Skanery

Skaner Canon DR C225 (9706B003AA)

ID produktu: 704751
Zobacz produkty podobne
Zapytaj społeczności 0 pytań
  • Interfejs: USB
  • Maksymalna liczba arkuszy w podajniku: 30
  • Maksymalny format dokumentu: 216 x 356 mm
  • Prędkość skanowania - mono [str/min]: 25
  • Skanowanie dwustronne: Tak
Opis
Specyfikacja
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Gwarancje
Raty
Leasing

Opis produktu

Canon DR-C225

Ten wyjątkowo kompaktowy i łatwy w użytkowaniu skaner można umieścić nawet na najmniejszych biurkach.

Smukłe i kompaktowe urządzenie imageFORMULA DR-C225 pozwala zaoszczędzić wyjątkowo dużo miejsca. Wyjątkowa, pionowa ścieżka podawania dokumentów w kształcie litery J sprawia, że urządzenie idealnie sprawdzi się w intensywnie pracujących działach przedsiębiorstw i na biurkach w małych firmach.

Korzyści

  • Smukła, kompaktowa konstrukcja z wyjątkową, pionową ścieżką podawania w kształcie litery J
  • Nieskomplikowane skanowanie dzięki intuicyjnym funkcjom
  • Duża szybkość skanowania dwustronnego: do 50 obrazów/min w rozdzielczości 300 dpi
  • Pełny pakiet oprogramowania do potrzeb skanowania
  • Model hybrydowy dla systemów Windows i Mac

Zmodyfikowany CaptureOnTouch.

Dzięki najnowszym udoskonaleniom w oprogramowaniu CaptureOnTouch skanowanie jest prostsze i bardziej intuicyjne. To zaawansowane i uniwersalne rozwiązanie do skanowania zostało przeprojektowane i zawiera oparty na ikonach interfejs, który prowadzi użytkownika przez kolejne etapy procedur i umożliwia jeszcze łatwiejsze skanowanie, edytowanie i wysyłanie dokumentów. Użytkownicy mogą szybko przekształcić dokumenty papierowe w pliki o różnych formatach (PDF, TIFF, JPEG, BMP, PNG i PowerPoint). CaptureOnTouch jest równie prostym i skutecznym rozwiązaniem do prostego katalogowania dokumentów, które umożliwia skanowanie i tworzenie plików PDF z możliwością wyszukiwania (łatwe wyszukiwanie tekstu). Dokumenty można również skanować do plików PDF/A, będących standardowym formatem długoterminowej archiwizacji.

Bogate i wszechstronne oprogramowanie.

Model DR-C225 wyposażono w bogaty i uniwersalny zestaw gotowego do użytku oprogramowania, które umożliwi użytkownikom efektywniejszą pracę. Oprócz CaptureOnTouch dołączono również aplikacje Bizcard, OmniPage, Paperport, eCopy PDF Pro Office i PageManager (Mac), które zapewnią większą wydajność.

Skanuj w chmurze

Dzięki jeszcze bogatszemu pakietowi dołączonych wtyczek można z łatwością skanować do ulubionych serwisów w chmurze umożliwiających zarządzanie dokumentami i danymi, w tym do serwisów SugarSync, OneDrive i Dropbox, a także Google Drive™, SharePoint i Evernote.

Kompaktowy profil, wyjątkowa konstrukcja

Dzięki połączeniu wyjątkowej konstrukcji i nowatorskich funkcji urządzenie DR-C225 oferuje przystępne cenowo skanowanie bez spadku wydajności. Pionowy system transportu dokumentów w kształcie litery J sprawia, że model DR-C225 zajmuje najmniej miejsca spośród wszystkich urządzeń w tej klasie. Urządzenie DR-C225 można umieścić tylną częścią przysuniętą do ściany lub na blatach o ograniczonej ilości miejsca. Skanowanie grubych i laminowanych wizytówek przebiega łatwo dzięki opcji prostego przebiegu dokumentów, która sprawia, że model DR-C225 jest wyjątkowo wszechstronny.

 

Specyfikacja

Rodzaj
Z podajnikiem
CaptureOnTouch
Nuance eCopy PDF Pro Office
Nuance OmniPage
Nuance PaperPort
Presto! BizCard Reader
Presto! PageManager
Sterownik ISIS
Sterownik ISIS/TWAIN (Windows)
Sterowniki ISIS
Wtyczki: Evernote; SharePoint; Google Docs
Maksymalna liczba arkuszy w podajniku
30
24 (wyjście)
24 (wejście)
Skala szarości [bit]
8
Mac OS
Windows 2000
Windows 7
Windows 8
Windows Vista
Windows XP
RGB LED
Zastosowane technologie
Płyta CD z oprogramowaniem

Opinie (0)

Produkt nie ma jeszcze opinii.

Pytania i odpowiedzi (0)

Zastanawiasz się, czy produkt spełni Twoje oczekiwania?

Gwarancje

Warunki gwarancji
Długość
12 miesięcy
Typ gwarancji
Producenta
Informacje o gwarancji producenta
Opis:
Wsparcie serwisowe: Zapoznaj się z informacjami niezbędnymi do wysłania produktu do naprawy. Obejmują one wyszukiwanie punktów serwisowych, czynności, które należy wykonać w celu uzgodnienia naprawy, i zestaw odpowiedzi na często zadawane pytania.
Gwarancje
szczegóły
szczegóły
szczegóły
szczegóły

Raty

Leasing

Opis

Specyfikacja techniczna

Opinie (0)

Pytania i odpowiedzi (0)

Inspiracje (0)

Outlet (0)

Market

Zobacz również: MikroTik RB435G, Delock DisplayPort Mini - DisplayPort Mini 5m biały (83456), Delock Jack 3.5mm - RCA (Cinch) x2 1.5m czarny (84000), InLine Opaski zaciskowe na kable z miejscem na etykiete, długość 200 mm, szerokośc 4.8 mm, 100 sztuk, czarne (59967M), MicroConnect Swiss - C13, 1.8m, biały (PE160418W), MicroConnect D-Sub (VGA) - D-Sub (VGA) 15m czarny (MONGG15B), Quest Aerospace Silnik do rakiet C6-5, ciąg 6N - 1szt. (SIL/C6-5), Platinet 15.6" (PTO156LBC), BenQ BL2405PT (9H.LF5LA.TBE), Hama Skies Jumbo grey (2335), InLine RCA (Cinch) x2 - RJ-45 0.1m czarny (89001), Intel 1 TB M.2 2280 PCI-E x4 Gen3 NVMe (SSDPEKKW010T7X1), Donau PUDŁO ARCH.DONAU A4/100MM ŻÓŁTE PUDŁO ARCHIWIZACYJNE - 7661301FSC-11, Green Cell do Lenovo 20V 3.25A (AD16A)