasetom z atramentem XL i automatycznemu dwustronnemu drukowaniu dokumentów

Minimalna ilość odpadów i maksymalna oszczędność. Korzystanie z opcjonalnych kaset z atramentem XL umożliwia drukowanie większej liczby stron, a automatyczne drukowanie dwustronne pozwala oszczędzać papier, co przekłada się na obniżenie kosztów nawet o 50%.
 

Zabawa w tworzenie spersonalizowanych kart okolicznościowych, kalendarzy i innych materiałów dzięki usłudze Easy-Photo Print+

Usługa Easy-Photo Print+ umożliwia atrakcyjne, twórcze eksperymenty. Za pomocą tej usługi internetowej można łatwo projektować i drukować karty okolicznościowe, kolaże fotograficzne i wiele innych pozycji, używając własnych zdjęć z tabletu, komputera lub usługi w chmurze.
 

Rozwiń opis
Wyróżnione przez eksperta
 • Automatyczny druk dwustronny Tak
 • Maksymalny format druku A4
 • Rodzaj Kolorowe
 • Rozdzielczość druku - czerń 4800 x 1200 dpi
 • Wi-Fi Tak
Produkt
Producent Canon
Kod producenta 0515C106AA
EAN 4549292126815
Informacje podstawowe
Rodzaj Kolorowe
Maksymalny format druku A4
System zasilania atramentem Standardowy
Druk
Rozdzielczość druku - kolor 4800 x 1200 dpi
Prędkość druku - czerń 9.9 str/min
Prędkość druku - kolor 5.7 str/min
Obciążenie Brak danych
Skaner
Rozdzielczość optyczna 1200 x 2400 dpi
Skanowanie dwustronne Nie
Kopiowanie
Rozdzielczość kopiowania Brak danych
Prędkość kopiowania - czerń 2.7 str/min
Prędkość kopiowania - kolor 2.7 str/min
Automatyczne kopiowanie dwustronne Nie
Techniczne
Pamięć Brak danych
Wyświetlacz Nie
Pojemność odbiornika papieru 30 arkuszy
Pojemność podajnika papieru 100 arkuszy
Faks Nie
Komunikacja
Interfejs USB
Bluetooth Nie
Fizyczne
Wysokość [cm] 15.2
Szerokość [cm] 44.9
Głębokość [cm] 30.4
Waga [kg] 5.4
Kolor Czarny
4.5/5
(15)
80% osób poleca
ten produkt
5
73%
4
7%
3
7%
2
0%
1
13%
Najbardziej pomocna opinia
Opinia potwierdzona zakupem

Opinia pochodzi z modelu: Urządzenie wielofunkcyjne Canon Pixma 3650S (0515C112AA)

Zepsuła się po upływie gwarancji.
Posiadam ten produkt Ponad rok
Opinia potwierdzona zakupem
Poprzednia urządzenie Canon z tej samej linii (model jedna cyfra niżej) wytrzymało równo 4 lata intensywnej pracy w warunkach home office. Uważam że na tak proste i tanie urządzenie to przyzwoity wynik. Fajne oprogramowanie pozwalające używać urządzenie, choć niektóre "bajery" można sobie podarować przy instalacji. Bardzo przyzwoita jakość druku zwykłego jak i na papierze foto. Bardzo wydajne tusze w wersji XL w rozsądnej cenie, praktycznie wykluczają zamienniki, bo uwierzcie - nie warto. Druk dwustronny to też fajne ułatwienie. Ogólnie - stosunek jakości do ceny bardzo zadowalający. I jeszcze ważna uwaga - urządzenie nie "próbuje żyć własnym życiem", tzn. robić co chce i kiedy chce, lub zwyczajnie bez powodu nie robić nic... Ci co przerobili parę drukarek, wiedzą o co chodzi... Polecam ten sprzęt.
Posiadam ten produkt Od kilku dni
Opinia potwierdzona zakupem

Opinia pochodzi z modelu: Urządzenie wielofunkcyjne Canon Pixma MG3650S (0515C109AA)

