Drapaki dla kota
Do koszyka

Trixie WIEŻA DLA KOTA SAMUEL 37cm/70cm

ID produktu: 1150696
Zobacz produkty podobne
Zapytaj społeczności 0 pytań
  • Materiał: Sizal naturalny
  • Rodzaj: Wieża
  • Wysokość [cm]: 70
Opis
Specyfikacja
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Gwarancje
Raty

Opis produktu

Wieża dla kota Samuel

  • Z sizalowym drapakiem i pluszowym obiciem
  • Z 3 poziomami (połączone poziomy 1 i 2)
  • Wyściełana platforma
  • Z zabawką na sznurku
  • Kolor: naturalny/beżowy

Specyfikacja

Rodzaj
Wieża
Wysokość [cm]
70
Materiał
Sizal naturalny

Opinie (0)

Produkt nie ma jeszcze opinii.

Pytania i odpowiedzi (0)

Zastanawiasz się, czy produkt spełni Twoje oczekiwania?

Gwarancje

Warunki gwarancji
Długość
24 miesiące
Typ gwarancji
Gwarancja wewnętrzna Morele.net
Informacje o gwarancji producenta

Raty i leasing

Opis

Specyfikacja techniczna

Opinie (0)

Pytania i odpowiedzi (0)

Inspiracje (0)

Outlet (0)

Market

Zobacz również: BitFenix Adapter wewnętrzny USB 3.0 ( BFA-U3-KU3IU3-RP ), Natec przedłużacz USB 2.0, 3m, czarny NKA-0433, Braun Phototechnik Filtr foto Blueline CPL 46mm blucpl46, LechPol SCART - SCART, Srebrny (ZLA0424), Furutech-ADL RCA (Cinch) x2 MiniJack 3.5 mm, 0.6, Fioletowy, ART Uchwyt do TV LCD/LED 23-47" (RAMART AR-49), MicroConnect HDMI wall socket 1 port white - HDMWALL1, Zweibrüder Optoelectronics K3 (8613), Planet Przemysłowy splitter IEEE 802.3at Gigabit HPoE (IPOE-162S), Zolux Karabińczyk 90mm, Herbert Richter Grip do iPhone 6 / 6S (22110711), Nestor SNACKS-PESTKI DYNI, Saturn ST-HC7397, PCHELKA PCHELKA OBROZA D/KOTA INSEKTOBOJCZA 30CM 8031 - 24065, Equip Patchcord światłowodowy LC - SC Multimode Duplex OM1, 1m (254321), Vetfood DERMActiv 30 caps - X/VF/162, InLine Patchcord światłowodowy Duplex LC/SC, 50/125µm, OM5, 3m (88643Q), Perfect Skórzany pasek do zegarka 38 mm Perfect P38.003.01 XXL