Akcesoria do serwerów
Do koszyka

SuperMicro AMD 2U Radiator G34 SNK-P0043P

ID produktu: 404531
Zobacz produkty podobne
(1)
Zapytaj społeczności 0 pytań
  • Typ: Chłodzenie
Opis
Specyfikacja
Opinie (1)
Pytania i odpowiedzi
Gwarancje
Raty
Leasing

Opis produktu

SNK-P0043P

2U+ DP and MP Servers

Socket G34

(LGA1944)

Opteron™ Processor 6000 Series

113 x 72 x 62.5

Screw and Spring

N/A

N/A

Specyfikacja

Producent
SuperMicro
Kod producenta
SNK-P0043P
Typ
Chłodzenie

Opinie (1)

(1)
5/5
(1)
100% osób poleca
ten produkt
5
100%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%
Najbardziej pomocna opinia
Opinia potwierdzona zakupem
ok
  • ZALETY:
  • + ok
  • WADY:
  • - cena
Posiadam ten produkt Od kilku dni

Pytania i odpowiedzi (0)

Zastanawiasz się, czy produkt spełni Twoje oczekiwania?

Gwarancje

Warunki gwarancji
Długość
6 miesięcy
Typ gwarancji
Gwarancja wewnętrzna Morele.net
Informacje o gwarancji producenta
Opis:
Gwarancja realizowana przez serwis autoryzowany producenta
Gwarancje
szczegóły
szczegóły
szczegóły

Raty

Leasing

Opis

Specyfikacja techniczna

Opinie (1)

Pytania i odpowiedzi (0)

Inspiracje (0)

Outlet (0)

Market

Zobacz również: Skink etui Samsung Galaxy S5 (SFLAPCARDSAMGS5-C/B), LogiLink D-Sub (VGA) - D-Sub (VGA) 5m czarny (CV0006), Hama Display niebieska/czerwona/zielona/pomarańczowa (000547710000), MicroConnect Patchcord światłowdowy SC/UPC-LC/APC, 9/125 OS2, 10m (FIB851010), MicroConnect Jack 6.3mm na 2x RCA Czarny (AUDANH), Wacom Bamboo Stylus Solo 4 (CS-190), Phanteks G1/4", 12mm czarna (PH-RA45_BK12), NC Koperty KOPERTA C-5 BIAŁA SK 25SZ. (31421020/25), Starpak tuba Girl (395889), TelForceOne Nakładka Ultra Slim 0,3 mm do Xiaomi Redmi 5 (GSM034401), Boncahier Notatnik ozdobny FLAMENCO MINI Bulerias, HyperDrive 7-in-1 GN21D szary, Diloy Skórzany pasek do zegarka 22 mm Diloy 302.22.11, Diloy Pasek do zegarka skórzany zielony 18 mm (P205.18.27), Qnap TVS-951X-2G, Hurtel Clear View Case futerał etui z klapką Huawei P20 Lite czarny uniwersalny, Small Foot Kalendarz adwentowy - Łoś uniw, Orava LR-100 BB, Esprit Zegarek męski Esprit ES107961004