Opis
Specyfikacja
Opinie (29)
Pytania i odpowiedzi (6)
Gwarancje
Raty

Telefon komórkowy Emporia Pure V25 Czarny

BESTSELLER!
ID produktu: 713341
Zobacz produkty podobne
(29)
  • Bluetooth: Tak
  • Dual SIM: Nie
  • Przekątna ekranu [cal]: 2
  • Transmisja danych: Brak danych
  • WiFi: Nie

Opis produktu

 

Emporia Pure V25

 

emporiaPURE to właściwy wybór dla wszystkich, którzy chcą tylko telefonować i pisać wiadomości SMS – a wszystko to w możliwie jak najprostszy sposób. Ze wszystkich dodatkowych funkcji, które komplikują obsługę, świadomie zrezygnowano. Telefon obsługuje karty SIM Mini.

 

Doskonała przejrzystość
Wystarczy rzucić okiem. W przypadku emporiaPURE natychmiast zobaczą Państwo wszystko to, co jest ważne. Dwucalowy ekran oferuje wystarczającą ilość miejsca na duże, jednoznaczne symbole, które są pomocne w zorientowaniu się w menu. Wielkość czcionki można ustawić zgodnie z własnymi wymaganiami - małą, dużą lub bardzo dużą.  - Duży kolorowy wyświetlacz


- Przejrzysta struktura menu
- Jednoznaczne symbole

 

Łatwa obsługa

Pod ekranem znajduje się klawiatura z dużymi, wyraźnie od siebie oddzielonymi przyciskami. Klawisze opisane są dużymi cyframi i literami. Dzięki doskonale wypukłym przyciskom wyjątkowo wygodnie wpisuje się numery i wiadomości tekstowe. Wszystkiemu prześwieca jedna dewiza - jeden przycisk, jedna funkcja. Świadomie zrezygnowano z mylącego podwójnego przyporządkowania funkcji. Pomocne są przy tym przyciski po obu stronach urządzenia. Znajduje się tam przycisk WŁĄCZ/WYŁĄCZ, przycisk latarki, budzika, menu i funkcji SMS.

 

- Duża klawiatura
- Ważne funkcje na przyciskach bocznych
- Jeden przycisk, jedna funkcja

 

Bezpieczeństwo
Na odwrotnej stronie urządzenia znajduje się przycisk telefonu alarmowego. Można tam podać pięć numerów z książki telefonicznej. Jeśli Państwo pilnie potrzebują pomocy, wystarczy tylko nacisnąć ten przycisk. Numery zostaną wybrane automatycznie. System upewni się również, że telefon został odebrany i nie przepadł na automatycznej sekretarce.

 

- Funkcja telefonów alarmowych Emporia

 

Wyposażenie
emporia kładzie duży nacisk na to, aby mogli Państwo łatwo i bezpiecznie obsługiwać urządzenie. Dlatego kabel ładowarki emporiaCONNECTOR dysponuje kombinacją standardowego łącza microUSB i szyny prowadzącej. W ten sposób mają Państwo pewność, że zawsze właściwie włożą ładowarkę. Mają Państwo także możliwość wygodnego naładowania telefonu komórkowego w stołowej stacji ładowania. W ten sposób zawsze ma ona swoje stałe miejsce w Państwa domu i można mieć pewność, że w każdym czasie będzie gotowa do użycia.

 

- emporiaCONNECTOR
- Stołowa stacja ładowania

Specyfikacja

Czarny
Przeznaczenie
Dla seniora
Dual SIM
Nie
1800
900
GSM
Producenta
Alarm
Kalendarz
Kalkulator
Latarka
microUSB
miniJack 3.5mm

Opinie (29)

(29)
Najbardziej pomocna opinia
Opinia potwierdzona zakupem
Kupiony dla seniora. Poprzedni, podobny, tej samej firmy, działał ponad dwa lata. Mimo, że przedwcześnie uległ drobnym uszkodzeniom mechanicznym z powodu słabej konstrukcji, mocne strony (poniżej) przeważają
  • ZALETY:
  • + Czerwona słuchawka przytrzymana za długo na zakończenie rozmowy _nie_wyłącza_ telefonu.
  • WADY:
  • - Trudne menu, dla seniora bardzo trudne. Przypuszczam, że obudowa ma słabe punkty (relatywnie łatwo o uszkodzenia)
Posiadam ten produkt 1-2 miesiące

Pytania i odpowiedzi (6)

Moja Mama czasami pisze takze SMSy, ale w kazdym telefonie (takze dla seniora) trzeba bardzo szybko klikac klawisze, aby uzyskac wlasciwa litere, np. klawisz z cyfra 6 szybko kliknac 3x, aby uzyskac litere "O". Moja Mama nie potrafi tak szybko klikac klawiszy, przez co kursor po ulamku sekundy juz czeka na kolejna litere i nie daje mozliwosci klikania powoli, aby uzyskac dalsza litere, jak np. wspomniana litere "O". Jak to jest tutaj? Czy takze trzeba klikac ekspresowo, czy senior moze sobie powoli i spokojnie klikac nie martwiac sie, ze nie moze uzyskac zadanej litery, bo kursor znika. Jak to wyglada w tym telefonie.
W tym telefonie aby pisać sms-y trzeba szybko klikać klawisze aby uzyskać właściwą literę
Telefonu używa moja babcia, smsów nie pisze więc ciężko mi powiedzieć ale jak ustawiałem jej telefon to wprowadzanie tekstów działało tak samo jak w większości takich telefonów z klawiaturą, to znaczy jak w starych Nokiach :)

Gwarancje

Warunki gwarancji
Długość
24 miesiące
Typ gwarancji
Producenta
Informacje o gwarancji producenta
Gwarancje
szczegóły
szczegóły
szczegóły
szczegóły

Raty i leasing

Opis

Specyfikacja techniczna

Opinie (29)

Pytania i odpowiedzi (6)

Inspiracje (0)

Outlet (0)

Market

Zobacz również: SilverStone SST-GD05B (SSTGD05BUSB3.0), Cabletech HDMI - HDMI, 1.8, Czarny (KPO3957-1.8), Lynx CS Patchcord, Cat6, UTP, 1m, czarny (PK-UTP6-010-BLK), Duracell Electro, CR1616, 3 V, 1 szt. (5000394030336), PowerWalker VFI 6000 CT LCD, Genius HS-930BT, Czarne, Garmin Forerunner 235 WHR (010-03717-55), Digitus Patchcord światłowodowy LC/LC,10m (DK-2933-10), MicroConnect HDMI - HDMI, 1, Czarny (HDM19191FV1.4), Lenovo 33+, 6 Cell, Li-ion (42T4562), Rollei Opaska na głowę do GoPro (21561), NoName 7-8" PasteLOVE (GSM028258), CERDA Etui na telefon Myszka Mickey do iPhone 6/6s, Activejet tusz czarny do drukarki HP (zamiennik HP 953XL L0S70AE) Premium (AH-953BRX), Lenovo ThinkPad X1 Yoga Gen2 (20JF001CPB), Displate Elektra Assassin M, FITalco MarsBT (MARSBT) (bezpłatna kalibracja przez 12 miesięcy)