
Tech Sterownik ST-427I do instalacji (3 pompy) czarny
ocena produktu 0/5 gwiazdki
Oceń jako pierwszy
Regulator ST-427i przeznaczony jest do sterowania pracą trzech pomp. Zadaniem regulatora jest załączanie pomp, jeśli temperatura przekroczy progową wartość załączenia, oraz wyłączanie jej jeśli kocioł wychłodzi się (na skutek wygaszenia). Dla drugiej pompy, oprócz temperatury załączenia, użytkownik ustawia temperaturę zadaną, do osiągnięcia której pompa będzie pracować. Istnieje możliwość dowolnego ustawienia priorytetów pracy pomp.
Morele MAX to gwarancja darmowej dostawy od , możliwości zwrotu zakupów nawet do 30 dni oraz bezpłatnego zwrotu do Paczkomatów 24/7 i Punktów DPD Pickup.
Aktywuj pakiet już dzisiaj i zacznij oszczędzać!
Sprawdź, co zyskasz dla tego zakupu
Przepraszamy, czat na żywo w tej chwili jest już nieczynny. Jeśli masz jakieś pytanie lub problem, napisz do nas wiadomość lub odwiedź nasze centrum pomocy.
Czat na żywo jest do Twojej dyspozycji codziennie w godzinach:
poniedziałek-piątek: 9:00-17:00