Słuchawki dla graczy
Do koszyka

Słuchawki Trust Słuchawki GXT410 RUNE Illuminated-22896

ID produktu: 5616341
Zobacz produkty podobne
Zapytaj społeczności 0 pytań
  • Długość przewodu [m]: 2
  • Konstrukcja: Nauszne
  • Membrany: 50 mm
  • Złącze: 2 x Mini Jack (3.5mm)
  • Łączność: Przewodowa
Opis
Specyfikacja
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Gwarancje
Raty i leasing

Opis produktu

Słuchawki GXT410 RUNE Illuminated

Słuchawki dla gracza zakrywające całe uszy z regulowanym mikrofonem i podświetleniem z boku.

Cechy główne produktu:

  • Miękkie i wygodne nauszniki
  • Składana konstrukcja i regulowany pałąk
  • Pilot z możliwością sterowania głośnością i wyciszania dźwięku wbudowany w przewód
  • Podświetlane boki i mikrofon
  • Przewód nylonowy w oplocie (2 m)

Specyfikacja

Łączność
Przewodowa
Długość przewodu [m]
2
Element kolorystyczny
Czarny

Opinie (0)

Produkt nie ma jeszcze opinii.

Pytania i odpowiedzi (0)

Zastanawiasz się, czy produkt spełni Twoje oczekiwania?

Gwarancje

Warunki gwarancji
Długość
24 miesiące
Typ gwarancji
Gwarancja wewnętrzna Morele.net
Gwarancje
szczegóły
szczegóły
szczegóły
szczegóły
szczegóły

Raty i leasing

Opis

Specyfikacja techniczna

Opinie (0)

Pytania i odpowiedzi (0)

Inspiracje (0)

Outlet (0)

Market

Zobacz również: NetRack patchcord RJ45, osłonka zalewana, kat. 6 UTP, 3m zielony (BZPAT36G), Logitech Webcam HD C310 (960-000586), V7 HDMI - HDMI, 2m, Czarny (V7E2HDMI4-02M-BK), VivoLink RCA (Cinch) x2 - RCA (Cinch) x2, 15m, Czarny (PRORCARCA15), MicroConnect CAT 7 S/FTP RJ45 BLUE 5m (SFTP705B), Puro Sportowy pasek do smartfonów do 5,7" (UNISPORTBELTBLK), Qoltec Optic Patchcord SC/UPC - FC/UPC SM 9/125 G652D 2m (54044), Arkas LPP-365 T CZ, Mercury Etui SoftJelly do Samsung A3 2017 A320 niebieskie (BRA005711), Lumens DC193, CERTECH Benek Kule Zimowe 90g-4szt Tacka, Avacom zamiennik D-LI90, Li-ion, 7.2V, 1620mAh, 11.7Wh (DIPE-LI90-855), KFA Salit stojąca chrom (4502-815-00), Biawar Podgrzewacz pojemnościowy CLASSIC+ OW- E30.1 elektryczny 30L (10617), Casio LRW-200H -2BVEF, Dux Ducis Skinpro do iPad Air 2 różowe złoto, Asarto HP 336 , InLine USB-C DisplayPort Mini, 0.2m, Czarny (64105B), GSM City CASE ETUI ELECTRO ZŁOTY SONY XPERIA XA1