Smartband Samsung Galaxy Fit 3 Szary

ID produktu: 13187210
Zobacz produkty podobne
Zapytaj społeczności 0 pytań
  • GPS: Bez GPS
  • NFC: Bez NFC
  • Pulsoksymetr: Tak
  • Śledzenie stresu: Tak
  • Wodoodporność: 5 ATM (do 50m)
Opis
Specyfikacja
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Gwarancje i usługi
Raty
Leasing

Jak dużo kroków dziś zrobiłeś?

Opaska sportowa na bieżąco zlicza wykonane kroki, przedstawiając ich ilość na wyświetlaczu, a także w specjalnej aplikacji mobilnej. W tym celu wykorzystywany jest między innymi akcelerometr, który pozwala wykryć nie tylko częstotliwość wykonywania kroków, ale również ich długość. Korzystając ze smartbanda, użytkownik może wyznaczyć swój dzienny, tygodniowy lub miesięczny cel ilości kroków. Urządzenie zlicza kroki w ciągu doby, a następnie porównuje uzyskane wartości do wskazanego limitu, wyświetlając komunikat.

Jak dużo kilometrów dziś zrobiłeś?

Dzięki wbudowanemu czujnikowi, smartband cały czas mierzy pokonywany przez użytkownika dystans – zarówno podczas treningu, jak i zwykłego funkcjonowania. Opcja ta wykorzystywana jest przede wszystkim w trakcie biegania, jazdy na rowerze i pływania. Użytkownik ma cały czas dostęp do dokładnych danych, na podstawie których może dostosować swój trening. Dane przedstawiane są także w specjalnej aplikacji na urządzenia mobilne. Pozwala ona na porównywanie konkretnych sesji treningowych i zliczanie rekordów.

Twój partner w dbaniu o linię

Na podstawie szczegółowych danych treningowych, opaska sportowa oblicza przybliżoną ilość kalorii, którą użytkownik spalił w ciągu dnia. Pod uwagę brana jest między innymi intensywność treningu, czas jego trwania, przebyty dystans, tętno, a także wzrost i waga użytkownika. Dane są zbierane i archiwizowane, dzięki czemu możliwe staje się porównanie konkretnych dni lub dłuższych okresów. Smartband pozwala również na określenie celów treningowych, realizowanych na podstawie ilości spalonych kalorii.

Sprawdź zawartość tlenu we krwi

Wbudowane czujniki opaski sportowej informują o poziomie natlenienia krwi w ciągu dnia. Tego typu dane pozwalają użytkownikowi znacznie zwiększyć efektywność treningu. Poziom tlenu we krwi mierzony jest wraz z aktualnym tętnem. Dane zbierane są w czasie rzeczywistym – użytkownik zyskuje do nich dostęp z poziomu smartbanda, a także aplikacji na urządzenia mobilne. Pozwala to na porównywanie oraz interpretację danych z kolejnych dni, tygodni oraz miesięcy. Okaże się to przydatne podczas ustalania planów treningowych.

Zobacz jak śpisz

Przy wykorzystaniu między innymi czujników tętna, opaska smartband rejestruje przebieg i jakość snu. Analizowane są dane dotyczące momentu zaśnięcia, czasu trwania snu płytkiego oraz głębokiego, a także momentu wybudzenia. Dane gromadzone na opasce mogą zostać przesłane do innego urządzenia przenośnego (np. smartfonu) i przedstawione w specjalnej aplikacji. Pozwala ona na ich przeglądanie oraz interpretacje – wraz ze wskazaniami, co użytkownik powinien zrobić, aby podwyższyć jakość snu.

Kontroluj swoje wysiłki dzięki wbudowanej funkcji pomiaru pulsu

Smartband został wyposażony w pulsomter, który na bieżąco mierzy aktualny puls użytkownika. Aplikacja na urządzenia mobilne, z którymi sparowana została opaska, pozwala na analizę szczegółowych danych dotyczących na przykład pulsu spoczynkowego, a także zachowania organizmu podczas wysiłku fizycznego. Użytkownik otrzymuje dostęp do danych na przestrzeni dni, tygodni, a także miesięcy, co pozwala na ich dokładną analizę oraz interpretację. Dane dotyczące pulsu wyświetlane są również na wyświetlaczu opaski.

Śledzenie stresu

Smartband jest w stanie zarejestrować, czy Twój dzień jest spokojny, czy stresujący. Wykorzystanie czujników tętna umożliwia śledzenie jego zmian w różnych sytuacjach i na ich podstawie dokonywać pomiaru poziomu stresu. Gdy poziom stresu jest zbyt wysoki, smartband poinformuje Cię o konieczności jego obniżenia poprzez wykonanie ćwiczeń oddechowych.

