SKOFF Zasilacz LED 10V 15W (ZL-015-C-1-1-ML-PL-01)
ID produktu: 3380068
Zasilacz LED 10V 15W (ZL-015-C-1-1-ML-PL-01)
Dane techniczne:
  • Znamionowe napięcie zasilania: 120-250V AC
  • Moc znamionowa: 15W
  • Znamionowe napięcie wyjściowe: 10V DC
  • Znamionowy prąd wyjściowy: 1500mA
  • Stopień ochrony obudowy: IP20
Wyróżnione przez eksperta
  • Rodzaj Zasilacze
Produkt
MarkaSKOFF
Kod producentaZL-015-C-1-1-ML-PL-01
EAN5902626609177
Informacje podstawowe
RodzajZasilacze
Produkt nie ma jeszcze opinii.
Zastanawiasz się, czy produkt spełni Twoje oczekiwania?
Warunki gwarancji
Długość
Typ gwarancji
Gwarancja producenta
Opis produktu
Specyfikacja techniczna
Opinie
(0)
Pytania i odpowiedzi
(0)
Inspiracje
Outlet
Market
Specjalista Morele |02:55
Cześć!
SKOFF Zasilacz LED 10V 15W (ZL-015-C-1-1-ML-PL-01) możemy dostarczyć do Ciebie już jutro!Jeśli chcesz poznać dokładny czas dostawy, wprowadź kod pocztowy lub nazwę miejscowości.