Tiziana Terenzi TIZIANA TERENZI Al Contrario Unisex EDP spray 50ml - 8016741082481

ID produktu: 1697618

Al Contrario, to woda perfumowana ekskluzywnej marki Tiziana Terenzi, dedykowana kobietom i mężczyznom. Zapach powstał w 2015 roku.

Al. Contrario to kompozycja ciepła, otulająca i zmysłowa, przywodząca na myśl najlepsze chwile z odległych podróży. Słód, heban i ziarno kakaowca zapraszają gourmandowymi akordami pobudzając apetyt na więcej. W sercu, wanilia i delikatna tonka przeplatają się z delikatnymi płatkami orchidei. Prawdziwa słodycz Al Contrario uwalnia się z bazy, gdzie delikatnie palona trzcina cukrowa łączy się z aromatycznym drzewem sandałowym, pudrowym benzoesem i przepyszną nutą orzechów laskowych.

Otul się promienną słodyczą Al Contrario.







Nuty zapachowe:

Nuta głowy: słód, drzewo hebanowe, ziarno kakaowca
Nuta serca: wanilia, orchidea, fasolka tonka
Nuta bazy: drzewo sandałowe, trzcina cukrowa, benzoes, orzech laskowy

Wyróżnione przez eksperta
  • Nuta zapachowa Drzewna, Przyprawowa
  • Pojemność 50 ml
  • Rodzaj EDP (woda perfumowana)
Produkt
Kod producenta8016741082481
EAN8016741082481
Informacje podstawowe
EDP (woda perfumowana)
Nuta zapachowaDrzewna, Przyprawowa
Pojemność50 ml
Produkt nie ma jeszcze opinii.
Zastanawiasz się, czy produkt spełni Twoje oczekiwania?
Warunki gwarancji
Długość
nie dotyczy
Typ gwarancji
nie dotyczy
Opis produktu
Specyfikacja techniczna
Opinie
(0)
Pytania i odpowiedzi
(0)
Inspiracje
(0)
Outlet
(0)

Market

Specjalista Morele |22:22
Cześć!
Tiziana Terenzi TIZIANA TERENZI Al Contrario Unisex EDP spray 50ml - 8016741082481 możemy dostarczyć do Ciebie już jutro!Jeśli chcesz poznać dokładny czas dostawy, wprowadź kod pocztowy lub nazwę miejscowości.
Kod pocztowy możesz zmienić klikając w ikonę lokalizacji
Poznaj czas dostawy

Jeśli chcesz poznać czasy dostawy dopasowane do Twojej lokalizacji, wprowadź kod pocztowy rozwijając menu “Więcej”.

388,88 zł
(777,76 zł/100 ml)