Jeśli wiecznie nie wiesz, gdzie zostawiłeś swój telefon, ten smartband jest stworzony dla Ciebie

Smartfon sparowany z opaską sportową, przy użyciu technologii Bluetooth, jest z nią stale połączony. Pozwala to na obsługę specjalnej funkcji znajdź mój telefon. Smartband wysyła do smartfona sygnał, przez który zaczyna on generować głośny dźwięk. Pozwala to na jego szybkie zlokalizowanie, jeśli znajduje się w zasięgu działania sieci bezprzewodowej. Opcja ta w sposób skuteczny zapobiega zgubieniu urządzenia. Okaże się przydatna również dla osób zabieganych, często zapominających, gdzie odłożyły telefon.

Poczuj informację na nadgarstku

Opaska może w sposób dyskretny przypomnieć o zbliżających się spotkaniach lub zostać użyta jako budzik. Alarm generuje delikatne wibracje, dzięki którym użytkownik jest wybudzany w sposób spokojny i stopniowy. Alarm wibracyjny to także sposób na wyznaczenie interwałów podczas treningu oraz wygodne przypominanie o nadchodzących wydarzeniach, które zostały wprowadzone do elektronicznego kalendarza, przy użyciu sparowanego smartfona. Funkcja alarmu może być łatwo dostosowywana do potrzeb użytkownika.

Smartband stworzony dla kobiet

Smartband, który sprawdzi się doskonale dla nowoczesnych kobiet. Po wprowadzeniu podstawowych informacji dotyczących dotychczasowych symptomów, urządzenie rejestruje fazy cyklu miesiączkowego oraz fazy owulacji. W oparciu o te dane, urządzenie będzie pilnować poszczególnych faz cyklu i w każdym momencie, bez konieczności zaglądania do kalendarza, będzie można sprawdzić to szybko i wygodnie.

Wezwij pomoc jednym przyciskiem

Funkcja SOS to doskonały pomysł dla osób starszych lub dzieci. Pozwala za pomocą jednego przycisku połączyć się z numerem alarmowym lub dodanym w aplikacji numerem osoby najbliższej. Dzięki tej funkcji osoba, o którą się martwisz będzie zawsze bezpieczna. Funkcja może wymagać użycia dodatkowej karty SIM bezpośrednio w urządzeniu.

Wystarczy spojrzeć na nadgarstek i już wiesz kto do Ciebie pisze

Opaska sportowa, poza pomiarem danych treningowych, może zostać wykorzystana do sparowania jej ze smartfonem, przy pomocy łączności bezprzewodowej Bluetooth. Dzięki temu, na ekranie smartbanda wyświetlane są powiadomienia o wszystkich przychodzących wiadomościach SMS, MMS czy połączeniach. Użytkownik nie jest więc zmuszony ciągle sięgać po telefon. Wystarczy bowiem, że spojrzy na opaskę. Istnieje możliwość przeglądania więcej niż jednej wiadomości. Z poziomu opaski, z łatwością można je również usuwać. Urządzenie pozwala ponadto wyświetlać powiadomienia wysyłane przez popularne portale społecznościowe.

Kontroluj muzykę bez wyciągania smartfona

Znasz to uczucie, kiedy masz telefon w torebce albo głęboko w kieszeni i nie możesz go odnaleźć? Chciałbyś zmienić utwór, który Ci się nie podoba, albo zagłębić w muzykę zwiększając poziom głośności? Dzięki funkcji obsługi odtwarzacza muzyki już nie musisz szukać telefonu, ale wystarczy krótki ruch po opasce na nadgarstku i kontrolujesz wiele parametrów odtwarzania.

Zrób sobie piękne zdjęcie smartfonem na odległość

Smartband, dzięki bezprzewodowej łączności Bluetooth, pozwala na sterowanie aparatem sparowanego telefonu. Z poziomu opaski, użytkownik jest w stanie uruchamiać spust migawki, a także obsługiwać wybrane funkcje. Dzięki temu, smartfon może zostać ustawiony w znacznej odległości. Zdalna obsługa aparatu zdecydowanie ułatwia wykonywanie zdjęć portretowych i grupowych. Funkcja ta pozwala także ustawić telefon w trudno dostępnych miejscach, uniemożliwiających sprawne operowanie migawką przez użytkownika.

