
TopShine Ag125b Szczoteczka Do Rzęs Spiralna 50szt. (3946)
ocena produktu 0/5 gwiazdki
Oceń jako pierwszy
Zestaw 50 szt. jednorazowych spiralek do rzęs to doskonałe i uniwersalne narzędzie do ich pielęgnacji. Z powodzeniem zaaplikujesz nimi tusz, przeczeszesz rzęsy (w tym sztuczne) oraz wykonasz inne zabiegi (takie jak usunięcie resztek tuszu przy demakijażu) czy zastosujesz do równomiernego rozkładania środków pielęgnacyjnych. Spiralki są jednorazowe, więc doskonale nadają się do higienicznego wykonywania zabiegów w gabinetach kosmetycznych!
Cechy produktu:
Specyfikacja:
W zestawie aż 50 sztuk spiralek do rzęs!
Zapraszamy do złożenia zamówienia!
Zapraszamy do złożenia zamówienia.
Morele MAX to gwarancja darmowej dostawy od , możliwości zwrotu zakupów nawet do 30 dni oraz bezpłatnego zwrotu do Paczkomatów 24/7 i Punktów DPD Pickup.
Aktywuj pakiet już dzisiaj i zacznij oszczędzać!
Sprawdź, co zyskasz dla tego zakupu
Przepraszamy, czat na żywo w tej chwili jest już nieczynny. Jeśli masz jakieś pytanie lub problem, napisz do nas wiadomość lub odwiedź nasze centrum pomocy.
Czat na żywo jest do Twojej dyspozycji codziennie w godzinach:
poniedziałek-piątek: 9:00-17:00