Smartfon Realme 9i 4/128GB Niebieski (RMX3491PB)

ID produktu: 9805915
Zobacz produkty podobne
(1)
Zapytaj społeczności 0 pytań
  • Aparat główny: 50 + 2 + 2 MPix
  • Pamięć RAM [GB]: 4
  • Pamięć wbudowana: 128GB
  • Przekątna ekranu: 6.6"
  • Wodoodporny/pyłoodporny: Nie
Opis
Specyfikacja
Opinie (1)
Pytania i odpowiedzi
Gwarancje
Outlet (1)

Smartfon z procesorem Snapdragon 680

Najnowocześniejszy procesor Qualcomm Snapdragon 680 wykorzystuje zaawansowany proces 6 nm z potężnym procesorem ARM Cortex-A73 i Cortex-A53, który zapewnia taktowanie do 2,4 GHz, zapewniając telefonowi niespotykaną wydajność. W porównaniu do 12 nm, flagowy model 6 nm jest mniejszym i bardziej zaawansowanym procesem z gęstością tranzystorów do 114 milionów tranzystorów na milimetr kwadratowy, co zapewnia niesamowitą moc i niskie zużycie energii w realme 9i.

Do 11 GB dynamicznej pamięci RAM Większa przestrzeń, płynniejsze wrażenia

Zaawansowana technologia dynamicznego rozszerzania pamięci RAM (DRE) realme umożliwia rozszerzenie 6 GB pamięci nawet o 5 GB, aby uzyskać 11 GB, zapewniając jeszcze płynniejsze działanie.

Pojemna bateria i szybkie ładowanie

W porównaniu z realme 8i, realme 9i charakteryzuje się o 36% szybszym ładowaniem, mocą ładowania 33 W oraz 5-stopniową ochroną ładowania, co pozwala na szybsze i bezpieczniejsze ładowanie. Akumulator o dużej pojemności 5000 mAh zapewnia ogromną moc, dzięki czemu możesz cieszyć się długotrwałą wydajnością, zapewniając Ci energię podczas grania i odtwarzania wideo przez cały dzień. Włącz tryb Super Power Saving, a nawet 5% energii może zapewnić wydłużony czas czuwania do 49,9 godzin.

Ultrapłynny wyświetlacz 90 Hz

Duży kolorowy ekran 16,7 cm (6,6") ma częstotliwość odświeżania 90 Hz i zapewnia płynne wrażenia wizualne w wysokiej rozdzielczości. Dostępnych jest również 5 poziomów dynamicznej częstotliwości odświeżania, które inteligentnie dopasowują się do różnych wymagań dotyczących liczby klatek na sekundę w wielu scenach, a także pomagają poprawić ogólną wydajność energetyczną telefonu.