
Śmigusówka EDUKAMP
ocena produktu 0/5 gwiazdki
Oceń jako pierwszy
Śmigusówka EDUKAMP to fantastyczna zabawka, która wnosi radość do tradycyjnych wielkanocnych zabaw. W formie plastikowego jajka, które można napełnić wodą, stanowi doskonałe akcesorium do śmigus-dyngus. Dzięki poręcznemu rozmiarowi, dzieci mogą łatwo trzymać ją w dłoniach, co sprawia, że zabawa staje się jeszcze bardziej ekscytująca.
Jajko ma wymiary 77x131 mm oraz rozmiar 4 cm, co czyni je idealnym do zabaw w wodzie. Jego ergonomiczny kształt sprawia, że jest wygodne w użyciu, a dzieci mogą bawić się nim przez długi czas bez zmęczenia.
Śmigusówka EDUKAMP dostępna jest w różnych kolorach, które są wysyłane losowo. Ta różnorodność sprawia, że każde dziecko może cieszyć się unikalnym jajkiem, co dodatkowo zwiększa atrakcyjność zabawy.
Plastikowa konstrukcja jajka sprawia, że jest ono lekkie i łatwe do przenoszenia. Dzieci mogą bawić się nim zarówno w domu, jak i na świeżym powietrzu, co czyni je idealnym towarzyszem podczas letnich dni.
Śmigusówka EDUKAMP to znakomity wybór do zabaw wodnych. Napełnione wodą jajka zapewnią mnóstwo radości i śmiechu, a także będą doskonałym elementem do organizacji wodnych bitew w ogrodzie czy na plaży.
Ważne jest, aby pamiętać, że produkt nie jest odpowiedni dla dzieci poniżej 3 roku życia z powodu małych elementów, które mogą być połknięte. Zawsze należy nadzorować dzieci podczas zabawy, aby zapewnić im bezpieczeństwo.
Zamów teraz, aby cieszyć się najlepszą zabawą wodną! Idealna dla Twojego dziecka – dostępna już dziś na Morele!
Morele MAX to gwarancja darmowej dostawy od , możliwości zwrotu zakupów nawet do 30 dni oraz bezpłatnego zwrotu do Paczkomatów 24/7 i Punktów DPD Pickup.
Aktywuj pakiet już dzisiaj i zacznij oszczędzać!
Sprawdź, co zyskasz dla tego zakupu
Przepraszamy, czat na żywo w tej chwili jest już nieczynny. Jeśli masz jakieś pytanie lub problem, napisz do nas wiadomość lub odwiedź nasze centrum pomocy.
Czat na żywo jest do Twojej dyspozycji codziennie w godzinach:
poniedziałek-piątek: 9:00-17:00