Sprawdza się doskonale. Instalacja prosta. Czy USB, czy WiFi. drukuje z wszystkich komputerów w sieci. ma wszystko co potrzeba w drukarce wielofunkcyjnej - skaner, kopiarka, drukowanie automatyczne dwustronne. sama się wybudza, choć to trochę trwa, czyści głowice i już gotowa. druk dwustronny trwa trochę dłużej. Mi to nie przeszkadza. Za tą cenę nie spodziewałem się super prędkości. Jakość druku dobra. Zdjęcia na papierze foto znakomite. Polecam jak nie potrzeba dużego przerobu.
Posiadam ten produkt 3-6 miesięcy
Opinia potwierdzona zakupem
Po roku użytkowania urządzenie świetnie się spisuje. Drukuje wolno, ale w sam raz jak na domowe potrzeby. Do tej pory nie miałam z nią żadnych problemów. Łatwa, intuicyjna w obsłudze wszystkich funkcji i z laptopa i smartfona. Instalacja b. prosta. Super udany zakup za taką cenę.
Wykupiłam na wszelki wypadek dodatkową gwarancję na 2 lata. Zobaczymy, czy będę ją potrzebować.
Drogi tusz to jedyna wada
Posiadam ten produkt Ponad rok
Opinia potwierdzona zakupem
Jestem bardzo zadowolony. Pracuje w sieci domowej, również z telefonem co jest dużym plusem dla mnie. Różnych funkcji ma jak dla mnie aż za dużo. Wygodny jest druk dwustronny bo nigdy nie wiem jak te kartki obracać :)
Posiadam ten produkt 1-2 miesiące
Opinia potwierdzona zakupem
Polecam
 • ZALETY:
 • + Bardzo fajny dźwięk
 • WADY:
 • - Przez pierwsze dni urzydkowania musi się "rozgrzać"
 • - aby nie było dźwięków podobnych do pierdów.
Posiadam ten produkt 1-2 miesiące
Opinia potwierdzona zakupem
Bardzo łatwa instalacja, chociaż pierwszy raz podłączałam drukarkę
 • ZALETY:
 • + Instalacja
 • + zajmuje mało miejsca
 • + Działa bez zarzutów
Posiadam ten produkt 1-3 tygodnie
Opinia potwierdzona zakupem

Opinia pochodzi z modelu: Urządzenie wielofunkcyjne Canon Pixma MG3650S (0515C109AA)

Ładnie i cicho drukuje. Ekonomiczna, wifi działa bez problemu, szybka dostawa, jestem zadowolony
Posiadam ten produkt 1-3 tygodnie
Opinia potwierdzona zakupem

Opinia pochodzi z modelu: Urządzenie wielofunkcyjne Canon Pixma MG3650S (0515C109AA)

Bardzo bogata instrukcja, krok po kroku konfiguracja, drukowanie po wifi działa.
Posiadam ten produkt 1-2 miesiące
Opinia potwierdzona zakupem
Bardzo dobra drukarka. Czasem trzeba "dopchać" papier, bo się zsuwa.
Posiadam ten produkt Ponad rok
Opinia potwierdzona zakupem

Opinia pochodzi z modelu: Urządzenie wielofunkcyjne Canon Pixma MG3650S (0515C109AA)

Wszystko działa, drukuje też ładnie
Posiadam ten produkt Ponad pół roku
Opinia potwierdzona zakupem
Świetny wybór. Prosta obsługa!
Posiadam ten produkt Od kilku dni
Opinia potwierdzona zakupem
W tej cenie jest ok.
Posiadam ten produkt 1-3 tygodnie
Opinia potwierdzona zakupem
polecam
Posiadam ten produkt Od kilku dni
Opinia potwierdzona zakupem

Opinia pochodzi z modelu: Urządzenie wielofunkcyjne Canon Pixma MG3650S (0515C109AA)

