Suszarki do włosów
Do koszyka

Suszarka do włosów Esperanza APHRODITE (EBH001V)

ID produktu: 834729
Zobacz produkty podobne
(2)
Zapytaj społeczności 0 pytań
  • Moc [W]: 1200
  • Nawiew zimnego powietrza: Tak
  • Regulacja prędkości: 2 stopnie
Opis
Specyfikacja
Opinie (2)
Pytania i odpowiedzi
Gwarancje

Opis produktu

Esperanza APHRODITE

 

Suszarka do włosów idealnie nadająca się dla osób podrózujących.

Urządzenie posiada składaną konstrukcję, co znacznie ułatwi jej transport. Ponadto suszarka posiada 2 stopniową regulację nadmuchu oraz funkcję zimnego nawiewu.

Specyfikacja

Ergonomiczny kształt
Przewód 1.6m
Składana rączka

Opinie (2)

(2)
4/5
(2)
50% osób poleca
ten produkt
5
50%
4
0%
3
50%
2
0%
1
0%
Opinia potwierdzona zakupem
Suszarka jest w porządku jak na swoją cenę- przy bardzo długich włosach radzi sobie jednak dość słabo.
  • ZALETY:
  • + Cena
  • + Kompaktowa
  • WADY:
  • - Głośna
  • - Nie sprawdza się przy bardzo długich włosach
Posiadam ten produkt 1-3 tygodnie

Pytania i odpowiedzi (0)

Zastanawiasz się, czy produkt spełni Twoje oczekiwania?

Gwarancje

Warunki gwarancji
Długość
24 miesiące
Typ gwarancji
Producenta
Informacje o gwarancji producenta
Telefony:
+48 (0) 22 721 35 71
Opis:
Kontakt: adres i dane kontaktowe do działu RMA: Esperanza Sp J. Poterek tel. +48 (0) 22 721 35 71 w.11 Faks: +48 (0) 22 721 21 61 e-mail: [email protected]
Gwarancje
szczegóły
szczegóły
szczegóły
szczegóły
szczegóły
szczegóły

Opis

Specyfikacja techniczna

Opinie (2)

Pytania i odpowiedzi (0)

Inspiracje (0)

Outlet (0)

Market

Zobacz również: Ansmann Photocam III maxE (5117003), LogiLink HDMI - HDMI, 20, Czarny (CH0055), Delock 3.0 1m Premium (82760), NoName Adapter wewnętrzny z USB 3.0 na USB 2.0 (ZUUS-173), Tracer Expert (TRASLU45100), Transcend JetDrive 500 960GB USB 3.0 (TS960GJDM500), Herlitz Q.File A4 (0011167426), Lynx CS Tester kabli z wyświetlaczem (TLCD76), Genesis Titan 660 Plus (NPC-0852), Omega Płyta DVD+R, 4.7GB Digital movie edition srebrny, 50 sztuk (42904), LogiLink Patchcord światłowodowy OM3, 50/125Á, LC-LC, 0.5m (FP3LC00), Axial Bieg wzmocniony CNC 12T-48P (AX30769) , SteelSeries APEX M750 TKL US RGB (64720), Helios Lampa klasyczna LED FILAMENT 6W E27 - LED-2725, Casio MTP-1260D -1B, Orink Toner do drukarek OKI C310 / 330 / 510 / 530 | Black | 3500str. LOC310/510BK OR uniwersalny, Citizen Zegarek męski Citizen BN0151-17L, Eko-Light PANEL LED 600X600 - 48W, moVear Szkło Hartowane Case Friendly Samsung Galaxy Note 8 moVear GLASS mSHIELD Standard