Uchwyty do projektorów
Do koszyka

Uchwyt do projektorów Avtek Uniwersalne mocowanie Pro Mount Direct

ID produktu: 292677
Zobacz produkty podobne
(9)
Zapytaj społeczności 4 pytania
  • Maksymalny udźwig: 15 kg
  • Regulacja długości ramienia: Nie
  • System prowadzenia kabli: Tak
  • Typ uchwytu: Sufitowy
Opis
Specyfikacja
Opinie (9)
Pytania i odpowiedzi (4)
Gwarancje
Raty
Leasing

Opis produktu


Uchwyt sufitowy do projektorów o maksymalnym udźwigu 15 kg. Umożliwia regulację pionową +/- 25 stopni. Odległość projektora od punktu mocowania wynosi 13 cm. Uchwyt jest w kolorze srebrnym. Posiada przegub kulowy umożliwiający płynną regulację pochylenia projektora i precyzyjną regulację pozycji projektora dzięki gwintowanym dystansownikom.

Specyfikacja

Opinie (9)

(9)
4.5/5
(9)
100% osób poleca
ten produkt
5
44%
4
56%
3
0%
2
0%
1
0%
Najbardziej pomocna opinia
Opinia potwierdzona zakupem
jako stojak sprawdza się świetnie
  • ZALETY:
  • +
  • WADY:
  • -
Posiadam ten produkt 3-6 miesięcy

Pytania i odpowiedzi (4)

Witam.
Proszę o podanie rozstawu otworów montażowych podstawy uchwytu.
Z góry dziękuję i pozdrawiam
Niestety producent nie podaje informacji na ten temat. W takim przypadku zalecam zadanie pytania bezpośrednio do producenta.

Gwarancje

Warunki gwarancji
Długość
24 miesiące
Typ gwarancji
Producenta
Informacje o gwarancji producenta
Telefony:
+48 71 33 880 20

Raty

Leasing

Opis

Specyfikacja techniczna

Opinie (9)

Pytania i odpowiedzi (4)

Inspiracje (0)

Outlet (0)

Market

Zobacz również: Activejet Papier fotograficzny (AP6-260GR200) 200 ark, TriTon 19" DELTA/U 12U/500 (RUA-12-AS6-CAX-A1), Global Technology Tempered Glass Iphone 6 Przód i Tył (5901836821607), Herma Etykiety adresowe InkPrint 8838, A4, 63.5 x 38.1 mm, papier biały matowy, 525 szt., zaokrąglone narożniki (8838), InLine D-Sub (VGA) - D-Sub (VGA) 10m czarny (17717F), VivoLink D-Sub (VGA) - D-Sub (VGA) 0.9m czarny (PROVGAMC0.9), MicroConnect Patchcord światłowdowy, FC/UPC-LC/UPC, 50/125 OM3, 2m (FIB742002), Planet Technology Corp Moduł nadawczo-odbiorczy SFP+, 10G (MTB-LA40), Lindy Patchcord Cat.7, S/FTP, PIMF, LSOH, 5m, niebieski (47281), SuperMicro X11SSH-F (MBD-X11SSH-F-B), Lenovo DCG TopSeller Ext MiniSAS 8644-8644 2M Cable - 00YL849, Hama etui do laptopa mission 15.6 (101592), Mercury Bravo Xiaomi Redmi Note 4 czarny /black Note 4X, NoName Etui Candy Xiaomi Poco F1 czarny /black Pocophone F1, PremiumGlass Szkło hartowane Huawei Y3 2018, SWATCH Zegarek damski Swatch GC114