
SCHROFF SZYNA PROWADZĄCA IEEE 160D CZERWONA ESD TOP 10SZT
ocena produktu 0/5 gwiazdki
Oceń jako pierwszy
Szyna prowadząca z kodowaniem, wstępnie zmontowane klipsy ESD, PC, 160 mm, szerokość rowka 2 mm, czerwona, górna Plastikowa szyna prowadząca z kodowaniem do modułów wtykowych lub płytek drukowanych. Nowa generacja plastikowych szyn prowadzących do bezpiecznego mocowania płytek PCB lub modułów wtykowych. Znacznie zwiększona stabilność dzięki zoptymalizowanej konstrukcji i wysokiej jakości materiałowi (PC). Ulepszone właściwości przeciwpożarowe, spełnia wymagania EN 45545-2 R22, R23 i R24 z HL3. ‘Bezhalogenowa’, zgodnie z IEC 61249-2-21
Pliki do pobrania:
Morele MAX to gwarancja darmowej dostawy od , możliwości zwrotu zakupów nawet do 30 dni oraz bezpłatnego zwrotu do Paczkomatów 24/7 i Punktów DPD Pickup.
Aktywuj pakiet już dzisiaj i zacznij oszczędzać!
Sprawdź, co zyskasz dla tego zakupu
Przepraszamy, czat na żywo w tej chwili jest już nieczynny. Jeśli masz jakieś pytanie lub problem, napisz do nas wiadomość lub odwiedź nasze centrum pomocy.
Czat na żywo jest do Twojej dyspozycji codziennie w godzinach:
poniedziałek-piątek: 9:00-17:00