Techrebal Akcesoria do wałków malarskich Uniwersalna dysza 510 (Zielona niskociśnieniowa)

ID produktu: 600067717

Uniwersalna dysza malarska niskociśnieniowa 510 marki Techrebal to wszechstronne narzędzie, które znacząco ułatwia aplikację bejc, lakierów, gruntów i olejów, zapewniając precyzyjne wykończenie powierzchni.

  • Szerokość natrysku wynosząca około 25 cm pozwala na szybkie pokrywanie większych obszarów, co zwiększa efektywność pracy.
  • Odwracalna końcówka dyszy umożliwia łatwe usunięcie zanieczyszczeń, co podnosi komfort użytkowania i zmniejsza przestoje.
  • Kompatybilność z różnymi agregatami malarskimi, takimi jak Techrebal, Graco czy Wagner, sprawia, że dysza jest uniwersalnym rozwiązaniem w różnych projektach malarskich.
  • Rekomendowane ciśnienie robocze w zakresie 60-150 bar zapewnia optymalne warunki do aplikacji, co przekłada się na lepsze wykończenie.
  • Maksymalne ciśnienie obsługiwane przez dyszę wynosi 5000 psi, co pozwala na użycie w bardziej wymagających aplikacjach malarskich.

Uniwersalna dysza 510 – Doskonałe akcesorium do wałków malarskich

Uniwersalna dysza malarska niskociśnieniowa 510 marki Techrebal to znakomite rozwiązanie dla każdego, kto pragnie uzyskać idealne wykończenie powierzchni. Dzięki nowoczesnej technologii, ta dysza umożliwia precyzyjne nakładanie materiałów, co prowadzi do oszczędności farby oraz lepszych efektów malarskich.

Uniwersalna dysza 510 – Doskonałe akcesorium do wałków malarskich

Niskociśnieniowa technologia dla precyzyjnego malowania

Dzięki niskociśnieniowej pracy, dysza 510 zapewnia dokładne i równomierne pokrycie powierzchni, co jest kluczowe przy aplikacji bejc, lakierów oraz gruntów. Tego rodzaju technologia minimalizuje straty materiału, co czyni malowanie bardziej efektywnym.

Niskociśnieniowa technologia dla precyzyjnego malowania

Szeroka kompatybilność z agregatami malarskimi

Dysza 510 wyróżnia się szeroką kompatybilnością z różnymi agregatami malarskimi, takimi jak Techrebal, SprayPro, Graco (FFLP), Titan, Wagner, Powermat, Komatz, Storch oraz innymi systemami Airless Low Pressure. Dzięki temu, jest to wszechstronne akcesorium, które można wykorzystać w wielu projektach malarskich.

Szeroka kompatybilność z agregatami malarskimi

Efektywność pracy dzięki szerokości natrysku 25 cm

Model 510 oferuje szerokość natrysku wynoszącą około 25 cm przy odległości 30 cm, co pozwala na szybkie pokrywanie większych obszarów. To znacząco zwiększa wydajność pracy, co jest szczególnie istotne w przypadku większych projektów malarskich.

Efektywność pracy dzięki szerokości natrysku 25 cm

Odwracalna końcówka dla łatwego czyszczenia

Odwracalna końcówka dyszy to dodatkowy atut, który umożliwia szybkie usunięcie zanieczyszczeń. Dzięki temu, korzystanie z dyszy staje się bardziej komfortowe i efektywne, co pozwala na dłuższe i bezproblemowe malowanie.

Odwracalna końcówka dla łatwego czyszczenia

Idealna do bejc, lakierów i gruntów

Dysza malarska 510 to doskonały wybór do aplikacji różnorodnych materiałów, takich jak bejce, lakiery, grunty oraz oleje. Dzięki jej wszechstronności, można zrealizować wiele projektów zarówno w domowych wnętrzach, jak i w ogrodzie.

Specyfikacja techniczna dyszy malarskiej Uniwersalna 510

  • Typ: dysza malarska niskociśnieniowa
  • Model: 510
  • Szerokość natrysku: ok. 25 cm przy odległości 30 cm
  • Średnica otworu: 0,010"
  • Rekomendowane ciśnienie robocze: 120 bar
  • Optymalne ciśnienie pracy: 60-150 bar
  • Maksymalne obsługiwane ciśnienie: 5000 psi (345 bar, 34,5 Mpa)
  • Końcówka: odwracalna
  • Zastosowanie: bejce, lakiery, grunty, oleje, środki do zabezpieczania drewna
  • Kompatybilność: Techrebal, SprayPro, Graco (FFLP), Titan, Wagner, Powermat, Komatz, Storch i inne Airless Low Pressure
  • Zestaw: dysza 510 + uszczelka
  • Zakres otworów dysz dla różnych rodzajów natryskiwanego materiału:
    • Pigmenty: 0,009″
    • Bejce, Lakiery, Oleje: 0,009″ – 0,011″
    • Grunt: 0,013’’
    • Uretany, Epoksydy: 0,013″ – 0,015″
    • Emalie, Emulsje: 0,015″
    • Akryle: 0,015″ – 0,019″
    • Lateks: 0,017″ – 0,019″
    • Farby zewnętrzne, elewacyjne: 0,021" – 0,029"
    • Hydroizolatory: 0,023″ – 0,031″
    • Farby wielokolorowe dla budownictwa: 0,023″ – 0,031″
    • Zabezpieczenia ognioochronne: 0,029″ – 0,035″
    • Elastomery: 0,025″ – 0,033″
    • Szpachle, gładź: 0,027″ – 0,035″
    • Masy bitumiczne: 0,055" – 0,065"
Produkt
EAN5905902351951
Produkt nie ma jeszcze opinii.
Zastanawiasz się, czy produkt spełni Twoje oczekiwania?
Informacje o gwarancji producenta
Opis produktu
Specyfikacja techniczna
Opinie
(0)
Pytania i odpowiedzi
(0)
Inspiracje
(0)
Outlet
(0)

Market

Specjalista Morele |07:31
Cześć!
Techrebal Akcesoria do wałków malarskich Uniwersalna dysza 510 (Zielona niskociśnieniowa) możemy dostarczyć do Ciebie już jutro!Jeśli chcesz poznać dokładny czas dostawy, wprowadź kod pocztowy lub nazwę miejscowości.
Kod pocztowy możesz zmienić klikając w ikonę lokalizacji
Poznaj czas dostawy

Jeśli chcesz poznać czasy dostawy dopasowane do Twojej lokalizacji, wprowadź kod pocztowy rozwijając menu “Więcej”.

89
(89 zł/1 szt.)