
TAŚMA REPERO 735 INDUSTRY 19MMX25M
ocena produktu 0/5 gwiazdki
Oceń jako pierwszy
Taśma Repero 735 to wyjątkowa samoprzylepna taśma poliestrowa o szerokości 19 mm i długości 25 m, zaprojektowana z myślą o wymagających zastosowaniach przemysłowych. Jej mocny klej, odporny na starzenie, czyni ją idealnym rozwiązaniem do wygłuszania kabli oraz przewodów w różnych branżach, szczególnie w motoryzacji.

Taśma Repero 735 jest powszechnie wykorzystywana do wiązkowania i łączenia przewodów w przemyśle motoryzacyjnym. Stanowi doskonałą alternatywę dla tradycyjnych taśm materiałowych, co czyni ją niezastąpionym narzędziem w wielu dziedzinach przemysłu maszynowego.

Taśma wyróżnia się doskonałą izolacyjnością dzięki miękkiej warstwie zewnętrznej oraz stabilnością w skrajnych temperaturach, od -40 do +105 °C, co zostało potwierdzone certyfikatem VW. Dodatkowo, jest odporna na rozpuszczalniki, wilgoć oraz procesy gnilne, co zapewnia jej długotrwałe użytkowanie w trudnych warunkach.
Taśma Repero 735 jest niezwykle elastyczna i łatwa w aplikacji, co pozwala na jej szybkie i wygodne użycie bez potrzeby stosowania narzędzi tnących. Jej odporność na ścieranie sprawia, że jest idealnym rozwiązaniem do intensywnego użytkowania.

Nośnik taśmy wykonany jest z wysokiej jakości materiału poliestrowego, a warstwa przylepna z kauczuku syntetycznego, co zapewnia jej doskonałe właściwości użytkowe oraz trwałość.

Zamów teraz, aby cieszyć się najlepszą jakością i wydajnością! Idealna do Twoich potrzeb – dostępna już dziś na Morele!
Przepraszamy, czat na żywo w tej chwili jest już nieczynny. Jeśli masz jakieś pytanie lub problem, napisz do nas wiadomość lub odwiedź nasze centrum pomocy.
Czat na żywo jest do Twojej dyspozycji codziennie w godzinach:
poniedziałek-piątek: 9:00-17:00