Słuchawki douszne i dokanałowe

Słuchawki Brainwavz proAlpha

ID produktu: 418806
Zobacz produkty podobne
(25)
Zapytaj społeczności 0 pytań
  • Konstrukcja: Douszne
  • Regulacja głośności: Nie
  • Sposób mocowania: Bez mocowania
  • Wbudowany mikrofon: Nie
Opis
Specyfikacja
Opinie (25)
Pytania i odpowiedzi
Gwarancje
Raty

Opis produktu

Słuchawki proAlpha firmy BRAINWAVZ posiadają szerokie pasmo przenoszenia, które wynosi od 20 Hz do 20000 Hz, dzięki temu mogą odtwarzać dużą ilość dźwięków bez zniekształceń. Nadają się dla osób często podróżujących jak i tych lubiących słuchać muzyki w domowym zaciszu. Impedancja to 20 Ohm, czułość 110 dB. Słuchawki posiadają wysokiej jakości przewód o długości 1 m i jest on zakończony wtykiem 3.5 mm dlatego można wykorzystać je do większości odtwarzaczy na rynku. Pasują również do przenośnych odtwarzaczy MP3/MP4, przenośnych odtwarzaczy DVD, konsoli PSP czy też laptopa. Średnica przetwornika wynosi 10.7 mm, a nominalna moc wejściowa to 10 mW.

Specyfikacja

Konstrukcja
Douszne
Bez mocowania
Wbudowany mikrofon
Nie
3.5 mm
Kolor dominujący
Srebrny
3 pary wkładek/gąbek
Etui
Klips

Opinie (25)

(25)
4.5/5
(25)
84% osób poleca
ten produkt
5
64%
4
20%
3
4%
2
4%
1
8%
Najbardziej pomocna opinia
Opinia potwierdzona zakupem
Świetne słuchawki!!! Niesamowite brzmienie w całym paśmie. Dobry bas, który nie męczy. Niesamowita detaliczność i przestrzenność dźwięku. Dźwięk \"wypełnia\" głowę. Bardzo dobrej jakości przewody. Mogę porównać ProAlphy do moich poprzednich słuchawek Sennheiser CX200, i powiem tak, Sennheisery powinny kosztować góra 60 złotych. ProAlphy przebijają je w każdym aspekcie.
  • ZALETY:
  • + Świetny dźwięk. Głęboki, ale zarazem naturalny bas. W komplecie piankowe nakładki na słuchawki, które znakomicie podnoszą komfort użytkowania i dobrze tłumią dźwięki z otoczenia.
  • WADY:
  • - Na razie brak.
Posiadam ten produkt 1-3 tygodnie

Pytania i odpowiedzi (0)

Zastanawiasz się, czy produkt spełni Twoje oczekiwania?

Gwarancje

Warunki gwarancji
Długość
12 miesięcy
Typ gwarancji
Producenta
Informacje o gwarancji producenta
Opis:
Gwarancja realizowana za pośrednictwem sprzedawcy.
Gwarancje
szczegóły
szczegóły
szczegóły
szczegóły

Raty i leasing

Opis

Specyfikacja techniczna

Opinie (25)

Pytania i odpowiedzi (0)

Inspiracje (0)

Outlet (0)

Market

Zobacz również: Cisco Telefon Cisco 3-Line IP Phone with Display and PC Port (SPA303-G2), Intellinet Network Solutions Patchcord Światłowodowy, LC-SC duplex 2m 50/125 OM2 wielomodowy (470377), Artwizz 12 cali Czarne (7518-1518), Tetra Cascade Globe White - Szklana kula z filtrem biała, LogiLink Patchcord światłowodowy OM3, 50/125, LC-LC, 1m (FP3LC01), SanDisk SDXC 128GB Extreme Pro UHS-II Class 10 (001733750000), NoName Nakładka Luxury do Huawei P10 złota (GSM028419), Durable Smycz+Identyfikator (8139-03), SuperMicro OBUDOWA SERWEROWA SUPERMICRO CSE-813MFTQC-350CB - CSE-813MFTQC-350CB, G&BL USB typ B, 3m (2219), BitFenix Enso RGB, okno, czarny (BFC-ENS-150-KKWGK-RP), Socomec ITY2-TW030LB, Hurtel Żelowe etui Metalic Slim na LG K10 2017 M250n, Nillkin Etui Super Shield Galaxy J3 2017, MPM Zegar ścienny fi 20 cm Czytelny (E01.2477.00), TelForceOne Pokrowiec Smart Magnet do Motorola E5 Play granatowy, TelForceOne Szkło hartowane Tempered Glass do Xiaomi Mi A2 (OEM001262), V-TAC 2.5W LED lemputė V-TAC, G9, 3000K, SWATCH Zegarek damski Swatch SUOB123