Połącz się ze smartfonem

Smartband obsługuje bezprzewodową łączność Bluetooth, dzięki której może łączyć się z innymi urządzeniami mobilnymi – smartfonami, tabletami etc. Pozwala to na sprawne przesyłanie danych treningowych, które następnie mogą zostać wyświetlone w dedykowanej aplikacji. Moduł Bluetooth pozwala również na obsługę powiadomień, przychodzących na przykład na telefon. Z poziomu opaski, użytkownik jest w stanie zarządzań połączeniami przychodzącymi, wiadomościami tekstowym oraz alertami z aplikacji.

Kompatybilność z systemem Android

Smartband może być z powodzeniem parowany ze wszystkimi urządzeniami mobilnymi, działającymi na systemie Android (smartfony i tablety). Gwarantuje to nie tylko stabilne połączenie, ale również sprawną wymianę informacji, wyświetlanie powiadomień oraz możliwość obsługi specjalnie przygotowanej aplikacji. Łączność z opaską można uzyskać przy wykorzystaniu wielu smartfonów i tabletów – wystarczy skorzystać z modułu Bluetooth i znaleźć urządzenie na liście. Parowanie odbywa się w sposób błyskawiczny.

Wytrzymuje do 13 dni pracy na jednym ładowaniu. Leży lekko na nadgarstku. Śledzi ponad 100 treningów i codziennych czynności, w tym sen. Umożliwia odtwarzanie muzyki, sprawdzanie połączeń i wysyłanie wiadomości tekstowych bezpośrednio z nadgarstka —tak, z Galaxy Fit3 możesz być zawsze na bieżąco.

13 dni pracy na jednym ładowaniu

Zegarek wytrzyma 13 dni pracy na jednym ładowaniu. W razie potrzeby naładuje się do 65% w zaledwie 30 minut. Nie martw się o żywotność baterii i skup się na codziennej aktywności.

Lepsza forma. Więcej możliwości każdego dnia

Duży wyświetlacz o przekątnej 1,6" zapewnia swobodę nawigacji na Galaxy Fit3. Oglądaj, dotykaj i przesuwaj z łatwością, aby zrobić jeszcze więcej w krótszym czasie.

Smukły. Lekki. Stworzony do działania

Dzięki eleganckiej i lekkiej konstrukcji Galaxy Fit3 idealnie dopasuje się do Twojego planu treningowego. Smukła aluminiowa obudowa ważąca zaledwie 18,5 g, nie będzie Cię obciążać ani przeszkadzać podczas treningów. Ponadto stopień ochrony 5ATM i IP68 oznaczają, że jest on odporny na krople deszczu i kurz. Bądź gotowy do treningu i zachowaj formę.

Ponad 100 treningów, gotowych na Ciebie

Odkryj ponad 100 różnych ćwiczeń do śledzenia - wystarczy, że dwukrotnie naciśniesz przycisk Home. Zapomniałeś nacisnąć Start? Nie martw się. Galaxy Fit3 automatycznie rozpoznaje i śledzi popularne treningi, w tym bieganie, trening eliptyczny, wioślarski, a teraz nawet pływanie w basenie.

Śledź swój sen i wiedz więcej o fazach snu

Smukły, lekki Galaxy Fit3 idealnie przylega do nadgarstka, cicho monitorując wzorce snu przez całą noc. Odkryj szczegóły dotyczące faz snu, chrapania i poziomu tlenu we krwi. Poznaj ocenę swojego snu, skorzystaj z funkcji Treningu snu i śpij dobrze.

Zdrowie i dobre samopoczucie na co dzień

Śledź swoje zdrowie z Galaxy Fit3, od codziennej aktywności po poziom tlenu we krwi. Zobacz, jak sobie radzisz i dokonuj zdrowszych wyborów.

Zdrowie i kondycja w skrócie

Uzyskaj kompleksowy wgląd w swoje wyniki treningowe, postępy zdrowotne, wzorce snu i wiele więcej, dzięki aplikacji Samsung Health na telefonie. Sprawdź zgromadzone dane zdrowotne z Galaxy Fit3 i przeglądaj je przez dłuższy czas na większym ekranie.

Wiele funkcji w zasięgu ręki

Intuicyjne gesty pozwalają błyskawicznie znaleźć to, czego potrzebujesz. Przesuń palcem w prawo, by wyświetlić powiadomienia, w lewo, by przejść przez kafelki, w dół, by mieć dostęp do szybkiego panelu i w górę, by wyświetlić listę aplikacji. Chcesz zacząć od nowa? Wystarczy nacisnąć przycisk Home, by w mgnieniu oka powrócić do ekranu głównego. W przypadku szybkich treningów możesz dwukrotnie nacisnąć przycisk Home, by zobaczyć listę ćwiczeń.

