Szlifierka Stanley FATMAX 750W Ø225mm SFMEE500S-QS do gipsu + torba + akcesoria

BESTSELLER!
ID produktu: 6947205
Rabat zostanie naliczony po dodaniu do koszyka produktu Szlifierka Stanley FATMAX 750W Ø225mm SFMEE500S-QS do gipsu + torba + akcesoria
 Bosch Siatka szlifierska EXPERT M480 do szlifierek mimośrodowych 150 mm, G 100, 5 szt.
12 zł
(2,40 zł/1 szt.)
Bosch Siatka szlifierska EXPERT M480 do szlifierek mimośrodowych 150 mm, G 100, 5 szt.
ocena produktu 0/5 gwiazdki
Kupiły 2 osoby
 Bosch Siatka szlifierska EXPERT M480 do szlifierek mimośrodowych 150 mm, G 180, 5 szt.
36,29 zł
(7,26 zł/1 szt.)
Bosch Siatka szlifierska EXPERT M480 do szlifierek mimośrodowych 150 mm, G 180, 5 szt.
ocena produktu 0/5 gwiazdki
 Bosch Siatka szlifierska EXPERT M480 do szlifierek mimośrodowych 150 mm, G 80, 5 szt.
57,99 zł
(11,60 zł/1 szt.)
Bosch Siatka szlifierska EXPERT M480 do szlifierek mimośrodowych 150 mm, G 80, 5 szt.
ocena produktu 0/5 gwiazdki
Kupiły 4 osoby

Szlifierka Stanley FATMAX 750W Ø225mm SFMEE500S-QS do gipsu + torba + akcesoria

  • Dostarczane z wygodną, nylonową torbą
  • Niewielka masa 3,75 kg umożliwia dłuższe użytkowanie
  • Uchwyt teleskopowy o długości 180 cm umożliwia szlifowanie sufitu i większych powierzchni
  • Składany uchwyt pozwala na łatwe składanie i transportowanie
  • Silnik zapewnia prędkość szlifowania do 1700 obr./min

Dane techniczne:

  • Napięcie: 220 - 240 V
  • Częstotliwość: 50 / 60 Hz
  • Moc wejściowa: 750 W
  • Waga: 3.85 kg
Wyróżnione przez eksperta
  • Maksymalna prędkość obrotowa 1700 obr/min
  • Regulacja obrotów Z regulacją obrotów
  • Rodzaj Do gipsu
  • Zasilanie Sieciowe
  • Łagodny rozruch Tak
Produkt
MarkaStanley
Kod producentaSFMEE500S-QS
EAN5035048723647
Informacje podstawowe
Rodzaj Do gipsu
Zasilanie Sieciowe
Dane techniczne
Moc maksymalna 750 W
Napięcie akumulatora Nie dotyczy
Pojemność akumulatora Nie dotyczy
Maksymalna prędkość obrotowa 1700 obr/min
Prędkość oscylacyjna Nie dotyczy
Średnica oscylacji Nie dotyczy
Prędkość taśmy Nie dotyczy
Średnica tarczy Nie dotyczy
Szerokość papieru szlifierskiego 225 mm
Długość papieru szlifierskiego 225 mm
Średnica tulei zaciskowej Nie dotyczy
Waga [kg] 3.9
Funkcje
Regulacja obrotów Z regulacją obrotów
Łagodny rozruch Tak
Tłumienie drgań Nie
Wyposażenie
Walizka w komplecie Nie
Liczba akumulatorów Nie dotyczy
Ładowarka Nie
Liczba tarcz Brak tarcz
Papier szlifierski w komplecie Nie
Producent
Nazwa producenta STANLEY BLACK&DECKER POLSKA SP. Z O. O.
Adres Prosta 68, 00-838 Warszawa, PL
Adres e-mail [email protected]
4.5/5
ocena produktu 4.5/5 gwiazdki
84% osób poleca
ten produkt
5
83%
4
0%
3
17%
2
0%
1
0%
ocena produktu 5/5 gwiazdki
Opinia potwierdzona zakupem
uratowało mi życie przy remoncie, polecam dokupić odkurzacz , praktycznie bez pyłu wtedy
Posiadam ten produkt Ponad rok
ocena produktu 5/5 gwiazdki
Opinia potwierdzona zakupem
bardzo dobre wykonanie, robi swoją robotę, nie pyli, przy suficie trochę ciężkie
Posiadam ten produkt 1-3 tygodnie
ocena produktu 5/5 gwiazdki
Opinia potwierdzona zakupem
Szlifierka spełnia swoje zadanie, bardzo ładnie pracuje.
Posiadam ten produkt Ponad pół roku
ocena produktu 5/5 gwiazdki
Opinia potwierdzona zakupem
CHŁOPAK ZADOWOLONY :)
Posiadam ten produkt Ponad pół roku
ocena produktu 5/5 gwiazdki
Opinia potwierdzona zakupem
wystarczajaca
Posiadam ten produkt 3-6 miesięcy
ocena produktu 3/5 gwiazdki
Opinia potwierdzona zakupem
Może i lżejsza od innych ale dopiero po odpięciu dodatkowego uchwytu
Posiadam ten produkt 1-3 tygodnie
Zastanawiasz się, czy produkt spełni Twoje oczekiwania?
Warunki gwarancji
Długość
12 miesięcy
Typ gwarancji
Gwarancja producenta
Zaznacz dodatkowe opcje
Zaznaczone opcje zostaną dodane do koszyka wraz z produktem
Dodatkowa gwarancja i ubezpieczenie
67 zł
97 zł
134 zł
Opis produktu
Specyfikacja techniczna
Opinie
(6)
Pytania i odpowiedzi
(0)
Inspiracje
(0)
Outlet
(0)

Market

Specjalista Morele |14:53
Cześć!
Szlifierka Stanley FATMAX 750W Ø225mm SFMEE500S-QS do gipsu + torba + akcesoria możemy dostarczyć do Ciebie już jutro!Jeśli chcesz poznać dokładny czas dostawy, wprowadź kod pocztowy lub nazwę miejscowości.
Kod pocztowy możesz zmienić klikając w ikonę lokalizacji
Poznaj czas dostawy

Jeśli chcesz poznać czasy dostawy dopasowane do Twojej lokalizacji, wprowadź kod pocztowy rozwijając menu “Więcej”.

607,20 zł