Ukośnica Ryobi EMS305RG 2200 W 305 mm
ID produktu: 6418071
Zmniejsz ryzyko popełnienia błędu do minimum - laserowy wskaźnik linii cięcia
Oszczędź czas i zagwarantuj sobie wysoką precyzję cięcia - funkcja posuwu
Ryobi piła ukośnica 2200W 305mm laser EMS305RG (5133002861)
Charakterystyka produktu:
  • Ukośnica z posuwem zapewnia sprawne cięcie rozmaitych elementów
  • Dioda LED doświetla obszar roboczy
  • Laser wskazuje linię cięcia dla większej dokładności
  • Laser i dioda są włączane za pomocą osobnych przycisków
  • Czytelne podziałki kątowe ułatwiają przygotowanie pilarki do danego cięcia
  • Podpórki boczne i zacisk zapewniają stabilne ułożenie ciętego elementu
  • Posuw zwiększa zakres cięcia
  • Aluminiowa podstawa gwarantuje stabilność
  • Osłona tarczy zwiększa bezpieczeństwo pracy
  • Worek na pył pozwala pracować w czystych i bezpiecznych warunkach
Dane techniczne:
  • Zasilanie: sieciowe
  • Moc: 2200W
  • Średnica tarczy tnącej: 305mm
  • Średnica otworu tarczy: 30mm
  • Prędkość bez obciążenia: 5000 obr./min
  • Ukos 0° x skos 0°: 110x300mm
  • Ukos 0° x skos 45°: 70x300mm
  • Ukos 45° (w lewo) x skos 0°: 110x210mm
  • Ukos 45° (w prawo) x skos 0°: 110x210mm
  • Ukos 45° (w lewo) x skos 45°: 70x210mm
  • Ukos 45° (w prawo) x skos 45°: 70x210mm
  • Masa: 20.7kg
Wyróżnione przez eksperta
  • Funkcja posuwu Tak
  • Laserowy wskaźnik linii cięcia Tak
  • Prędkość obrotowa 5000 obr/min
  • Średnica otworu tarczy 30 mm
  • Średnica tarczy 305 mm
Produkt
MarkaRyobi
Kod producenta5133002861
EAN4892210149619
Dane podstawowe
ModelEMS305RG
Zasilanie
Dane techniczne
Moc2200 W
Średnica tarczy305 mm
Średnica otworu tarczy30 mm
Prędkość obrotowa5000 obr/min
Wysokość cięcia przy 45º110 mm
Długość cięcia przy 45º210 mm
Wysokość cięcia przy 90º110 mm
Długość cięcia przy 90º300 mm
Waga20.7 kg
Funkcje
Tak
Oświetlenie LEDTak
Tak
Wyposażenie
Akumulator w zestawieNie dotyczy
Ładowarka w zestawieNie dotyczy
Tarcza tnąca w zestawieTak
Worek na pył w zestawieTak
Produkt nie ma jeszcze opinii.
Zastanawiasz się, czy produkt spełni Twoje oczekiwania?
Warunki gwarancji
Długość
24 miesiące
Typ gwarancji
Producenta
Zaznacz dodatkowe opcje
Zaznaczone opcje zostaną dodane do koszyka wraz z produktem
Dodatkowa gwarancja i ubezpieczenie
Raty dla biznesu
Sfinansuj wszystko w Ratach dla Firm w 7 minut!
  • KoszykNa cały asortyment sklepu wraz z usługami.
  • ZegarUmowę zatwierdzasz online, a cały proces od A do Z to tylko kilka minut.
  • KomputerJesteś właścicielem sprzętu od chwili zakupu, a faktura jest wystawiana na Twoją firmę.
  • ClickWprowadzasz w koszty firmy jak przy zakupie za gotówkę.
  • OfertaOferta dopasowana do każdego rodzaju firmy, niezależnie od formy prawnej!
Opis produktu
Specyfikacja techniczna
Opinie
(0)
Pytania i odpowiedzi
(0)
Inspiracje
Outlet
Market
Specjalista Morele |18:46
Cześć!
Ukośnica Ryobi EMS305RG 2200 W 305 mm możemy dostarczyć do Ciebie już jutro!Jeśli chcesz poznać dokładny czas dostawy, wprowadź kod pocztowy lub nazwę miejscowości.