Torby do laptopów
Do koszyka

Torba Modecom TOR-MC-MARK-17

ID produktu: 297566
Zobacz produkty podobne
(7)
Zapytaj społeczności 0 pytań
  • Materiał: Nylon
  • Przekątna ekranu [cal]: 17
  • Rodzaj: Torba
Opis
Specyfikacja
Opinie (7)
Pytania i odpowiedzi
Gwarancje

Opis produktu

Uniwersalna naramienna torba na notebooka o przekątnej do 17 cali. Wykonana jest z nylonu. Torba wyposażona jest w kieszenie na niezbędne rzeczy, przegródkę na rzep oddzielającą notebook od kabla, pasek bezpieczeństwa dla komputera, uchwyt oraz regulowany pasek na ramię.

Specyfikacja

Opinie (7)

(7)
3.5/5
(7)
58% osób poleca
ten produkt
5
14%
4
43%
3
29%
2
0%
1
14%
Najbardziej pomocna opinia
Opinia potwierdzona zakupem
Po zapakowaniu notebooka pasek na ramie urwał się. Komp spadł na ziemię.
  • ZALETY:
  • + cena
  • WADY:
  • - słabe mocowanie paska na ramię
Posiadam ten produkt 3-6 miesięcy

Pytania i odpowiedzi (0)

Zastanawiasz się, czy produkt spełni Twoje oczekiwania?

Gwarancje

Warunki gwarancji
Długość
24 miesiące
Typ gwarancji
Gwarancja wewnętrzna Morele.net

Opis

Specyfikacja techniczna

Opinie (7)

Pytania i odpowiedzi (0)

Inspiracje (0)

Outlet (0)

Market

Zobacz również: Fellowes podstawa pod monitor PREMIUM - Office SUITES (8031001), Toshiba P300 1 TB 3.5" SATA III (HDWD110EZSTA), StarTech (PCI2S550_LP), TTEC etui Smooth Samsung Galaxy S4 (2PNA7001), InLine Patchcord światłowodowy LC/ST 62.5/125µm OM1 2m (88602), Trust USB-C 1m Czarny (21175), Dingo obroża z taśmy polipropylenowej z zapięciem plastikowym, regulowana, szer. 1,6 cm dł. 24-35 cm blue niebieska, MyScreen Protector Huawei P8 Lite (001579290000), Rayovac Bateria C / R14 2szt., Trixie Osłona na lampy do terrarium 12×16 cm, Zero Środek do usuwania osadu wapnia na bazie naturalnego octu owocowego 450ml, Nintendo Poochy & Yoshis Woolly World (NI3S600), ViewSonic VP3881, Kouwell Kompaktowy hub czteroportowy USB 3.0 (HUE-S1B), Ferro Retro stojąca chrom (XR4), MDPC-X Sleeve Medium - Red Carbon, 1m - SL-M-IRB, Casio Zegarek męski Birman Quartz MTP-1260D -7B, Pentel TEXTMARKER PENTEL ŻÓŁTY SLD 60 ZAKREŚLACZ, Ringke Etui Samsung Galaxy Note 8 N950 Ringke Flex S stylowy hybrydowy pokrowiec brązowy