Extra!
Posiadam ten produkt 1-2 miesiące
Opinia potwierdzona zakupem

Opinia pochodzi z modelu: Urządzenie wielofunkcyjne Canon Pixma MG3650S (0515C109AA)

ok.
Posiadam ten produkt Ponad rok
Opinia potwierdzona zakupem
ok
Posiadam ten produkt 1-3 tygodnie
Opinia potwierdzona zakupem
-
Posiadam ten produkt 3-6 miesięcy
Opinia potwierdzona zakupem
Canon uses its old classic design for the Pixma all-in-one series devices. Functionality works as promised. Wifi connection was problematic during setup and took some troubleshooting.
 • ZALETY:
 • + rectangular footprint
 • WADY:
 • - Classic but old design
 • - Wifi setup was problematic
Posiadam ten produkt 3-6 miesięcy
Opinia potwierdzona zakupem
Fajna drukarka polecam dla ucznia czy studenta jak znalazł, zgrabna, estetyczna. Brak w zestawie kabla USB! Dlaczego ? ja nie miałem. na szczęście ma WiFi to poszło bezprzewodowo. Wada sterownik długo się instaluje.
Posiadam ten produkt 1-3 tygodnie
Masz pytania? 
o
os...he
22.10.2023
jaka pojemność kartridża jest w zestawie?
poproszę link do kartridża dla tej drukarki, dziękuję.
n
nerd24
22.10.2023
https://www.morele.net/tusz-canon-pck-pg-540-cl-541-blck-cl-715206/ - komplet standard (czarny 8 ml. – kolor 8 ml, 180 stron), https://www.morele.net/tusz-canon-tusz-pg-540-black-435192/ - sam czarny 8 ml, https://www.morele.net/tusz-canon-kartridz-czarny-pg-540l-5224b001-12887888/ - czarny L 11 ml, https://www.morele.net/tusz-canon-tusz-czarny-pg-540xl-pg540xl-5222b001-446369/ - czarny XL 21 ml
Zgłoś nadużycie
n
nerd24
22.10.2023
Dodam jeszcze, że w przypadku tej drukarki producent dołącza standardowe tusze (nie startowe) o pojemności 8 ml.
Zgłoś nadużycie
Warunki gwarancji
Długość
24 miesiące
Typ gwarancji
Producenta
Informacje o gwarancji producenta
Opis:
Wsparcie serwisowe: Zapoznaj się z informacjami niezbędnymi do wysłania produktu do naprawy. Obejmują one wyszukiwanie punktów serwisowych, czynności, które należy wykonać w celu uzgodnienia naprawy, i zestaw odpowiedzi na często zadawane pytania.
Gwarancje
szczegóły
szczegóły
szczegóły
szczegóły
szczegóły
szczegóły
szczegóły
Opis produktu
Specyfikacja techniczna
Opinie
(22)
Pytania i odpowiedzi
(4)
Inspiracje
(0)
Outlet
(0)

Market

Morele MAX to gwarancja darmowej dostawy od  , możliwości zwrotu zakupów nawet do 30 dni oraz bezpłatnego zwrotu do Paczkomatów 24/7 i Punktów DPD Pickup.

Aktywuj pakiet już dzisiaj i zacznij oszczędzać!

Sprawdź, co zyskasz dla tego zakupu

Zwykły zakup
KOSZT DOSTAWY DLA KOSZYKA
OD   DO  
KOSZT DOSTAWY DLA KOSZYKA
OD  
CZAS NA ZWROT*
Morele
30 dni
14 dni
Inni Sprzedawcy
14 dni
14 dni
DARMOWY ZWROT
Dla produktów, które można nadać za pomocą Paczkomatu lub DPD pickup point
BRAK
Specjalista Morele | 16:31
Cześć!
Urządzenie wielofunkcyjne Canon Pixma 3650S (0515C106AA) możemy dostarczyć do Ciebie już jutro! Jeśli chcesz poznać dokładny czas dostawy, wprowadź kod pocztowy lub nazwę miejscowości.
Kod pocztowy możesz zmienić klikając w ikonę lokalizacji
Poznaj czas dostawy

Jeśli chcesz poznać czasy dostawy dopasowane do Twojej lokalizacji, wprowadź kod pocztowy rozwijając menu “Więcej”.

270,99 zł
Do koszyka