Kable teleinformatyczne
Do koszyka

StarTech Patchcord światłowodowy, 50/125, LC-SC, zielona (A50FBLCSC2)

Kable proste
ID produktu: 759955
Zobacz produkty podobne
Zapytaj społeczności 0 pytań
  • Długość: 1.6 - 2m
  • Kolor: Zielony
  • Typ kabla: Kable proste
Opis
Specyfikacja
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Gwarancje

Opis produktu

Patchcord światłowodowy, 50/125, LC-SC, zielona.

  • OM3
  • LSZH
  • Multi Mode

Specyfikacja

Zielony
Typ kabla
Kable proste
Rodzaj
Światłowód
Długość
1.6 - 2m
Patchcord światłowodowy
Żyły
2

Opinie (0)

Produkt nie ma jeszcze opinii.

Pytania i odpowiedzi (0)

Zastanawiasz się, czy produkt spełni Twoje oczekiwania?

Gwarancje

Warunki gwarancji
Długość
wieczysta
Typ gwarancji
Producenta
Informacje o gwarancji producenta

Opis

Specyfikacja techniczna

Opinie (0)

Pytania i odpowiedzi (0)

Inspiracje (0)

Outlet (0)

Market

Zobacz również: Thermaltake Max 5G Active 3,5" USB 3.0 ( ST0020E ), BaByliss C325E, Colorovo CRB-230-Y (TN230Y), Black Point TOC610Y (OKI 44315305) żółty, Severin KA5827, Bomann WK 5023 G CB (650231), Pentel CIENKOPIS KULKOWY TRADIO BLN115, CZARNY - zakupy dla firm - BLN115WA-1B, MicroConnect Typ G - C7 kątowy, 1.8 m (PE090718A), Media Service Zawada Kolorowa tęcza Peppa Pig, Libox LB0086, VauPe Teczka vaupe skrzydłowa (339/16), ADATA SD Premier ONE 64GB (ASDX64GUII3CL10-C), Karcher Zestaw do podłączenia EasyForce (9.538-754.0), Dream Machines G1060-17PL49 8 GB RAM/ 240 GB M.2 PCIe/ 256 GB SSD/ Windows 10 Pro PL , NoName Etui Flower iPhone X wzór 8, Q&Q Męski CE00-204 Klasyczny MultiData srebrny , 3MK 2 X Folia ochronna LCD SE X10 , Sailbot Studios Doorways: The Underworld Steam CD Key, Mercury Etui iJelly New IPHONE XS MAX srebrne