Kosiarka akumulatorowa Stiga Kosiarka akumulatorowa (Combi50SQDAE)
- Napęd: Z napędem
- Pojemność akumulatora: 4.0 Ah
- Pojemność kosza: 70 l
- Szerokość robocza: 48 cm
- Zobacz pełną specyfikację
Z napędem lżej
Kosiarki z zamontowanym napędem nie trzeba pchać, porusza się automatycznie. Dzięki takiemu rozwiązaniu naszym jedynym zadaniem jest sterowanie oraz manewrowanie kosiarką. Takie udogodnienie sprawi, że koszenie stanie się niezwykle komfortowe, gdyż nie będzie wymagało od nas większego wysiłku.
Przyjazna dla środowiska kosiarka STIGA Combi 50 SQ DAE zasilana jest dwoma akumulatorami nowej generacji, które działają jednocześnie. Dzięki ich zastosowaniu możesz cieszyć się dłuższym czasem działania urządzenia, jego cichą pracą, brakiem emisji spalin i łatwą obsługą. szerokość robocza tego modelu wynosi 48 cm. Kosiarka jest wyposażona w 70-litrowy kosz na trawę ze wskaźnikiem zapełnienia. Napęd na tylne koła pomaga dopasować prędkość maszyny. Ta wszechstronna kosiarka może być również używana w trybie rozładowania, który może być użyty jako silny naturalny nawóz. Centralny wybierak wysokości koszenia można łatwo ustawić jednej z 5 pozycji (w zakresie od 25 mm do 65 mm) za pomocą poręcznej dźwigni. Na składanej, miękkiej rączce umieszczono wyświetlacz OLED o przekątnej 1,54 cala do sprawdzania poziomu naładowania akumulatora (pokazywanego w %), prędkości i włączania funkcji Eco-Mode. Dwa akumulatory 4 Ah i ładowarka są dostarczane w zestawie, które można używać we wszystkich produktach z serii STIGA 500.
- Napęd Z napędem
- Pojemność akumulatora 4.0 Ah
- Pojemność kosza 70 l
- Szerokość robocza 48 cm
Market
Morele MAX to gwarancja darmowej dostawy od , możliwości zwrotu zakupów nawet do 30 dni oraz bezpłatnego zwrotu do Paczkomatów 24/7 i Punktów DPD Pickup.
Aktywuj pakiet już dzisiaj i zacznij oszczędzać!
Sprawdź, co zyskasz dla tego zakupu