Wykrywa upadki, zapewnia pomoc

Galaxy Fit3 pyta, czy potrzebujesz pomocy, gdy wykryje upadek korzystając z wbudowanych czujników, w tym barometru. W innych sytuacjach awaryjnych można nacisnąć przycisk ekranu głównego 5 razy, aby powiadomić kontakty alarmowe. Zarejestrowane informacje medyczne zostaną wyświetlone na ekranie blokady, gdy nadejdzie pomoc.

Graj, sprawdzaj, odpowiadaj. Wszystko z nadgarstka

Rób zdjęcia, odtwarzaj utwory, sprawdzaj połączenia przychodzące i odpowiadaj na wiadomości tekstowe — wszystko prosto z nadgarstka, zsynchronizowane ze smartfonem Galaxy. Twój telefon zaginął? Zadzwoń z Galaxy Fit3 na swój telefon i zlokalizuj go. To nie wszystko! Możesz też tworzyć kopie zapasowe tarcz zegarka, aplikacji i innych elementów, by zachować ulubione ustawienia.

Ponad 100 tarcz zegarka z różnymi funkcjami

Sprawdź, ile kalorii spaliłeś dzisiaj lub aktualny czas lokalny na całym świecie. Wybierz z kolekcji ponad 100 tarcz zegarka, od informacyjnych po stylowe, lub stwórz własną z ulubionym zdjęciem.

Zacznij korzystać ze swojego konta Samsung

Aby rozpocząć korzystanie z Galaxy Fit3, w telefonie musi być zarejestrowane konto Samsung. Twoje dane zdrowotne na urządzeniu Galaxy Fit3 zostaną bezpiecznie przesłane i zapisane w chmurze Samsung połączonej z Twoim kontem, dzięki czemu będziesz mieć pełny dostęp do swoich danych i możliwość zarządzania nimi.

 
 
 
 
 
Wyróżnione przez eksperta
  • GPS Bez GPS
  • NFC Bez NFC
  • Pulsoksymetr Tak
  • Śledzenie stresu Tak
  • Wodoodporność 5 ATM (do 50m)
Produkt
Producent Samsung
Kod producenta SM-R390NZAAEUE
EAN 8806095362175
Wyświetlacz
Technologia wyświetlacza AMOLED
Przekątna wyświetlacza 1.6"
Dane techniczne
Bluetooth Nieokreślony
GPS Bez GPS
NFC Bez NFC
Wi-Fi Bez Wi-Fi
Maksymalny czas użytkowania Brak danych
Wodoodporność 5 ATM (do 50m)
Dane fizyczne
Rodzaj paska Z tworzywa sztucznego
Kolor paska Szary
Waga 36.8 g
Produkt nie ma jeszcze opinii.
Zastanawiasz się, czy produkt spełni Twoje oczekiwania?
Warunki gwarancji
Długość
24 miesiące
Typ gwarancji
Producenta
Informacje o gwarancji producenta
Telefony:
801172678
Opis:
Gwarancja realizowana przez serwis autoryzowany producenta
Usługi
szczegóły
szczegóły
szczegóły
szczegóły
szczegóły
szczegóły
szczegóły
Gwarancje
szczegóły
szczegóły
szczegóły
szczegóły
Opis produktu
Specyfikacja techniczna
Opinie
(0)
Pytania i odpowiedzi
(0)
Inspiracje
(0)
Outlet
(0)

Market

Morele MAX to gwarancja darmowej dostawy od  , możliwości zwrotu zakupów nawet do 30 dni oraz bezpłatnego zwrotu do Paczkomatów 24/7 i Punktów DPD Pickup.

Aktywuj pakiet już dzisiaj i zacznij oszczędzać!

Sprawdź, co zyskasz dla tego zakupu

Zwykły zakup
KOSZT DOSTAWY DLA KOSZYKA
OD   DO  
KOSZT DOSTAWY DLA KOSZYKA
OD  
CZAS NA ZWROT*
Morele
30 dni
14 dni
Inni Sprzedawcy
14 dni
14 dni
DARMOWY ZWROT
Dla produktów, które można nadać za pomocą Paczkomatu lub DPD pickup point
BRAK
Specjalista Morele | 17:30
Cześć!
Smartband Samsung Galaxy Fit 3 Szary możemy dostarczyć do Ciebie już jutro! Jeśli chcesz poznać dokładny czas dostawy, wprowadź kod pocztowy lub nazwę miejscowości.
Kod pocztowy możesz zmienić klikając w ikonę lokalizacji
Poznaj czas dostawy

Jeśli chcesz poznać czasy dostawy dopasowane do Twojej lokalizacji, wprowadź kod pocztowy rozwijając menu “Więcej”.

270,91 zł
Do koszyka